Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Şşş noluyo burda? Ne dedikodumu yapıyonuz gene jelesec ve tboz ?:KK14:

3 haftamı doldurdum, merak edenler icin karın germe olmadım, alpaslan topcuya lazer lipo ve selulit yaptırdım..sonuctan simdilik memnunum..adam iyi is cıkardı allah icin..yalnız sırtım hala aynı yav, benim sırtta bi sorun var belli..o kat izi gitmiyo :KK43:
selulit sonuclarını da 3-4 aydan once goremicem maalesef..

He ama sonucum iyi olmasaydı da once gider apocumun beynini yer, bir telafi alamazsam sikayetimi burda yazardım..bu adamlar robot degil..tboz da sonuclar mukemmeldi, bende olmayabilirdi..tum riskleri goze alarak karar veriyoruz..

O yuzden, chanel81, sen de uzulme artık kuzum..jelnun sonuc cok iyiydi, ama "bence" sende basarılı bir sonuc cıkmadı..goruntuler ortada..bunun uzerine oyle miydi boyle miydi diye fazla yorum yapmaya gerek yok..bu sonuc devam ederse, doktorun bunu telafi etmek durumunda..etmezse elbette sen de hakkını arayacaksın..opucuk verip olmuyoruz bu ameliyatları, hepimiz binbir sıkıntıyla borca harca giriyoruz ve mutlu olmayı hakediyoruz..

Biraz daha sabır..germe surecini bilmedigim icin erken donem sendromu yasıyor olabilirsin..bekleyip oyle hareket edeceksin, yapacak bisey yok simdilik..

Tboz ile ilgili gecmis donemde yaptıgım dedikodulara yazımın bir sonraki bölümünde yer vericem..takipte kalın canlar..

Romanımın ilk bolumunun sonuna geldik, hepinizi opuyorum, 90-60-90 lık bedenler herkese:KK68:

3 haftamı doldurdum, merak edenler icin karın germe olmadım, alpaslan topcuya lazer lipo ve selulit yaptırdım..sonuctan simdilik memnunum..adam iyi is cıkardı allah icin..yalnız sırtım hala aynı yav, benim sırtta bi sorun var belli..o kat izi gitmiyo :KK43:

He ama sonucum iyi olmasaydı da once gider apocumun beynini yer, bir telafi alamazsam sikayetimi burda yazardım..bu adamlar robot degil..tboz da sonuclar mukemmeldi, bende olmayabilirdi..tum riskleri goze alarak karar veriyoruz..

O yuzden, chanel81, sen de uzulme artık kuzum..jelnun sonuc cok iyiydi, ama "bence" sende basarılı bir sonuc cıkmadı..goruntuler ortada..bunun uzerine oyle miydi boyle miydi diye fazla yorum yapmaya gerek yok..bu sonuc devam ederse, doktorun bunu telafi etmek durumunda..etmezse elbette sen de hakkını arayacaksın..opucuk verip olmuyoruz bu ameliyatları, hepimiz binbir sıkıntıyla borca harca giriyoruz ve mutlu olmayı hakediyoruz..

Biraz daha sabır..germe surecini bilmedigim icin erken donem sendromu yasıyor olabilirsin..bekleyip oyle hareket edeceksin, yapacak bisey yok simdilik..

Tboz ile ilgili gecmis donemde yaptıgım dedikodulara yazımın bir sonraki bölümünde yer vericem..takipte kalın canlar..

Romanımın ilk bolumunun sonuna geldik, hepinizi opuyorum, 90-60-90 lık bedenler herkese:KK68:
Ahahahaha ya bu beni öldürcek valla yaa her söylediği şeyde güldürüyo beni böyle bi kişilik benim dedikodumu yapmış olamaz zaten :KK70: Jelesec Jelesec sendin dimi yoksa hep sen yapıodun med mi susturuyordu seni :KK70: sen yokken hiç tadı cıkmıyo med burda dedikoduların eksik oluyo şimdi güldüm tam oldu romanının devamını heyecanla bekliyoruz :KK53:

Ahahahaha ya bu beni öldürcek valla yaa her söylediği şeyde güldürüyo beni böyle bi kişilik benim dedikodumu yapmış olamaz zaten :KK70: Jelesec Jelesec sendin dimi yoksa hep sen yapıodun med mi suaturudu seni :KK70: sen yokken hiç tadı cıkmıyo med burda dedikoduların eksik oluyo şimdi güldüm tam oldu romanının devamını heyecanla bekliyoruz :KK53:

Yok yav, ben de yaptım baya:KK53:
Nerdeyse criminal incelemeye yollucaktım kızım senin fotoları, oyle bi fesatlanıp huylandım:KK53:

zuzu nun bahsettigi bir şey yok benim görüştüğüm dr kendisi demişti başka şeylere atfen bende burda dile getirdim sohbet muhabbet esnasında ancak alınganlık yapanlar olmuş ya da biz yanlış anlaşmalar diyelim hasan fındık ın hep dediği şeyle bitireyim "nerden buldun beni kadınlar Kulubü oraya nasıl inanıyorsunuz dr ların orda paralı adamları var."

