Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

bencede taktir etmek lazim en zoru zaten fazla deri olmayinca dikey iz yapmadan karini germzk ve dikisler incecik olmasi masallah buyuk sarkik karni herkes gerer ama cok sorunlu olmayan karni herkes guzel yapamiyor ..

Canim baska dr a gosterdinmi cok tuaf gobek deliginin olmamasi surekli tipa koymak hem aci hem kanatiyor bu nasil bir teknik anlamis degilim :KK12: bide 6 ay bekliyeceksin oyle neyseki gobek deligi ufak bir yer duzeltilse bile oyle ilk ameliyat gibi bir surecin olmayacak allahtan
Yok Can'ım başka dr a göstermedim
Sonuçtan memnun olmasamda Ercan Bey ilgili davranıyor
Ama 6 ay bekleyeceğimi sanmıyorum
2 ayda hiç değişim olmadı
Yavaş yavaş görmem gerekiyor çukurlaşma olmalı
Hiç olmuyorsa beklemem 6. Ayı
1-2 aya giderim tekrar
Çünkü revizyon olsamda onun iyileşme süreci olacak
Artık işe başlamak istiyorum
farklı başka şeylerde var kafamda
Şuan beklemedeyken olsaydı keşke
Kafamdakilere başlamamı geciktirecek

1-2 aya giderim tekrar
2 Aralıkta eklediğin fotoya şimdi tekrar baktımda aslında çukurlaşacak gibi durmuyor zaten o görüntüdede. Ama inşallah çukurlaşır ne diyim ..
Göbek fıtığı ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Benimde büyük bir göbek fıtığım vardı. Forumdaysa hem fıtık hemde karın germe olan kişiler vardı ama böyle bir sorun olmadı..
Düzeltmek için kesi yerindenmi açacak yoksa göbek deligi olan kısımdanmı acaba?

Selam kızlar:) Yeni ameliyat olmuş arkadaşlara geçmişler olsun umarım istediğiniz gibi sonuçlanır ve Allah sizi taş eder:)) Benim ilk ameliyat 9 aralık karın germe ve göğüstü ikinci ameliyat lipo oda 11 şubattı.Bir seneden fazla oldu. Toplamda 10-11 kilo verdim.40-42 bedenden 36-38 e indim.Arada kendimden kaynaklı atraksiyonlar olsa da her şey geçti gitti çok şükür.Kışın gelmesiyle iştah arttı 2-3 kilo artı eksi gidiyor tartı ama halimden çok memnun ve mutluyum.Doktorcuğuma gidip öncesi sonrası fotoğraf için tekrardan poz vericem bi ara:)

Hoşğeldinn canım oldu mu o kadar ya zaman hızla akmış☺ sevindim adına mutlu olanlardan olmana bu arada beni bekleyin buluşma icin @zuzu5 ile ziyarete gelmişte olursunuz☺☺

1-2 aya giderim tekrar

Selam canımm aynı işlem değildir tabi ama benle dr aynı olduğu icin yazıyorum bende göbek deliğim cok minnak diye istemedim minnak sevmiyorum diye deliğini büyüttü kol germede bu göbek işlemi basit iyileşmen germedeki gibi değil ama dr ye sor yinede en doğru bilgi onda ne kadar sürer iyileşme diye

