Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kesi izleri icin lazer tedavi hiç bir ise yaramıyor , benim doktorumdan duydugum ve sonra araştırdığım sonuç paylaşmak istedim :)
O halde yaptırmıyoruz :KK70: mesaj alınmıştır bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Gerçi çokta önemsemiyorum fakat çaresi varsa neden dursun dimi :)

O halde yaptırmıyoruz :KK70: mesaj alınmıştır bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Gerçi çokta önemsemiyorum fakat çaresi varsa neden dursun dimi :)
Pardon ben meme protezi taktırdım , o yönde görüşümü söyledim . Ama benim hiç izim yok
ben göğüs estetiği oldum , ama iz konusunda cok şanslıyım . Doktorumla konuştuğumda önceden iz konusunu , bana hiç bir uygulamanın yok edemiyecegini söylemişti lazer falan Faso fiso cok ıtıbar etmeyin bunlara

Pardon ben meme protezi taktırdım , o yönde görüşümü söyledim . Ama benim hiç izim yok

ben göğüs estetiği oldum , ama iz konusunda cok şanslıyım . Doktorumla konuştuğumda önceden iz konusunu , bana hiç bir uygulamanın yok edemiyecegini söylemişti lazer falan Faso fiso cok ıtıbar etmeyin bunlara
Masallah berattimm sana sifir iz gercekten :nazar: ayrica göguslerine de bayiliyorum cok guzeller al bi tanede daha :nazar: sana

Benimki yumos la yikanmis gibi yumsacik :KK70: ama uyusuk
Hahaha
Kızlar kesi izimi merak edenlere taze taze foto yükledim bakın hiç değişmediğini kendi gözünüzle görün :)
Amma velakin meme kesisi derseniz bakın onda cok iddaliyım şuan açsanız canlı baksanız iz bulamazsınız. % 0 iz.

Hahaha
Kızlar kesi izimi merak edenlere taze taze foto yükledim bakın hiç değişmediğini kendi gözünüzle görün :)
Amma velakin meme kesisi derseniz bakın onda cok iddaliyım şuan açsanız canlı baksanız iz bulamazsınız. % 0 iz.

Canım iz konusuna takıntılı biri olarak çok merak ettim ben aml.olmadim ama sizlerin tecrübelerini yakından takip ediyorum.beni izlemeye alirmisin rica etsem?

Kızlar deneme amaçlı bir foto koydum becerebildim mi acaba gizlilik ayarlarını falan izlediğim arkadaşlar yardımcı olur Musunuz olduysa göbişimi koyucam

arkadaşlar sormak istediğim şeyler var hastane için yanıma neler almalıyım birde gecelik mi pijamamı hangisi daha rahat olur birde çıkışta ne giyerek rahat olur :KK64:

X