başka bi dr un anlatımından konuyu farklı yönlere çekmeye gerek yok olayı ateşleyen ben olduğum için açıklama yapma gereği duydum fotoğraf koyuyoruz zaten göbeğim çöktü iç bacaklarım dalgalandı popoda da var çökme gören her dr şaşırıyor bende elektrik kesilmiş şaşırmayın diyorum :KK70:

Aman canım ya arada Zuzu Zuzu kayanadı iyi oldu yazdığın gelip :KK70: bişey olmaz doğru git kaportoyı bi daha düzelttir sen belki dr ne kendini iyi anlatamamışsındır bende anlatamadım :KK59: hahhaha ha dalgayada vurmuşşsun işi sen benden öndesin bak ben ağlak gezdim :KK48:

Hakkaten ya tatili kes dedin ben daha şimdiden yılbaşı kutladım cok yemedim ya masumca ablamla evde hazırladık 2 dilim pizza 2 dilim börek biraz tatlı biraz amerikan hafif başka meze falan içki yoktu zaten bunları yedim fazla yemedim zaten Jelesec Jelesec hanfendiyede yılbaşı günü şeklimi gönderdim bitkin şekilde hemen az ye gebertirim msjı aldım gözleri direk sehpadaki yiyecekleri görmüş e işte insanın aklı hep yemekte olunca onunda :KK70: telden görüşüosanz atsın sana fotoyu nasıl masum masa gör :KK36::KK47:

Hahaaaaa demek o kadar Mükellef bir sofraydıkı jelibon seni uyardı :)) o halde yarasın löp löp et olsun :KK70: jelesec kapı komşum sayılır fakat beni beğenmiyor aramız limoni ama resim için Huhu diyeyim :p

hahahha valla çok tatlı idi zaten hemen yazdım yüüzn çok güüzel diye sende ablanı dinlemiş profil resmi yapmışsın:KK70:ama yemekleri kırpıp koymuşsun:))))

benden de selam söyle :KK54:

iki günde bir yazışıyoruz selamını resim at bana bırak selamı mor kırmıız şiş neyse kabull:KK19:

Sen soylesene cebi var nasil olsa :KK59:

Yok başkasına söyletmek daha eğlenceli oluyor :KK48:

:KK48::KK48::KK48::KK48:

zuzu nun bahsettigi bir şey yok benim görüştüğüm dr kendisi demişti başka şeylere atfen bende burda dile getirdim sohbet muhabbet esnasında ancak alınganlık yapanlar olmuş ya da biz yanlış anlaşmalar diyelim hasan fındık ın hep dediği şeyle bitireyim "nerden buldun beni kadınlar Kulubü oraya nasıl inanıyorsunuz dr ların orda paralı adamları var."

başka bi dr un anlatımından konuyu farklı yönlere çekmeye gerek yok olayı ateşleyen ben olduğum için açıklama yapma gereği duydum fotoğraf koyuyoruz zaten göbeğim çöktü iç bacaklarım dalgalandı popoda da var çökme gören her dr şaşırıyor bende elektrik kesilmiş şaşırmayın diyorum :KK70:
Konuya Açıklık getirdiğin için çok teşekkür ederim, yazılı iletişim kurabilmek bazen çok güç olabiliyor. Ateşleme demeyelim durumunu aleni bir şekilde dile getirdin Eleştiriye açık olabilmekte çok önemli yeterki objektif olalım değilmi :) gelişmelerden bizi haberdar et umarım herşey gönlünce olur. Sevgiler

ayyyy senin sırtından ne çektik be yaaaa:-) hadi ik dr okeyde bende az uğraşmadım senleee hele o katın gözümün önünde :KK48:dür gitsin bacımmm :KK70:

iyi olursun dur az sabır olmazsan topcu topcular:KK8:(adını yazamıyomm :rolleyes::-):)))))))))))

