Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaslar yeni katıldım aranıza. Karın germe ve meme dikleştirme ameliyati olmak istiyorum. Lütfen ameliyatlarından memnun kalan arkadaşlar istanbuldan bir iki doktor önerisinde bulunurlarsa cok cok sevinirim. Mümkün olduğunca burdaki yazışmalarınızı okuyorum ama ısın içinden çıkabilmiş değilim :)

hadi canimmm hayirlisi olsun gun aldinmi? geri sayim yapalim izmitte olursam hast. ziyaretine gelirim. vallahi ben dun doktorun yanina giderken gobegimden dolayi olmayan paltomu ve badimi giyindim.cok buyuk bi rahatlik gobeksiz yasam

hayırlı olsun Neste doktoru meme de okumuştum olan bir arkadaşımda memenundu kendisinden meme sonuçlarında adı geçiyordu burun da denk gelmedimde hastalarına evet meme de okudum karında da iyi olur tekrar hayırlı olsun

Merhaba hoşgeldiniz bu başlıkta çok arkadaşımız süreç, dr paylaştı inanın okuyup kendiniz süzgeçten geçirip dr listesi olluştururusanız daha sağlıklı karar veririisiniz benim memnun kaldığımdan siz memnun kalmayabilirsiniz! Herkes de kendi dr sini tavsiye eder evet uuzn başlık sayfa çok ama 1200 lerden başlayın aktif hızlı geçiyor ben komple okumuştum burayı :))) kaolay gelsin

Kusura bakma dün fazla yazılınca atlamışım mesajını çok sevindim adına ay senin ki reklam değill yahu merak etme okuyan anlar reklam başka heryerde dr adını yazan sürekli övene reklam diyoruz sen rahat ol yaz adını beklentim karında benimde düşüktü hazırlamıştım ize mesela bende orta ksıım hariç izi görünce iyi demiştim aman dövmeler çok para bozulmasın valla içim gitmişti o rakamı bayılınca

Tonguç beye meme estetiği ve burun estetiği olan kişiler vardı hatırlıyor gibiyim.. Ama karın germe olan hatırlamıyorum bende
Umarım yardımcı olacak birini bulursun canım..

hadi canimmm hayirlisi olsun gun aldinmi? geri sayim yapalim izmitte olursam hast. ziyaretine gelirim. vallahi ben dun doktorun yanina giderken gobegimden dolayi olmayan paltomu ve badimi giyindim.cok buyuk bi rahatlik gobeksiz yasam

Hemen alin beni hocam dedim ama somestr tatili nedeniye full doluyum dedi .. telefonunu verdi ben cok zirladim nasil bozuksa pskolojim her hastam gibi seninde mukkemel olmani dilerim ve cocugunla gelip saatlerce buralarda beklemissin istekli hastalara ufak tefek supriz hediyeleride oluyormus..sanirim gidi lipo ve goguse dolguyu hediye etcek oyle hissettim.cok fiyat sordum soylemedi haftaya esimle gittigimde net fiyat vercek ozelden yazarim.seni kesinlikle beklerim en azindan izmitte iki öne cikan dr icin ornek oluruz ve akademinin bitişiğinde medikal park biliyorsun:) ama yasin hoca beni hayal kirikligina ugratti hic mi ilgilnmez birdoktor şastim kaldim..fiyati soyledigi gibi kapida buldum kendimi:/

Arzu senin önce kötü değildi ama sarkması hiç olmayan fazla deri olmayan sadece fitikli bir karnı dikey iz bırakmadan geriliyorsa
Dr unu takdir etmek lazim

@arzum77burun ve gogus cok hastasi var forumda benim izlediklerimdede var cok basarili bi adam ama karin germe yok
.tonguç hoca dediki izmit kucuk yer kimse kimlik aciklamiyor...oncesi sonrasi fotograflarda bile tedirgin oluyorlar dedi..aman allahim ne karin germeler yapmis.ne bacaklar yapmis sarhoş oldum ben.. Dunyanin en iyi cihazlarini getirtmis yeni yeni seminer tanitim prog.basliyormus falan.iyki diger asil istedigim doktor bana soguk davrandi dedim bian
insaah germe olup sureci paylascak birileri cikar cikmazssada ben tek dakika fotograf bilgi atlamadan burdan gonullu olarak zaten yardimci olacagim insallahhh

