Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

İstanbultb ben rinoplastiyle birlikte gıdıya liposuction ı düşünmeye başladım..forumda ikisini birlikte yaptıranlar var..başına taktığın korseyi ne kadar süre takıyorsun,çok ağrı oldumu çene altında???birda sen lazer lipolizmi yoksa klasik liposuction mı yaptırdın???
canim ben 2 hafta korseyi taktim artik sadece geceleri takiiyrm. hic agrim olmadi lazerlipo yapildi.

C ChAneL81 cnm hepinize herkese selam herkese iyi sağlıklı mutlu fit bir yıl dilerim
Benim 3 hafta oldu lipo olalı sonuçlardan memnunum cnm alyanak güZel iş çıkardı
Ama ben korseden bıktım :KK43:
Kollarım da da var son 1 haftam kaldı bekliyorum cnm spora da başladım yürüşüyler yapıyorm yememeye çalışyrm elimden geldiği kadarıyla :) durduruyorum kendimi

C ChAneL81 cnm hepinize herkese selam herkese iyi sağlıklı mutlu fit bir yıl dilerim
Kollarım da da var son 1 haftam kaldı bekliyorum cnm spora da başladım yürüşüyler yapıyorm yememeye çalışyrm elimden geldiği kadarıyla :) durduruyorum kendimi
Yeni yilin kutlu olsun canim
Memmun un olmana sevindim foto gorsek bizde mm olacaz :KK70:
Bende baska dr'a gosterdim karnimi revizyon onerdi hatta izimi begenmedi yeniden yapacak asagi cekecek ve karnima belime sirtima full lipo onerdi..
Al yanak bana en son resimde kilo aldin dedi :-) halbuki kilo verdim senden bile bahsetti gecen lazer lipo yaptim hastama dedi .. Neyse belliki ne dikey izime revizyon yapmak istiyor nede lipo ..
Spora diete devam tabiki
Allahtan havalar soguk o korse sicak tutar tak canim :))

Bende baska dr'a gosterdim karnimi revizyon onerdi hatta izimi begenmedi yeniden yapacak asagi cekecek ve karnima belime sirtima full lipo onerdi..
Al yanak bana en son resimde kilo aldin dedi :-) halbuki kilo verdim senden bile bahsetti gecen lazer lipo yaptim hastama dedi .. Neyse belliki ne dikey izime revizyon yapmak istiyor nede lipo ..
Spora diete devam tabiki
Cnm revizyon olucaksın demek evet bende kilo almıştım ama aşırı değildi
Dikey iz bende düzelmedi çünkü deri yok ama benim revizyon olmadı
Lipo sadece her bölgeye yaptı su anda memnunum inşallah ilerde de hep böyle devam eder
Sen y.dışında mı olucaksın

Cnm revizyon olucaksın demek evet bende kilo almıştım ama aşırı değildi
Dikey iz bende düzelmedi çünkü deri yok ama benim revizyon olmadı
Lipo sadece her bölgeye yaptı su anda memnunum inşallah ilerde de hep böyle devam eder
Sen y.dışında mı olucaksın
Burda bir dr'a gorundum ama burda yaptirmicam canim tr de bi kac dr'a da attim fotomu dusunup karar verecegim bakalim karnima odakladim baya hayal kirikligi yasadim
Arastirma icindeyim bakalim ..
Benim derim var elimle tuttugum zaman insallah o dikey iz de duzelir ama onu cok sorun etmiyorum karnim hamile gibi bombe birden yeniden sisti ..o bombelik gitsin yeter

Canım selam bende şubat gibi lipo ve göz kapağı bir iki bişeyler işte istiyorum sen kola lipo oldun o zaman fuuul lipolanmışsın kolların kilolumuydu? Korse evet giymek dert çıkarmka dert ama mecbur çekeceyiz:)

Burda bir dr'a gorundum ama burda yaptirmicam canim tr de bi kac dr'a da attim fotomu dusunup karar verecegim bakalim karnima odakladim baya hayal kirikligi yasadim
Benim derim var elimle tuttugum zaman insallah o dikey iz de duzelir ama onu cok sorun etmiyorum karnim hamile gibi bombe birden yeniden sisti ..o bombelik gitsin yeter
Önerileri ne şekilde oldu peki. Lipo mu,tekrar karın germe gibi bir kesi ve fazlalıkları almakmı?