Merhaba forum sakinleri...bugun uzun uzun arastirma gelgitlerden sonra tekrar karin germe icin doktor arayisina girdim.tekrar yasin ünala gittim.muthiş bir hayal kırıkligi yasadim.randevulu olarak ön görüsme icin gittim ben hastaneye girerken hica elinde kahve ile disari cikiyordu.neyse bekledim asistaninada soyledim bekleyin dediler.yarim saat kucuk cocugumla bekledik birakcak kimsem yok.hocamiza karar verdim olmak istiyorum dedim o arada montumu cikariyorum falan son muayene etcek diye dusunurken karin germe ....şu fiyattir dedi daha acmadim karnimi ama..neyse can atıyorum herkezi herseyi ikna edip ayarlamisim.arkadan basen simit ve gidi bolgemede bakalim hocam dedim hic bir el tepkisi gostermeden uzaktan hooop o bolgeler icinde fiyat .... şu fiyattir dedi...cidfi bir hayal kirikligi yasadim . Hocam problemli bolgelere bakmadiniz dedim yani biraz karsilikli guven amaclida ayrintili gorusmeye geldim dedim gayet ciddi bir tavirla fiyat araligimiz budur merak etmeyin karar verirseniz diyerekten kartini tutusturdu elime.. ufak caplı yikim yasadim inanin .. aldim kartini attim cantaya ciktim odadan.cocugumun sapkasini montunu giydirdim daha ben otoparka cikmadan hoca kahve icmeye baslamis hastanenin cafe kisminda.sonucta ameliyati yok o an baska hastasi yok kucucuk cocukla buyuk umutla geldim bi yol yontem belirler yollar derken fiyati karti tutusturdu elime ve gitti.hep forumlaeda derlerdi inanmazdim doktor ticaret olarak goruyor anlasiliyor guven vermedi ellemedi bakmadi bile! Gibi.. yerden goge haklilarmis vallahi ..

hahahha valla çok tatlı idi zaten hemen yazdım yüüzn çok güüzel diye sende ablanı dinlemiş profil resmi yapmışsın:KK70:ama yemekleri kırpıp koymuşsun:))))

iki günde bir yazışıyoruz selamını resim at bana bırak selamı mor kırmıız şiş neyse kabull:KK19:

:KK48::KK48::KK48::KK48:
Hahaha sana foto atmadım dimi nur yüzümü attım :KK70:

Jelo, necomda da degilmis kabahat yavrum..sorun benim sırtta bence..gevsek deri mi vardır nedir..olmadı bi turlu..az bu zda degil 5 lt reye yakın cekti apo..diger yerlerde 3 hafta olmasına ragmen bariz incelme var ama sırt katı duruyo :KK70: yapcak bisey yok, kilo vercem..

Jelo, necomda da degilmis kabahat yavrum..sorun benim sırtta bence..gevsek deri mi vardır nedir..olmadı bi turlu..az bu zda degil 5 lt reye yakın cekti apo..diger yerlerde 3 hafta olmasına ragmen bariz incelme var ama sırt katı duruyo :KK70: yapcak bisey yok, kilo vercem..

hahhaha sık biiraz dişini ya sen vermiştin incecik olmuştun o facede arabalı resmin olaydı :KK19::KK68:

herşeyi estetikden beklersek vay anam var sonuç tboz tboz gibi olur ye iç sonra yine lipo ol uyma ona senn :KK70: olmadı topcu yine topcular seni :)))adını yazamıyorum anla hahhaha

Son düzenleme:
Yasin ünalı tercih etmemin nedeni Istanbultb Istanbultb arkadasimizin yasin ünala birkac hafta once karin germe yaptirmasi ve suanda gayet iyi gorunmesiydi.ve izmitte ki estetik operasyonlari istanbula izmire gore kesinlikle daha uygun.. ve hica cok ciddi bir rakam verdi istanbulda unlu doktorlarin yaptigi operasyon fiyatlariya yarışır o derece:KK61:Hastaneden ciktim hemen yanda baska bir ozel hastane var ve cok pahali sayilan bir hastane.orada doç.dr tonguç işkene gittim.daha dogrusu hemen gidemedim.gidip 5 saat sonra icin son hastasi olarak randevu aldim zorla ama agladim resmen deskte:-) Tonguç hoca son hasta olmama ragmen abartisiz yarim saat tüm problemli bolgerime el ile muayne etti not aldi örnekler gosterdi.daha evvl esimlede gitmistim kisacik bir gorumydi.bu kez cok uzun durdum yaninda.burun goguste cok cok iyi zaten beklerken ki hastalarindan anlasiliyor hersey..
bana yapacagi operasyonlar tam karin germe kaslari dikcek icten simit bolgesine gıdıya iç bacak basene lipo..ordan cikan yagi belli islemlerden gecirip goguse doldurcam dedi aslinda gogus protezi sart ve yapn cok musait dedi inanilmaz sonuclar aliriz dedi.:KK6: ameliyat oncesi sana yapilacak ve kullandigim teknikleri bilgisayar ortamina aktarip en yakin goruntuyu yakalayacagiz dedi.gobek deligine dikis atmadan cok dogal bil goruntu elde ederiz dedi. Allahim artikbende bu yola girmis bulunuyorum :KK71:

Okuyan bilen varsa lutfen dr tonguç işkene karın germe yaptiran yazin foruma.kararım tonguç işken iyi yada kotu kararimi verdim.burun ve meme protezinde on numara da karin germe benim asıl sorunum..lutfen olan yada olmus okacak arkadaslar birbirimize destek olalim:KK25:

X