Jelesec evet cok var burun ve meme protezi forumda:) ben okadar cok bekledimki orada sirami geeni gideni inceledim..aman allahim burunlari nasil dogal ve guzel burnumdan rahatsiz olsam hic dusunmzdim.gogus icin zaten cok yakinlarimdan gordum sahit oldum.birde tonguç işken kocaei üni.doktoruydu suan izmit medikal park hastanesine transfer olmuş. Uni.doktoruyken cok iyi islemleri cok uygun fiyata yapiyor diye tercihediliyordu.suan fiyat vs ne olur bilmiyoruz daha ama tonguç işken kocaeli izmit için bir nimet bu konuda çünkü yok olanda malesef ticari kaygiladini yuzune vuruyor pat diye

Beklentim yuksekti tonguç işken tavan yaptirdi nolcek bilmem Simdi gulup oynuyorumda aml.gunu yaklasinca kabuguma cekilir hatim ederim bilgidim dualari artik

Benim hala göbek deliğim yok
Ercan Bey önce 4 ay bekle dedi
Şimdi de 6 ay bekle dedi

Vaser lipo lazerle olan miydi..onca forumlar okudum yine karisti ...klasik lazer vazer kuru islak...kavram kargasasi yasiyorum
Dr
Gıdına ve bazi bolgelere vaser teknigi kullanicam dedi..sıkılassin diye dedi yalnis hatrlamiyorsam..okadar ayrinti fotograf vs gosterdi aklim allak bullak oldu

Arzu senin önce kötü değildi ama sarkması hiç olmayan fazla deri olmayan sadece fitikli bir karnı dikey iz bırakmadan geriliyorsa
Tatlım... Söyleyecek çok şey var ama yani kötü birşey demememe rağmen yanlış anlaşıldım ve çok üzüldüm.
Çok vahim değildi evet karnım. Oturunca eğilince kötü oluyordu ama çoğuna göre normal bir durumdu,iki doğum yaptım sonuçta. Lipo fayda vermedi bende,yani istediğim sıkılık olmadığı için tam germe ile güzel oldu :)
Ayrıca dediğin gibi dikey izsiz ve yeterli miktarda,rahatsız etmeyecek şekilde kesi izininde aşağıda ve ince olması bence muhteşem bir sonuç oldu. Doktorum her seferinde karnın çok güzel oldu,iyiki göbek fıtığı çıkmış diyor zaten. Sağolsun elinden gelenin en iyisini yapmış zaten
Çok teşekkür ederim Sanada

Merhabalar kızlar aml oldum çok şükür agrim yok 2,5 çıktım komposto iciyorum su anda...

bencede taktir etmek lazim en zoru zaten fazla deri olmayinca dikey iz yapmadan karini germzk ve dikisler incecik olmasi masallah buyuk sarkik karni herkes gerer ama cok sorunlu olmayan karni herkes guzel yapamiyor ..

Benim hala göbek deliğim yok
Ercan Bey önce 4 ay bekle dedi
Şimdi de 6 ay bekle dedi
Canim baska dr a gosterdinmi cok tuaf gobek deliginin olmamasi surekli tipa koymak hem aci hem kanatiyor bu nasil bir teknik anlamis degilim bide 6 ay bekliyeceksin oyle neyseki gobek deligi ufak bir yer duzeltilse bile oyle ilk ameliyat gibi bir surecin olmayacak allahtan

Selam kızlar:) Yeni ameliyat olmuş arkadaşlara geçmişler olsun umarım istediğiniz gibi sonuçlanır ve Allah sizi taş eder:)) Benim ilk ameliyat 9 aralık karın germe ve göğüstü ikinci ameliyat lipo oda 11 şubattı.Bir seneden fazla oldu. Toplamda 10-11 kilo verdim.40-42 bedenden 36-38 e indim.Arada kendimden kaynaklı atraksiyonlar olsa da her şey geçti gitti çok şükür.Kışın gelmesiyle iştah arttı 2-3 kilo artı eksi gidiyor tartı ama halimden çok memnun ve mutluyum.Doktorcuğuma gidip öncesi sonrası fotoğraf için tekrardan poz vericem bi ara:)

Can can hoşgeldin sefalar getirdin yüzünü gören cennetlik olur güzellik demek poz vermeye gideceksin o halde bende geliyorum gecikmeli yıldönümünü kutlarız sende bana öncesi sonrası yaparsın alıştım yanında nü olmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…