Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ameliyat olan arkadaşlar karın kaslarını bir korse gibi dikiyoruz demişti dr.karnınızda bir sertlik yada rahatsız edici herhengi bir his oluyor mu acaba

Askkitabi benide izlemeye alır misin 1 hafta oldu bugün ameliyat olalı çooook uzun zamandır kk girmemiştim resim ekleyemiyorum

Mesaj yazdığımız yerdeki fotoğraf makinesi resmine herhangi bır resim ekledim ama göremedim yani ben nasıl album oluşturabilirim ve kendim nasıl görebilirim

ameliyat olan arkadaslar bende acayip bi psikoloji olustu sanki hala o gobegim var ve sismanmisim gibi gelio.. sizlerdede oldumu?

yok anam yok ben resim mesim ekleyemiyorum
Canim boyle yuklenmez resim ilk once album yapacaksin arzum77 kac kere anlatmisti aslinda cok zor degil ..
Bak yukarda uc cizgi seklinde yer var albumler yaziyor sonra oraya tikla ordan album yap tikla ve sonra istedigin sekilde oraya resim yukle ve takip ettiklerimi sec

ameliyat olan arkadaslar bende acayip bi psikoloji olustu sanki hala o gobegim var ve sismanmisim gibi gelio.. sizlerdede oldumu?
Valla canim piskolojimi gercek bisey mi bende anlamadim benim de gozume hala gobekli bir karin gozukuyor egilince katlaniyor ikiye
Demekki tek ben degilmisin bu durumda olan :)

Istanbultb baya oldu ameliyat olali canim diyorlar ya odemdir diye..yeni halinin fotografini eklediginde bizede haber et.
yasin hocaya gidecekmisin birdaha bittimi kontroller artik?

Tskler canim. Seninde öyle. ayrica zamaninda az yardimci da olmadin bu karari vermek icin tekrardan tskler canim

Canım ya valla ilk gün gibi aklımda bana yazmıştın bende özelden cevaplamıştım zaman hızlı geçiyor :) aynı dr olmamasının hiç önemi yok samimi bulduğuma sonuna kadar destek olurum sende o samimi bulduklarımdansın ilk başta türkçen yüzünden zor anlaşsak da anlaştık sonucunun keyfini çıkarmak hakkın

Son düzenleme:
Sayın estetikseverler, beni olaylarınıza ve kavgalarınıza karıstırmayın, tersim pistir..kimseyle ugrasamam, konuları ya da kisileri de takip etmiyorum zaten..ulu orta yazdım ki tek tek cevap vermeyeyim diye..

Jelesec sana soyluyorum şaziment sen anla artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…