Spora diete devam tabiki
Pardon.. Burada belirtmişsin zaten Can'ım :KK66:

canim nasil hir bombelik mevcut ? yandan bi foto cekermisin chanel benimde bombelik var ama 3 haftaligim bende gecer die umut ediyorum.

Bende olucam bursada estetik international da doktor tercihi yapamıyorum bülent beyi bilirsiniz bülent cihantimur ona olursam 20 milyarı buluyo meme büyütme karın germe diğer doktorlar daha uygun ama önemli ameliyat kızlar napiyim?

Çok para yahu bu rakam hem mutlaka başka dr lerlede görüşün tek dr ile sınırlamayın kendinizi, hastalarına ulaşın sonuçlarını resimlerle yada reelde görebiliyorsanız görün tek hastasının sonucunu da baz almayın yani çoğunluk sonucu iyi ise okey kolay gelsin

ben bi dr buldum aslında banada acayip güven verdi ve adam yapılacabilecek her şeyi sıraladı başından savmadı üstelik devlet hastaneesi dr u ama yeditepe üni hocalıkta yapıyor sanırım ben ona bir kez daha gidicem detaylı bi görüşücem oda bana lazer lipo ile düzeltiriz hiç dert etme sen biz neleri düzeltiyoruz karın germeler vs senin karnın problem bile sayılmaz demişti
popodan alınmasın yağ zaten iyi olmuyor benim popomun şekli bozuldu bu yüzden

Bu hastanede görev yapan drler hocalar genelde çok iyi canım, belki çöken yerleere yağ dolgusu yapılır ve lazerle düzeltilir popadan yağ almayı bir çok dr zaten önermiyor yapmıyorda git görüş bakalım bir daha yaz bize de sonuçları

canim nasil hir bombelik mevcut ? yandan bi foto cekermisin chanel benimde bombelik var ama 3 haftaligim bende gecer die umut ediyorum.[/QUOTE
Simdi foto ekliyecegim canim bak yeni haline:KK66:
Hatta bu otururken cektigim resime drlar evet bu eski halin dediler :-) hayir malesef dedim yeni halim!! Bi ercan bey guzel buluyor sanirim tabi kimse hatasini kabul etmez

Önerileri ne şekilde oldu peki. Lipo mu,tekrar karın germe gibi bir kesi ve fazlalıkları almakmı?
Canim hasan beye bile gonderdim resimlerimi gormem lazim dedi ve revizyon yapiyorum dedi bakalim gidince bir kac drla gorusmek istiyorum ameliyat olmadan

C ChAneL81 bence alyanakla tam anlamıyla konuş bir bakakı
cnm bak benimki de öyleydi gerçi bi tık önde gibiydi seninki ama bence ercan ney seni bir görsün bende kafayı takmıştım iz uzasın dikey kaybolsun bak dediği gibi oldu kesmeye gerek kalmadan düzeldi cnm inşallah böyle devam eder
Sende bence gelince bir görüş ona göre karar ver cnm

Canım selam bende şubat gibi lipo ve göz kapağı bir iki bişeyler işte istiyorum sen kola lipo oldun o zaman fuuul lipolanmışsın kolların kilolumuydu? Korse evet giymek dert çıkarmka dert ama mecbur çekeceyiz:)
Ooo hadi baklm cnm benim kolumda sarkma vardı cnm ona da el attı düZeldiği kadar artık cnm
Göz kapağı bende yaptırmıştım ercan beye çok iyi iş çıkardı estetiği bırak ihtiyaçmış gözlerim açıldı resmen

X