Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

yaa kizlar bu aml. korsesinin ustune dr.fitto korse taksammi hem daha ii sekillenir ne dersiniz? @ChAneL81 agri yaparmi sence ben bide burdan alcam ins hakikisi gelir.. 129 tl
Lütfen karnını kesecek bölecek kıyafetler korseler kullanma.. Ben karnımdan yağ alındığında erken dönem düşük bel pantolonları giyinmeye başlamıştım. Tam pantolonun düğme yerine gelen yerde çöküklük oldu zamanla. Doktoruma gösterdim,pantolonunu çek kapat Dedi. Birde oturmamı istedi. Oturunca o çökük olan yer içeri doğru çöküyordu. Yani anlayacağın o içeri baskı yapan kaba kumaş yağ alınan yeri çöktürmüştü!! Lipodan sonra bu tür sorunları yaşayan bildiğim çok kişi var. Giyineceğin çamaşır veya başka bir kıyafet,sürekli bükük oturma gibi şeyler kalıcı iz çöküklük yapar. Sonra doktoruna burası çöktü,fazla yağmı aldın,aman doktor normal diyor,ilgilenmiyor diye yanarsın :)
Bana o bölgeye yağ enjekte edersek düzelir demişti. Ama ben yağ eklenmesindense etrafından yağ alsın taraftarıydım tabi :)
Nitekim ortaya çıkan göbek fıtığım sayesinde tam karın germeye döndü il ve dümdüz kusursuz (bence) bir sonuca ulaştım çok şükür...
Tavsiyem.... Diz üstü,mideye kadar olan korselerden kullan. Ben öyle yaptım.. Ve bence faydasını çok gördüm Vücut şekillendirmede korsenin önemi büyük. Ama vücudu gerçekten şekillendiren ve bedene göre korse kullanmakta çok önemli... Avm lerde,iç çamaşırı saran mağazalarda işini bilen satıcı ile birlikte vücuduna göre korse seç tatlım
Bir dost

doktorumda kullanabilirsin dedi ama suan giydigim aml. korsesinin uzerine giymek kosulu ve giydigim surece yuruys yapmami onerdi. yani amelyta giydigim korseyi cikarmuycakmusim. doktorum onay versede bekliyim. amelyat olali 2 hafta oldu. 1.5 ay gecsin oyle alirim. isi tehlikeye atmiyim.

Ameliyat Korseni kullanmanı istediyse Tabiki kullanmaya devam et. Sen Dr fito korsesinden bahsetmişsin ondan dolayı bu tarz korse önerdim ben. Yani ameliyat sonrası korseyi kullanmayı bıraktığında öyle tarz korse kullanmaya devam edebilirsin Dr. Fito korsesi değil.

canım sağol öyle yapmaya çalışıyorum..bugün tekrar diyetime başladım sporda yaptım haftasonu..inş şu dönemi sağ salim atlatırım fazla kendimi bozmadan :)

günaydın güzel hatunlar :)
Günaydın tatlişkom albüme tıkla haftanın motivasyonu benden olsun taze
kızım kaç kg oldun sen?vallahi maşallah taş beton olmuşsun.seni gördükçe al yanak'a sövüyorum bana neden lipo yapmadı diye süpersinnn <3
ayol benim kadar yağın varmıydı senin görmüyormusun halimi o kadarda hakaret etme kendine gayette iyisin senin sadece sıkışaşman gerekiyor sopa hareketini yapsan simitlerinden kurtulacaksın yada olmadı bizim eve gel ikizler seni bir deri bir kemik bıraksın

hahaha spora başladım bakalım bayağı karın kaslarımı çalıştırıyorum artık su an heryerım ağrıyo haftasonu kastım..ay yaza kadar 60 olmam lazım inat ettim 7 lerden kurtulamadım..geçen hafta resmen ne bulduysam yedım cok keyıfsızdım.al yanak görse söverdi halimi :)

Verirsin be Gül'üm istedikten sonra herşey olur Allahın izni ile karın kaslarımı bende ufaktan çalıştırıyorum zorlama dedi lolipop

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…