Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

O halde dava açılacak çok hasta var diğer bir tabirle Yandı Gül'üm keten helvası

FAZLANAZLI bencede artık hiç birşey yazma haklısın sonuctan dolayı bi şekilde gerginliğini üzüntünü burda atmaaya çalışıyorsun ama bence artık bir sonraki amelyatına odaklan. Malesef burada insanlarla bazı şeyleri paylaşınca dr un ya da başka insanların kulagına gidiyor özelden bile özel olarka konuştugun şeyler kimseye güvenmemek lazım o yüzden sen bi sonraki operasyonuna bak bu da böyle olsun de unutmaya calış

Ben anladim kadariyla ozelden bayaaa bayaaa konusuluyor bu dr onerme olaylarii ama yeter artik bencee
Neden memmun olanlar her seyi abartarak soyliyebiliyordaa memmun olamayinca soylettirmuyorlar ?? Buna bir aciklama isterim aslinda Mune
Ha bazi dr larin ismi belki yazilmiyor ama ozelden aman ha dr ismini yazma soyle boyle yaz derler ama zaten bu sayfalari okuyanlar anlar tabi hangi dr dan bahsedildigiiini!!

Bence de burada övgüler de abartarak yapılmamalı gereksiz
Mutlu mesut olan fotosunu koyar zaten ne kadar mutlu olduuunu insanlar anlayabilir o şekilde mutsuz olanda aynı şekilde ne kadar mutsuz olduunu fotolarıyla gösterir ama şu bi gerçek sadece doktorlar değil her insan hakkında övgüden mutlu olur bunun hesabınıda sormaz niye sorsun ki ama hakkında olumsuz şeyler duyunca hepimiz aynıyız ister istemez böyle birşeyden rahatsız olur ve buna engel olmak ister hani diyoruz ya memnuniyet dile getirilince bişi yok aksi olunca rahatsız olunuyo bu herşey için aynı doganın kanunu :))

Hahaha gun yaklasinca yazayim dedim ondan karisti
Sana tavsiyem isteklerini bastira bastira dile getirmeni gerci bir uye de dile getirdi ama su an gobek deligi yok mesela! Yaparim diyen cok dr var asil bu isteklerinizi yapamam boyle olmaz sizi mutlu etmez diyen dr parmakta sayilir bence! Bana burnum icin dr'um dedigi gibi adama helal olsun cok acik sozlu cikti ve olacaklari soyledi bana ona gore kabul edip etmemem benim elimde!! Belliki sen baya ozellerde konusmussun kafan karismasin canim drun yaptigi sadece iyi sonuclarina bakma eski uyelere de sor memmunlarmi iyice arastir derim insallah memmun olursun

Aynen bak insanlar mutsuzlugunu yazinca hemen ardindan iki uc kisi gelip ki senelerce girmeyen !! O yazdiklarini ort bas etmek icin yazilar gitsin diye kendi olan mutluluklariyla bizi ort bas etmek isterler...!! Artik daral geldi valla
Cok oven de uzaklastirilmali burdan bence !!

Yeahhh çok seksüsün beybişş oneydi öle picamalı seksü dövmende çok gözell anaçımmm kıskananlar patlasınn

Lutfen kizlar gelecekteki ameliyat olmak isteyenleri dusunup burda baska konularla konuyu saptirmayalimki ben burdaki sayfalari cok zor okudum arada sohbetler cok kayniyor ..
Bence ercana ozel bir konu acabilirsiniz al yanak sohbet alani diye

Hanımlar ne oluyor burada?

memnun olanlarda yazabilir olmayanlarda yazabilir, her iki durumda da yasak olan reklam veya karalama yapmaktır.

Zira burası doktorların reklam yeri olmadığı gibi karalama yapılacağı biryerde değildir.

Reklam yapanlarda, karalama yapanlarda uyarı alır.

Bir doktordan ve yaptığı ameliyattan memnun kalmadıysanız bunu karalama yapmadan dile getirdiğinizde site yönetimi size niye yazdın demez ama karalamaya girecek bir yazı yazılmışsa müdahale etmek zorundayız çünkü yasal olarak sorun teşkil etmektedir.
Reklam da aynı kategoridedir, reklamda haksız rekabete girdiğinden problem yaratmaktadır.

Karalayan veya reklam yapan varsa burada birbirinizi hedef göstererek değil kanıtla kötü içerik bildirimi yaparsınız yönetim inceler, yazının yasalara ve kurallara uygun olup olmamasına göre hareket eder.
Özellerden doktor yönlendirmesi varsa özelleri de kötü içerik yapabiliyorsunuz, yapın incelensin.
Ama burada daha fazla gerginlik yaratmanın anlamı yok.

Kaldı ki, estetik forumunun hemen hemen her alt bölümünde yönetimce uyarı yazısı konulmuştur.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lara-ve-uyelerimize-onemli-hatirlatma.521153/
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/forum-kurallari.430539/

Bu sitede yer alan bilgiler kişisel tecrübelere dayalıdır, birinin memnun olduğu doktor/merkez veya operasyondan diğeri memnun olmayabilir, bu sebeple buradaki yorumları baz alarak değil, doktorların kendileriyle birebir görüşerek tercih yapmalısınız.

