Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

tüü tüü maşallah 41 kere diyim tatlım memişler ede bayıldım Protez varmı memişlrd evet bide senn karnın kötü edilmiş benm görmüşsündür sanırım zaten anlamadığım için başta ulu orta atmıştım karın foto mu gördükten foto mu bnmde öle olurmu acaba
Tsk ederim canim 325cc protez var diklestirme oldu ..
Gordum karnini canim sana tam karin germe yapilirsa cok mutlu olursun :KK66:

Tsk ederim canim 325cc protez var diklestirme oldu ..
Gordum karnini canim sana tam karin germe yapilirsa cok mutlu olursun :KK66:
evt canm tam karın germe olacak yan simitlre ve üst karın mide lipo olacak dd drum inş bende mutlu olurum bnm meme dikleştirme de olacak ama bn ikisi bir arada istemedim dr dedi karından 1 ay sonra dikleştirme ni yaparız dd bnm meme dolum var sarkık Protez kon atacak sadece dikleştirme yapacakmış hayırlı olur inş

valla arkadaşım bende de öksürük krizi geliyodu arada hmn dikişleri tutuyordum benide çok zorlamıştı ama şimdi toz balgam söktürücü varya 3 gündür alıyorum bikaç gün daha alıcam sgr azaltımya biraz nefesim açılsın diyorum birde burda eskilerden bir arkadaştan okumuştum amly 3 gün önce öksürük şurup kullanmış çok iyi atlatmış bende kullanmayı düşünüyorum he birde benm kız grip oldu akşam ilaç fln kortum şimdi bana da geçer diye sabah 1 grip hapı aldım yaa arkadaşım günün gelmesini beklemek dahada zorr dün gittim gecelik sabahlık bişeyler aldım hast için lohusalık takımları giymek istemiyorum kırmızı kırmızı ufaktan çanta hazırlıyor işte senin bellimi tarih dr da karar verdinmi :KK17:

Oksuruk surubu iyi mi gelir acaba ??
Benim 15 tatilden sonraki ilk hafta ama gun belli degil..doktor cok yogunmus somestr tatili nedeniyle ..
grip , adet yada baska bir sikinti olmazssa bende bu kervana katilip bu berbat koca deriden kurtlcm.size de iyi alisverisler izlemeye aldim sizi siz de beni alin aml.sonrasi oncesi fotograflarima bakalim:KK66:

Oksuruk surubu iyi mi gelir acaba ??
Benim 15 tatilden sonraki ilk hafta ama gun belli degil..doktor cok yogunmus somestr tatili nedeniyle ..
grip , adet yada baska bir sikinti olmazssa bende bu kervana katilip bu berbat koca deriden kurtlcm.size de iyi alisverisler izlemeye aldim sizi siz de beni alin aml.sonrasi oncesi fotograflarima bakalim:KK66:
ben aldım canm seni izlm

ben aldım canm seni izlm
valla arkadaşım burdan okudum şurup adı yazıyordu hatta birde biliyoruz ki bazı amly olcak kişileri hastanede yatırıp bir ön tedavi ediyorlar genelde sgr içen hast bende mantıklı buldum senin var daha ben senden önceyim ben deneyeyim sana söylerim fadası varmı yokmu

selam kızlar netim yoktu yazamadım bugün 6.günüm dün biraz dışarı çıktım bugünde çıktım ama dikiş yerlerim çok acıyor ve çok ama çok şişim hele akşama doğru balon gibi oluyorum kısaca bilgi vereyim 5 ocakta tam germe ve vaser lipo oldum benden önce olan arkadaşlar ne olur yardım ediiiiiinnnn bu içimde taş varmış hissi ne zaman geçer resim koyacağım ama bira kendine gelsin derim şu an kıpkırmızı

selam kızlar netim yoktu yazamadım bugün 6.günüm dün biraz dışarı çıktım bugünde çıktım ama dikiş yerlerim çok acıyor ve çok ama çok şişim hele akşama doğru balon gibi oluyorum kısaca bilgi vereyim 5 ocakta tam germe ve vaser lipo oldum benden önce olan arkadaşlar ne olur yardım ediiiiiinnnn bu içimde taş varmış hissi ne zaman geçer resim koyacağım ama bira kendine gelsin derim şu an kıpkırmızı

Çok normal inanın bunları çoğumuz yaşadık hatta ben artı görmüştüm tartı da , iizniz mi kırmızı ilk etap da genelde böyle sonra renk düzeliyor siğara içmiyorsanız zaten iz güzel oluyor

BenGulsu BenGulsu gecmis olsun.ben izlemeye almistim seni sende beni izlemeye alirmisin
Tabi alırım da nasıl olacak canım

Bengulsu beni de izlemeye alırmısın merak ediyorum sonuçlarını

Öğrenelim alacağım canım

Resim ekledim canlar :KK66:

Çok normal inanın bunları çoğumuz yaşadık hatta ben artı görmüştüm tartı da , iizniz mi kırmızı ilk etap da genelde böyle sonra renk düzeliyor siğara içmiyorsanız zaten iz güzel oluyor

Cevap için çok sağol canım karın ve sırt derim kırmızı canım dikmişler berbat zaten resim yukleyebilirsem ekleyelim

Tabi alırım da nasıl olacak canım

Öğrenelim alacağım canım

Cevap için çok sağol canım karın ve sırt derim kırmızı canım dikmişler berbat zaten resim yukleyebilirsem ekleyelim

Ekleyebilrsen daha iyi göürüz ama bozma moralini daha çok şekil alacak herşeyin olmadı ilerde dikişlere dokunur dr revizyon olursun oradan

roseberry roseberry canim sana da gecmis olsun dikisler berbat gorunebilir basta ama duzeliyor takma kafana :KK66: anlamadigim sirtin da dami dikis var yani bel tarafinida mi gerdi dr bazen goruyorum butun karin ve bel cevresinide geriyorlar seninki oylemi oldu diye sordum ..

X