Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kizlar ben geldim bugun ameliyat oldum karin germe ve lipo...2 kg karindan etler gitti ve 2 ltr.yag cekmis simdilik...banyoya koymuslar 2 torba igrenc duruyor...kendimi iyi hissediyorum kalktim yurudumde agri korkulucak gibi degil sezaryan daha agir....iki goz iki cesme girdim ameliyata panikten ama korkulucak birsey yokmus sonuc duz bir karin oldu....odem tutmaya basladim bacaklarim ellerim su topluyor doktor yuru bol bol suda ic dedi..6 ay sonrada gogus diklestirme...son lipo ve vaginoplasti yapicak insallah...atlattim kizlar sayenizde hepinize tesekkur ederim

çok geçmiş olsun canım..

Canım cok yogun bir dönemden geciyorum. Aöf 'ne başladım, sürekli ders calısıyorum. Birde bu okul yüzünden inanmazsın ama felsefeye merak sardım. Tüm boşluklarımı sınavlara calışmakla ve kitap okumakla geciriyorum. Resmen baska bir boyuta gectım. Artık dünyevi işlerle uğraşmıyorum :)))))
Telefonu elime hiç almıyorum desem yeri var. Çünkü biliyorum bi sararsam nete tüm boş zamanlarımı alıyor yok instagram yok facebook yok kadınlar kulubu :))
Bu arada 2 cocuk bir kocada var bakılacak, tahmin et işte halimi.
Ama sizi hiç unutmadım hep aklımdaydınız.biraz ihmal ettim sadece :oops:
Bu arada yeni nickin cok yakışmış :)

canımm iyi olmana çok sevindim..özlettmiştin kendini.herşeyin yolunda gitmesi ne güzel.benim de başka bir dünyaya geçmemin zamanı geldi de geçiyor aslında :KK70: :KK70: en güzelini yapmışsın boş zamanını okuyarak geçirerek.arada hatırlat kendini öpüyorum çooook canım.

Canım cok yogun bir dönemden geciyorum. Aöf 'ne başladım, sürekli ders calısıyorum. Birde bu okul yüzünden inanmazsın ama felsefeye merak sardım. Tüm boşluklarımı sınavlara calışmakla ve kitap okumakla geciriyorum. Resmen baska bir boyuta gectım. Artık dünyevi işlerle uğraşmıyorum :)))))
Telefonu elime hiç almıyorum desem yeri var. Çünkü biliyorum bi sararsam nete tüm boş zamanlarımı alıyor yok instagram yok facebook yok kadınlar kulubu :))
Bu arada 2 cocuk bir kocada var bakılacak, tahmin et işte halimi.
Ama sizi hiç unutmadım hep aklımdaydınız.biraz ihmal ettim sadece :oops:
Bu arada yeni nickin cok yakışmış :)
En iyisini yapiyosun arkadasim insallah basarili olursun inaniyorum buna :KK66: zamanini iyi degerlendiriyosun en azindan
Gonuller bir olsun yeter canim :KK66: sana bol sans diliyorum..

Kizlar ben geldim bugun ameliyat oldum karin germe ve lipo...2 kg karindan etler gitti ve 2 ltr.yag cekmis simdilik...banyoya koymuslar 2 torba igrenc duruyor...kendimi iyi hissediyorum kalktim yurudumde agri korkulucak gibi degil sezaryan daha agir....iki goz iki cesme girdim ameliyata panikten ama korkulucak birsey yokmus sonuc duz bir karin oldu....odem tutmaya basladim bacaklarim ellerim su topluyor doktor yuru bol bol suda ic dedi..6 ay sonrada gogus diklestirme...son lipo ve vaginoplasti yapicak insallah...atlattim kizlar sayenizde hepinize tesekkur ederim
Çok çok geçmiş olsun, bundan sonra iyi bir bakım , hareketlere dikkat etmece ve biran önce iyileşmece.
Benim yarın 15 gün olacak, hergün okuyorum burada yazılanları herkeze çok teşekkürler paylaşımları için, sabırla bekliyorum 6 aylara 1 yıllara ulaşmayı ve güzel sonuçlara sahip olmayı.

