Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar canlar konu bu değil belki ama MESUT OZCAN bursadan ameliyat olan vrmi profesör işinde iyi bi doktor bey bende gorusucem acaba ameliyat olan varmı karın germe meme büyütme :)
bursa ist a çok yakın atla gel hasan fındık a ameliyat ol bak arzum77 arzum77 önce meme sonra burun yağ enjektesi lipo karın germe ve en sonda vajina estetiği yaptırdı tüm operasyonların çok memnun zaten sende görmüşsündür dimi :KK66:

Bu arada arkadasim ercan beye gogus ameliyati oldu gayet memnun. Onunla ve Naci celik le gorusmeyi dusunuyorum. Naci celik e de baska bir arkadasim gogus ve lipo oldu. Benim lipo oldugum doktora ise tekrar gitmeyi dusunmuyorum cunki karnimda dalgalanmalar var bariz belli olan.

Naci beyle iki kere görüştüm özelikle saçlarını ve kendinden emin tavırlarını beğenmiştim ben o dönem meme ameliyatı hastalarına ulaşmıştım forumda gayet güzeldi sonuçları, şimdi vardır mutlaka karın germe olan üyeleride klasik lipoda dalagalanma oluyor maalesef bende yaşadım bunu, lazer lipoda düzelir görüşün dr lerle

Pijamanı sevsinler senin yavrum genç kızlara taş çıkartırsın sakın yok canım deme gayet samimiyim tütütütü maaşallah süper girl :KK70:

Muhabbet yapmayın özele geçin:) Mune Mune gelmiş cımbızlar:)

Yeahhh çok seksüsün beybişş oneydi öle picamalı seksü :KK8: dövmende çok gözell anaçımmm kıskananlar patlasınn :KK39:

memnun değilim hiç şikikayetim çok:) sağol canım

Kızlar canlar konu bu değil belki ama MESUT OZCAN bursadan ameliyat olan vrmi pr

ofesör işinde iyi bi doktor bey bende gorusucem acaba ameliyat olan varmı karın germe meme büyütme :)

forumda adını gördüm ben sık sık vardır mutlaka başlıkda açabilriiniz daha kolay belki ulaşırsınız

bursa ist a çok yakın atla gel hasan fındık a ameliyat ol bak arzum77 arzum77 önce meme sonra burun yağ enjektesi lipo karın germe ve en sonda vajina estetiği yaptırdı tüm operasyonların çok memnun zaten sende görmüşsündür dimi :KK66:
Gördü Can'ım sonuçlarımı. Bana özelden yazdı,foto gönderdi,bende ekledim baktı sonuçlarıma :KK66:
Bursa'dan De. Mesut Özcan aklıma geldi ,onu önerdim kendisine. Başka doktor önerisi olursa yardımcı olun arkadaşımıza..
Kontroller olur,gitme gelme zor olabilir. Bursa'da eminim kafasına uyacak doktor bulacaktır :KK66:

Canim bana yazdigini dusunuyorum rlbette bir operasyon olmadan once doktor hakkinda bilgi almak hepimizin en dogal hakki ben olumlu ve olumsuz dusunen birkac kisi ile gorustum son kararimi vermek icinde ercan bey ile gorustum beklentimi anlattim kendiside bana ne beklemem gerektigini anlatti ki tek gorustugum doktor ercan bey degil ama en durustleri ve durumu en net aciklayan kendisi idi. Ben gorusmemden memnun ayrildim ama 300 hastanin %10 u memnun olmasa bile hepimiz is hayatindayiz ve herkese sonsuz memnuniyet malesef sunamiyoruz bu bazen bizim hatamizdan bazende karsimizdaki kisilerin beklentisinden kaynakli ancak ozelden gorustun ikna oldun seklinde kimseyi zan altinda birakmamak lazim hepimizin dilegi sonuclarimizin iyi olmasi insallah herkes istedigi guzellige kavusur diyelim.
aman iyi özelden tüzelden dolduran yok yani varsa açıktan yaz bizde bilelim kib yapalım, tüm beklentilerini karşılar inşş ameliyatın mercimekceku mercimekceku

