Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benimde aklımda var aslında ama kilo verebilir ve istediğim kiloya inersem,o zaman o kadar göze batmaz diyorum..bakalım artık,zaman ne gösterecek,zaten gıdıyı lokal anesteziyle yapabiliyolar..
ben ne yaparsam yapayim gidim tamamiyle gitmiyor. ins 4 5 ay icinde tam sonucu gorurum..

Çene yapısıyla alakalı zannedersen,bazen çok obez insanlar görüyorum hiç gıdı yok..benim kilo alınca arttı tabi,zayıfken o kadar göze batmıyordu..ama şimdi yaptırmasam bile ilerleyen yaşlarda ihtiyacım olacak gibi

Slm kizlar 3gundur cok bakamadim misfirlerim vardi bugun yolladim:KK66:ve simdi ameliyat heycani basladi cuma ucuyorum ve cumertesi kombine estetik oluyorum insallah güzel sonuclari bildirrim sizlere meme buyutme ve karin germe valla neyapcagimi sasirmis durumdayim:KK66:

Hayırlısı olsun geçer gider musmutlu olursun inşallah heyecan normal tabi geçtik bu yollardan sonra heyecanda yapmaz olduk :)))

Slm kizlar 3gundur cok bakamadim misfirlerim vardi bugun yolladim:KK66:ve simdi ameliyat heycani basladi cuma ucuyorum ve cumertesi kombine estetik oluyorum insallah güzel sonuclari bildirrim sizlere meme buyutme ve karin germe valla neyapcagimi sasirmis durumdayim:KK66:
hayirlisi olsun cnm guzel heyecanlar bunlar insallah cok guzel sonuclarin olur :KK66:

Cnm inşallah herşey gönlünce olur şimdiden geçmiş olsun :KK66:

Tesekürler kizlar,sizlere bisorum olcak biz 3arkadas ameliyat olcaz ama arkadasin biri hem grip olmus hem adet bugun doktora gitmis antibiyotik vermis . cumertesi sabaha ameliyata gircez sizce bidurum bietken olurmu yaa:KK43:

Tesekürler kizlar,sizlere bisorum olcak biz 3arkadas ameliyat olcaz ama arkadasin biri hem grip olmus hem adet bugun doktora gitmis antibiyotik vermis . cumertesi sabaha ameliyata gircez sizce bidurum bietken olurmu yaa:KK43:
Regl önemli değil ama antibiyotiklik kadar grip olmuşsa enfeksiyon var demektir o zaman ameliyatı erteliyorlar diye biliyorum

bende ameliyattan 3 gun once hafif grip olmustum ama anestezi doktoru kesinlikle yapamam dedi.. doktorum 1 hafta erteledi aml. burdaki arkadaslar bilir. gecmis olsun

Arkadaşının ameliyat olabileceğini sanmıyorum. Antibiyotik veren doktoruna ameliyat olacağını söyleseydi keşke,belki ona göre ilaç verirdiler.. Ameliyatdan 10 gün önce ilaç,bitki çayları v.s kullanılması yasaktır. Gereken bir durum olursada doktorunuzu bilgilendirmelisiniz öncelikle.. Doktorunuzu arayıp bilgi verseniz iyi olur,iletişimde olun.. Oray'a gidipte beklemek daha kötü olabilir..

Arkadaşının ameliyat olabileceğini sanmıyorum. Antibiyotik veren doktoruna ameliyat olacağını söyleseydi keşke,belki ona göre ilaç verirdiler.. Ameliyatdan 10 gün önce ilaç,bitki çayları v.s kullanılması yasaktır. Gereken bir durum olursada doktorunuzu bilgilendirmelisiniz öncelikle.. Doktorunuzu arayıp bilgi verseniz iyi olur,iletişimde olun.. Oray'a gidipte beklemek daha kötü olabilir..
Tesekürler canim doktoru aramis oda kullanabilirsin demis bende bilemedim simdi, artik gidince neolcak bilemiyorum .

Kizlar buarada bisey daha sormam lazim size benim epilasyon makinam bozuldu tamda zamanini buldu ya resmen ortada kaldim suan makina almak istemiyorum cunki lazerli makinalar dan almayi dusunuyorum . lakin ameliyattan sonra kullanmamda bisakinca varmi bilginiz varsa bi anlatin:KK66:

X