2 Aralıkta eklediğin fotoya şimdi tekrar baktımda aslında çukurlaşacak gibi durmuyor zaten o görüntüdede. Ama inşallah çukurlaşır ne diyim ..
Göbek fıtığı ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Benimde büyük bir göbek fıtığım vardı. Forumdaysa hem fıtık hemde karın germe olan kişiler vardı ama böyle bir sorun olmadı..
Düzeltmek için kesi yerindenmi açacak yoksa göbek deligi olan kısımdanmı acaba?
Resmin üzerinden 1 ay daha geçmiş ama hiç bir fark yok mesela
Düzelecek olanda 1 aylık bir değişim gözlenirdi zaten
Ercan bey kendiliğinden çukurlaşacağını söylüyor
Onun için 1-2 ay daha sabredip tekrar gideceğim
Ne yapacağını konuşmadık
Gerekli bir şey olursa ben yaparım dedi
Benim öncesi göbeğimde hiç çukur yokmuş ve kas ayrılığı ve fıtık bereber olduğundan
6 ay -1 yıl arasında oturur dedi
Ama ameliyat öncesinde de kas ayrılığım fıtık olduğunu falan yine söylemişti
Böyle bir durumda bana deseydi keşke
Ameliyat sonrası sizi böyle birşey bekliyor deseydi
Hatta ameliyata girmeden çizim yaparken çok güzel bir göbek deliği yapacağım demişti

Selam canımm aynı işlem değildir tabi ama benle dr aynı olduğu icin yazıyorum bende göbek deliğim cok minnak diye istemedim minnak sevmiyorum diye deliğini büyüttü kol germede bu göbek işlemi basit iyileşmen germedeki gibi değil ama dr ye sor yinede en doğru bilgi onda ne kadar sürer iyileşme diye
Evet Can'ım konuşmuştuk seninle bu konuyu
Bakalım biraz zamana bıraktım
Kulak tıkacı kullan dedi
Kanama yaptı
Girip okuyorum sık sık ama yazasım gelmiyor tabi
İster istemez moral bozukluğu oluyor

Ki
Jelesec Jelesec evet cok var burun ve meme protezi forumda:) ben okadar cok bekledimki orada sirami geeni gideni inceledim..aman allahim burunlari nasil dogal ve guzel burnumdan rahatsiz olsam hic dusunmzdim.gogus icin zaten cok yakinlarimdan gordum sahit oldum.birde tonguç işken kocaei üni.doktoruydu suan izmit medikal park hastanesine transfer olmuş. Uni.doktoruyken cok iyi islemleri cok uygun fiyata yapiyor diye tercihediliyordu.suan fiyat vs ne olur bilmiyoruz daha ama tonguç işken kocaeli izmit için bir nimet bu konuda çünkü yok olanda malesef ticari kaygiladini yuzune vuruyor pat diye:KK11:

süper olmuş özel hastaneye geçmesi
Neste Neste doktorun burunları nerde gördün bana link atabilirimmisn özelden soran arkadaşlarıma derim bakarlar orada yaşayanlar var inşalah çok iyi olur sonucun cannımm sende güzel sonuçlarla salalrsın burayı

Evet Can'ım konuşmuştuk seninle bu konuyu
Bakalım biraz zamana bıraktım
Kulak tıkacı kullan dedi
Kanama yaptı
Girip okuyorum sık sık ama yazasım gelmiyor tabi
İster istemez moral bozukluğu oluyor

kulak tıkacı bende yoktu bak:))) yani çoğunluğun istediğini ben istemedim dedim açınız bunu açtı :)

fıtıkdan dolayı farklıdır dediğim gibi iyileşmende, burada fıtıkdan fıtığada bünyeden bünyeyede değişme iyileşme farklı onuda göz önünde bulundur çok basit bir işlem belkide seni sadece lokal uyutur bilmiyorum da git zıpla yanına moralini bozma hiç

Son düzenleme:
Arzu senin önce kötü değildi ama sarkması hiç olmayan fazla deri olmayan sadece fitikli bir karnı dikey iz bırakmadan geriliyorsa
Dr unu takdir etmek lazim

Şunuda yazayım ben kacayım şirket envanteri yapıyorum malum sene bitti stokları yenileme :KK14:

tabiki takdir ediyoruz her dr yi canım burada dr yarıştırmıyoruz üyede zaten bu başlık hep dingindir herkes birbiirne yardımcıdır arada ters sesler çıksada :))) Hasan beyyi de renkli kişiliğiini severim :) kendiisni de ben ilk doktorum sonucumdan memnun kalmayıp revizyonumu başka dr ye olsamda çıkardığı iyi şleri de her doktor da olduğu gibi taktir ederiz.