Ayy amann 2008 den beri takılırım bu foruma ne dr yancıları gördük ohoo. Artık aralarında %50 indirimli reklam sözleşmesi mi yaptılar veya reklam karşılığı bedava op.mu her ne ise artık. Kötü olan kötü bile diyemiyor çünkü reklam ajansları iki dk da hacamat ediveriyorlar. Bu forumdan bulduğum 2 dr var biri kötüydü biri iyi iyiyse iyi dedim kötüyse kötü.
Şuan da tekrar revizyon için ercan beyi düşünüyorum. Başarısız op.nu görmedim. Kendisi ile hiç bağlantı kurmama rağmen çıkardığı işlere hayran hayran bakıyorum. Ama ölümüne de savunmam yani beğeniyorum diye.
Reklam ajanslarını samimi bulmuyorum. Canım cicim derken bir bakmışsın yılan gibi sokmuşlar.
Ölümüne dr savunması da saçma geliyor. Birşey yapıyorsa parayla yapıyor sonuçta. Bedava yapmış hayır işlemiş gibi savunmanın bir anlamı yok.
Memnunsan yaz memnunum. Değilsen yaz memnun değilim. Bitti bu kadar basit. Dr'a " ayy doktorcumm doktorcumm bu hastan sana şunu dedi bunu dedii ayyy bende yaranmak için geldim sana şıpıladım olayı" neee kadarrr irritee edicii.
parayla yaptırıyoruzz aloo parayla! Yaranmaya çalışmanın anlamı yok.
Kişisel olarak dr'a iletin beğendiğinizi şu yada bu hastanınki vs. Diye. Ama kalkıp ayy dokdorcummlarr ben seni bak nasıl savunuyorum gör bak diye gözüne sokmaçlar felan nedir yaaa. Hifff koca koca kadınlar. :KK14:
:KK19::KK19:

kız arada gelin birden hortalyınca millet kim bunlar diyor :cool: güzeel yazmışsın beğendim bende jeleo olarak imza atıyorum altına:KK28:

Gördü Can'ım sonuçlarımı. Bana özelden yazdı,foto gönderdi,bende ekledim baktı sonuçlarıma :KK66:
Bursa'dan De. Mesut Özcan aklıma geldi ,onu önerdim kendisine. Başka doktor önerisi olursa yardımcı olun arkadaşımıza..
Kontroller olur,gitme gelme zor olabilir. Bursa'da eminim kafasına uyacak doktor bulacaktır :KK66:
bursadan başka bi arkadaşımız vardı cinsilatif cinsilatif yurt dışından bile gelen oluyorken bursa şurası feribot ile bi saat

aman iyi özelden tüzelden dolduran yok yani varsa açıktan yaz bizde bilelim kib yapalım, tüm beklentilerini karşılar inşş ameliyatın mercimekceku mercimekceku

Yok canim ya ne alakasi var fikir belirtmek ayri bisey fikrinde diretip zorla kabul ettirmeye calismak farkli birsey. Cocukmuyuz 2 lafla hareket edelim isteyen herkez ozelden aciktan fikrini tecrubesini belirtir bizde dusunur tasinir arastirir kararimizi veririz. Gorustugum herkes memnuniyetini yahut memnuniyetsizligini belirtti ama kimse su bu diye diretmedi ben kararlarimi hep tek basima veririm dogru olur yada olmaz oda benim sansima artik