Canim bana yazdigini dusunuyorum rlbette bir operasyon olmadan once doktor hakkinda bilgi almak hepimizin en dogal hakki ben olumlu ve olumsuz dusunen birkac kisi ile gorustum son kararimi vermek icinde ercan bey ile gorustum beklentimi anlattim kendiside bana ne beklemem gerektigini anlatti ki tek gorustugum doktor ercan bey degil ama en durustleri ve durumu en net aciklayan kendisi idi. Ben gorusmemden memnun ayrildim ama 300 hastanin %10 u memnun olmasa bile hepimiz is hayatindayiz ve herkese sonsuz memnuniyet malesef sunamiyoruz bu bazen bizim hatamizdan bazende karsimizdaki kisilerin beklentisinden kaynakli ancak ozelden gorustun ikna oldun seklinde kimseyi zan altinda birakmamak lazim hepimizin dilegi sonuclarimizin iyi olmasi insallah herkes istedigi guzellige kavusur diyelim.

Lutfen kizlar gelecekteki ameliyat olmak isteyenleri dusunup burda baska konularla konuyu saptirmayalimki ben burdaki sayfalari cok zor okudum arada sohbetler cok kayniyor ..
Bence ercana ozel bir konu acabilirsiniz al yanak sohbet alani diye
Hay ağzını öpeyim .. :)) Konuyu takip ettiğimiz için bildirim geliyor. Her bildirime baktığımda sohbet görmek açıkcası hoş değil.. Sohbet alanlarında bu yapılsa hem bizim için hemde Ameliyt olmayı düşünen arkadaşlar için çok çok iyi olur

Ayy amann 2008 den beri takılırım bu foruma ne dr yancıları gördük ohoo. Artık aralarında %50 indirimli reklam sözleşmesi mi yaptılar veya reklam karşılığı bedava op.mu her ne ise artık. Kötü olan kötü bile diyemiyor çünkü reklam ajansları iki dk da hacamat ediveriyorlar. Bu forumdan bulduğum 2 dr var biri kötüydü biri iyi iyiyse iyi dedim kötüyse kötü.
Şuan da tekrar revizyon için ercan beyi düşünüyorum. Başarısız op.nu görmedim. Kendisi ile hiç bağlantı kurmama rağmen çıkardığı işlere hayran hayran bakıyorum. Ama ölümüne de savunmam yani beğeniyorum diye.
Reklam ajanslarını samimi bulmuyorum. Canım cicim derken bir bakmışsın yılan gibi sokmuşlar.
Ölümüne dr savunması da saçma geliyor. Birşey yapıyorsa parayla yapıyor sonuçta. Bedava yapmış hayır işlemiş gibi savunmanın bir anlamı yok.
Memnunsan yaz memnunum. Değilsen yaz memnun değilim. Bitti bu kadar basit. Dr'a " ayy doktorcumm doktorcumm bu hastan sana şunu dedi bunu dedii ayyy bende yaranmak için geldim sana şıpıladım olayı" neee kadarrr irritee edicii.
parayla yaptırıyoruzz aloo parayla! Yaranmaya çalışmanın anlamı yok.
Kişisel olarak dr'a iletin beğendiğinizi şu yada bu hastanınki vs. Diye. Ama kalkıp ayy dokdorcummlarr ben seni bak nasıl savunuyorum gör bak diye gözüne sokmaçlar felan nedir yaaa. Hifff koca koca kadınlar.

iyi akşamlar bayanlar ben evime döndüm koltukta uzanıyorum,hala yaptığım şeye inanamıyorum sabah direnlerim çıktı karnımı gördüm çok tuhaf geldi bana çok gergin ve sırt bölgemde lipodan dolayı şişlikler var iç bacaklarımada lipo yapmış yani iki iç bacağın değdiği yer pazar günü banyo yapabilirsin dedi 1 ay tuzlu yeme kuru baklagiller çiğ sebzelerden sütten uzak dur dedi bakalım zaman ne gösterecek hiç düşünmeyin ben cumartesi doktorla görüştüm salı günü olay bitti allahım pişman etmesin...

peki olumsuz sonuç alanlar bunu dile getirmezse ne olur? bu ne kadar etik tartışılır.

ben kimseyi kötülemiyorum bak meme ameliyatı oldum elli milyon kere çok memnunum yazmışımdır.
karşı tarafa cevap hakkı ne şekilde doğuyor bana seni bu şekilde bırakmam merak etme 6. ay gel rötuş yaparım dedi 6. ay ise yapabileceğim hiçbir şey yok dedi.

kaldı ki ameliyat öncesi kilo al kilo al diye geri çevirdi ben kilo alınca göbek oluyor basen oluyor dedim sen al yeter ki ben düzeltirim demişti .

ben zaten haklıyım. benim özür dilememi gerektirecek hiçbir şey yok hakaret yok başka bir şey yok. Asıl benden özür dilenmesi gerekiyor!

Maşallah sana
İlk Zaman'lar ödem oluyor ve dikkat etmezsen bu ödemler gittikçe çoğalıyor :)
Tuzlu yemek şişkinlik yapar,kuru baklagiller gaz yapar :)) gaz yapmayan yiyecekler tüketmeye çalış. Netten araştırma yap bak gaz yapmayan yiyeceksek diye. Ayrıca ödem atmaya yarayan yiyecekler diyede arat..
Kabız olmamaya dikkat et. Sabahları aç karnına kuru kayısı ye,şu rengi koyu olanlardan.. Ardından bir iki bardak ılık su iç..
Geçmiş olsun

özelden paylaşılan şeyler safsata biliyorum neyin ne olduğunu. Herkes ederi kadardır bu hayatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…