Son düzenleme:
Şunuda yazayım ben kacayım şirket envanteri yapıyorum malum sene bitti stokları yenileme :KK14:

tabiki takdir ediyoruz her dr yi canım burada dr yarıştırmıyoruz üyede zaten bu başlık hep dingindir herkes birbiirne yardımcıdır arada ters sesler çıksada :))) Hasan beyyi de renkli kişiliğiini severim :) kendiisni de ben ilk doktorum sonucumdan memnun kalmayıp revizyonumu başka dr ye olsamda çıkardığı iyi şleri de her doktor da olduğu gibi taktir ederiz.
Ben Hasan Beyden iyi sonuç alacağımı dusunmedigimden ve soğuk davranışlarına istemedim mesela
Olabilir tabi
Her dr her hastasına aynı mükemmeliyetçi sonucu çıkaracak diye birşey yok
Ben sonucumdan memnun değilim ama Ercan Bey her yazdigimda yanına gittiğimde hep iyi karsiladi açıklama yaptı
Vs. Bekle dedi ve bekleyeceğim bir süre daha
Sonra yine gideceğim belki yine

Ben Hasan Beyden iyi sonuç alacağımı dusunmedigimden ve soğuk davranışlarına istemedim mesela
Olabilir tabi
Ben sonucumdan memnun değilim ama Ercan Bey her yazdigimda yanına gittiğimde hep iyi karsiladi açıklama yaptı

Çok güzel yazmışsın canım işte hep derim yazarım da özelden tüzelden her dr dinin hastası var memnun olan olmayan bunun tersini yazmak zaten ters olan :KK19: imza attım yazdıklarına :KK52: beklentiler değişir uygulanan teknik bünye sonuçalrı etkiler dr elide tabi önemli çok var mememnun hastası al yanağın olamyan da çıkacak bunlar normal bende bakalım göz kağağın da ne diyeceğim sonuca

Geçen aylarda buradaki yazıları okuyup cesaret toplardım ve sonuç 3 hafta önce fıtık karın germe ve gögüs küçültme ameliyatı oldum ilk 3 gün zor ama şuan her işimi kendim yapıyorum ve çook mutluyum çok doğru bir karar vermişim. Gögüs ameliyatı ise en kolayı agrısız sızısız hiç bu kadar rahat olucağını tahmin etmezdim.

Geçen aylarda buradaki yazıları okuyup cesaret toplardım ve sonuç 3 hafta önce fıtık karın germe ve gögüs küçültme ameliyatı oldum ilk 3 gün zor ama şuan her işimi kendim yapıyorum ve çook mutluyum çok doğru bir karar vermişim. Gögüs ameliyatı ise en kolayı agrısız sızısız hiç bu kadar rahat olucağını tahmin etmezdim.