Yok canim ya ne alakasi var fikir belirtmek ayri bisey fikrinde diretip zorla kabul ettirmeye calismak farkli birsey. Cocukmuyuz 2 lafla hareket edelim isteyen herkez ozelden aciktan fikrini tecrubesini belirtir bizde dusunur tasinir arastirir kararimizi veririz. Gorustugum herkes memnuniyetini yahut memnuniyetsizligini belirtti ama kimse su bu diye diretmedi ben kararlarimi hep tek basima veririm dogru olur yada olmaz oda benim sansima artik
Valla aklı selimler senin benim gibi araştırıp düşünüp süzgeçten geçirip kararını verir tabi en doğrusu :KK19: ben evlenirkende kimseye sormadım bende kendim veriirim iyi çıkar kötü çıkar dr ,koca şansıma :KK48:

Hayırdır,karar verdide bizmi bilmiyok :)) Her ne karar verirse hayırlısı olsun :)
yok verse bilirdik göreceğiz dedim gelecek zaman eki kullandım :) hayırlısı hepimiz için neyse karın forumundan çıkıyorum gerçi belki de mini karın germe olurum belli de olmaz benim işim :)
çöküklük nasıl düzelecekse onu yaptıracağım

Gördüm canim görmem mi :) nerde peki o doktor kız kaça olacak maliye
bunun için netten numarasını bulmanız lazım arayıp Asistanlarından bilgi alabilirsiniz kombin daha mantıklı üstelik karın germe ameliyatlarında memeye iz yapmadan da protez koyulabiliyormuş doktorum programında görmüştüm :)

bunun için netten numarasını bulmanız lazım arayıp Asistanlarından bilgi alabilirsiniz kombin daha mantıklı üstelik karın germe ameliyatlarında memeye iz yapmadan da protez koyulabiliyormuş doktorum programında görmüştüm :)
Vayyy supermis kız bende kombine olucam canim inşallah bakalım istanbulada gelirimde cocukluyuz öyle yollara düşeceğiz bakacak yok burda olcam mecbur canim belkide olmaz kafama yatmazsa oraya kacarim :)

:KK19::KK19:

kız arada gelin birden hortalyınca millet kim bunlar diyor :cool: güzeel yazmışsın beğendim bende jeleo olarak imza atıyorum altına:KK28:
Canım beni biliyosun ara ara takılıyorum. En çok op. Olduğumda takılırım, sonrası online olarak girmesemde google bir konu arattığımda burada bulurum kendimi okurum falan ama dışardan okuyorum. Yazmaya pek vaktim olmuyor onun için :).
Yani online değiliz diye burayı bıraktığımız anlamına gelmiyor.
Amann bebişim takmayınız kimseyi. Tartıya koyduğun zaman başarısızlığı başarısını aşmış kişileri can hıraş savunanlarla düelloya girmenin çok bir mantığı yok. Zira amaç gayet net soru işaretine gerek yok.
Birde bunlar kendi yaptıklarını başkalarının üstünden aklamaya çalışırlar ki hiç işin içinden çıkamazsın. Bu yüzden fazla polemik anca reklamcılara prim olur. Önemsememek en iyisi.
Öpüldünüzz.

Canım beni biliyosun ara ara takılıyorum. En çok op. Olduğumda takılırım, sonrası online olarak girmesemde google bir konu arattığımda burada bulurum kendimi okurum falan ama dışardan okuyorum. Yazmaya pek vaktim olmuyor onun için :).
Yani online değiliz diye burayı bıraktığımız anlamına gelmiyor.
Amann bebişim takmayınız kimseyi. Tartıya koyduğun zaman başarısızlığı başarısını aşmış kişileri can hıraş savunanlarla düelloya girmenin çok bir mantığı yok. Zira amaç gayet net soru işaretine gerek yok.
Birde bunlar kendi yaptıklarını başkalarının üstünden aklamaya çalışırlar ki hiç işin içinden çıkamazsın. Bu yüzden fazla polemik anca reklamcılara prim olur. Önemsememek en iyisi.
Öpüldünüzz.

Gel gel arada hatta +18 başlık açak senle ekşın olur :KK48:

aynen öyle canım çok doğru:KK19: bende seni öptümm :KK36:

X