Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Pardon ben meme protezi taktırdım , o yönde görüşümü söyledim . Ama benim hiç izim yok

ben göğüs estetiği oldum , ama iz konusunda cok şanslıyım . Doktorumla konuştuğumda önceden iz konusunu , bana hiç bir uygulamanın yok edemiyecegini söylemişti lazer falan Faso fiso cok ıtıbar etmeyin bunlara
Bu konuda bana ve diğer Arkadaşlarıma yardımcı olduğunuz için tekrardan çok teşekkür ediyorum, iz konusunda Şanslı olmanıza sevindim. Iki sezeryan izim vardı onlar yok oldu :) fakat daha uzun bir kesi izim oldu malesefki izsiz ameliyat olmak şimdilik imkansız, ben o doku fazlalığından kurtulduğum için çok mutluyum Dediğiniz gibi herşeye itibar etmemek gerek her güzelin bir kusuru vardır varsın kesi izimiz yok olmasın öyle değilmi? Sevgiler

Hoşgeldin konuya beratti beratti :KK66:
Lütfen Londonsibel Londonsibel arkadaşımızada söylede bir uğrasın buralara :KK66: fitifit fitifit arkadaşımız göbek deliğini merak ediyordu,bir foto eklesin görek :KK66:
Kın
Hoşgeldin konuya beratti beratti :KK66:
Lütfen Londonsibel Londonsibel arkadaşımızada söylede bir uğrasın buralara :KK66: fitifit fitifit arkadaşımız göbek deliğini merak ediyordu,bir foto eklesin görek :KK66:
Arzumcum , söylemiştim londonsibel e resim istediğinizi . En iyisi bu hafta içi ben cekeyim onun resmini :))

Pardon ben meme protezi taktırdım , o yönde görüşümü söyledim . Ama benim hiç izim yok

ben göğüs estetiği oldum , ama iz konusunda cok şanslıyım . Doktorumla konuştuğumda önceden iz konusunu , bana hiç bir uygulamanın yok edemiyecegini söylemişti lazer falan Faso fiso cok ıtıbar etmeyin bunlara
Sende herşeyinde muhteşem canımcım maşşallah hep beğendiğim hatunlar listesindesin:KK74:

Hahaha
Kızlar kesi izimi merak edenlere taze taze foto yükledim bakın hiç değişmediğini kendi gözünüzle görün :)
Amma velakin meme kesisi derseniz bakın onda cok iddaliyım şuan açsanız canlı baksanız iz bulamazsınız. % 0 iz.

Gördüm canım yorum da yaptım göbek deliğin çok hoş karnında ben memelerine bayılıyorum senin:KK24:

Bende sonunda lipo oluyorum hastanedeyim suan 8.30 ameliyata alincam ins hersey cok iyi gecer :KK43: cok korkuyorum

Geçmiş olsun C cicek5

ozaman zuzum seninkilerede bir operasyon gerekirmi sarkma oldumu benimkilerde hem kucuk hem sarkik :KK70::KK70:
Sarkma olmadı şükür hatta büyükken daha sarkık duruyordu şuan çok daha iyi görünüyor herhangi bir Boşluk falanda oluşmadı yalnıZ ilerisi için dikleştirme olabilir zaten bana sadece dikleştirme yapılacaktı

Bende sonunda lipo oluyorum hastanedeyim suan 8.30 ameliyata alincam ins hersey cok iyi gecer :KK43: cok korkuyorum
Cicek ozelden de yazmistim
Simdiden gecmis olsun beni habersiz birakma
Biraz acili olsada dayan canim ilk gunler oyle ama geciyor :KK66:

merhabalar kızlar umarım herkes iyidir,bugün cumartesi olduğu için biraz hareketli geçiyor benim çocuklar daha küçük biri 7 biri 3,5 yaşında adet oldum bu yüzden daha şişim sanırım 1 hafta sonrayı merak eder oldum bakalım neler olacak...

X