Olabilir tabi
Ameliyat olmadan önce başka bir üye Hasan beye karın germe Ameliyatı olmuştu. Açıkcası doktorumun Ameliyt ettiği bir sonucu görmek beni memnun etmişti. Bel şekli çok güzeldi,kıvrımlar çok iyiydi. Karın dikey iz olmadan oldukça güzel bir kesi ile sonlandırılmıştı. O arkadaşımızın göbek deligi o Zaman'lar üzgün surat şeklimde duruyordu. ( sonradan normale döndü ama ) :))
Ameliyattan önce çizimler yapıldığında,neler olacak bitecek konuşulduğunda göbek deligim minicik olsun,yuvarlak değil,dikey uzunlamasına dursun diye bir belirtme yapmıştım. Hasan bey bak bu önemli bir konu,göbek deliğini istediğin şekilde yaparız,sen söyle tabi demişti. Hatta başka bir doktorun sitesinde -Hastalarıma isterlerse kalp şeklimde göbek deligi de yapıyoruz ..diye bir yazısından bahsetmiştim ve gülmüştük.. :)) Benim böyle bir istegim yok tabi diye belirtmiştim :) fıtıktan dolayı dışarı doğru duran ve geniş şekli olan göbek deliğimden bıktım,küçük ve dikey uzunlamasına göbek deligi istiyorum demiştim ve yaptı :)
Her doktor Tabiki her hastaya aynı sonucu çıkaramaz. Muhakkak farklılıklar olabilir,komplikasyonlar yaşanabilir.. Dileğim herkesin istediği sonucu yakalaması ve Mutlu olması .. Her daim :KK54:
Belki tekrar ameliyat olmak sıkıntılı . Ama sorun çözülecekse,beni rahatsızı eden bir durum varsa,çözümlenecekse tekrar yatarım o masaya :)
Keşke gerek kalmasa tabi . Ameliyat olmak değil sonrası süreç beni benden eden.. Hele son ameliyatım ın bekleme süreci bana illallah getirdi valla :KK51:
Senin sonucunda beklemenin pek faydası olacağını sanmıyorum . Bende sabırsız davranıp yaz gelmeden olsun,iyileşme sürecini bitireyim isterdim.. Doktoruna tekrar konuşup durum değerlendirmeni yapmanı öneririm :)

Maşallah size :) :nazar:
Gögüs küçültmede protez takviyesi yapılmadı sanırsam.. Protez koyulduğu Zaman biraz daha sıkıntılı bir süreç oluyor tabi :KK66:
Karın germe istenilen sonuca ulaşınca çok Mutlu ediyor tabi.. Ama her daim söylerim meme estetigide bambaşka mutlu ediyor :)

Ameliyat olmadan önce başka bir üye Hasan beye karın germe Ameliyatı olmuştu. Açıkcası doktorumun Ameliyt ettiği bir sonucu görmek beni memnun etmişti. Bel şekli çok güzeldi,kıvrımlar çok iyiydi. Karın dikey iz olmadan oldukça güzel bir kesi ile sonlandırılmıştı. O arkadaşımızın göbek deligi o Zaman'lar üzgün surat şeklimde duruyordu. ( sonradan normale döndü ama ) :))
Ameliyattan önce çizimler yapıldığında,neler olacak bitecek konuşulduğunda göbek deligim minicik olsun,yuvarlak değil,dikey uzunlamasına dursun diye bir belirtme yapmıştım. Hasan bey bak bu önemli bir konu,göbek deliğini istediğin şekilde yaparız,sen söyle tabi demişti. Hatta başka bir doktorun sitesinde -Hastalarıma isterlerse kalp şeklimde göbek deligi de yapıyoruz ..diye bir yazısından bahsetmiştim ve gülmüştük.. :)) Benim böyle bir istegim yok tabi diye belirtmiştim :) fıtıktan dolayı dışarı doğru duran ve geniş şekli olan göbek deliğimden bıktım,küçük ve dikey uzunlamasına göbek deligi istiyorum demiştim ve yaptı :)
Her doktor Tabiki her hastaya aynı sonucu çıkaramaz. Muhakkak farklılıklar olabilir,komplikasyonlar yaşanabilir.. Dileğim herkesin istediği sonucu yakalaması ve Mutlu olması .. Her daim :KK54:
Belki tekrar ameliyat olmak sıkıntılı . Ama sorun çözülecekse,beni rahatsızı eden bir durum varsa,çözümlenecekse tekrar yatarım o masaya :)
Keşke gerek kalmasa tabi . Ameliyat olmak değil sonrası süreç beni benden eden.. Hele son ameliyatım ın bekleme süreci bana illallah getirdi valla :KK51:
Senin sonucunda beklemenin pek faydası olacağını sanmıyorum . Bende sabırsız davranıp yaz gelmeden olsun,iyileşme sürecini bitireyim isterdim.. Doktoruna tekrar konuşup durum değerlendirmeni yapmanı öneririm :)
Arzucum dediğin karnı biliyorum bende çok beğenmiştim de biraz göbek deliğine takilmistim o düzeldi mi

X