Merhaba arkadaslaarr

Aylaardir giremiyorum. Iki bebe var bi de orgu ormeye sardim bu ara o sebepten hic giremiyorum. Ercan beye gogus ve karin germe ameliyati olmustum yaklasik 1.5 sene once ve hala cok iyi hissediyorum. Ameliyattan sonra yaklasik 6 7 kilo vermis ve baya iyi olmustum ama spor hic yapamadim cocuklarim kucuk diye. Boyum da 155 oldugundan 1 kilo bile cok farkediyo bende :) Simdi yine cilgin gibi yemeye baslayinca 3unu geri aldim. Onlari vermeye cabaliycam motive olabilirsem :) karnimda hala hafif bi hissizlik devam ediyor ama beni rahatsiz etmedigi icin ercan beye sormaya gerek bile duymadim biraz fazla rahatim galiba :) istedigim dar kiyafetleri rahatca giymek gibisi yok gercekten yahuuu. Ilk aylar cok cile cektim ama 10 ay cekeceksin deseler yine yaptirirdim :) yeni ameliyat olmayi dusunen arkadaslara kolayliklar diliyorum simdiden. Eski arkadaslardan giren yazan arkadaslarimi da opuyorumm :)

Hoşgeldin eski tayfadan arkadaşş :KK60: sende o canavarlar varken 3 kilo hemen gider , çok öpüyorum seni yeniden burada görmek çok güzel:KK24:

Ohhh şahane atlattın sende ,bundan sonraki süreç sabır işi canım sıkıntısız süreçler diliyorum geçmiş olsun:KK19:

Merhabalar, canlı kanlı sizinle tanışmayı sürecinizi okurken çok istemiştim 4 ay önce al yanak'a ameliyat oldum karar vermemde büyük ölçüde katkınız var size çok teşekkür ediyorum. Kurduğunuz dostluklar'a özenmedim değil hepsi daim olsun bu zamanda doğru ilişki kurabilmek ve güven aşılamak çok zor, bu arada karın germe ve bacak bölgeme lazer lipo yapıldı şimdilik herşey yolunda 15 kg verdim ve biraz daha vermek istiyorum darısı size 3 kg çabucak gider inşallah, sevgiler .

ayyy dillere bak hele bu zuzu53 zuzu53 dekii :KK48:banada öğret şu yazım dilini ben höd hödüm:KK48: tabi torpile uğran bu yazım dilin konuşmada da varsa :))

Hoşgeldin eski tayfadan arkadaşş :KK60: sende o canavarlar varken 3 kilo hemen gider , çok öpüyorum seni yeniden burada görmek çok güzel:KK24:

Ohhh şahane atlattın sende ,bundan sonraki süreç sabır işi canım sıkıntısız süreçler diliyorum geçmiş olsun:KK19:

ayyy dillere bak hele bu zuzu53 zuzu53 dekii :KK48:banada öğret şu yazım dilini ben höd hödüm:KK48: tabi torpile uğran bu yazım dilin konuşmada da varsa :))
Çok datlu dilliyimdir söylemesi ayıp :KK70:

Cook cokk tesekkur ederimmm :)
Oyy super 7 kiloo fotolarinizi da gordum inanilmaz bi degisim ebru salli kk subesi olmussunuz yahu masallah masallahhhh

Ne guzel yazmissiniz mahcup oldum gercekten, cok cok sagolun sizin iciniz guzelmis ondan bence, ay hersey gonlumuzce olsun fistik gibi olalim hep kilo almayalim allahim doktorlarimiza da zeval vermesin daha bunun 50 yasi 60 yasi var :)))) operim cok cok gorusmek uzere uyuyayim ben yavastan sabah 6da kalk borusu oter :)
Dün gecem benimde çok yoğun geçti ikizlerim diş çıkartıyor biri buna eş kulak enfeksiyonu geçiriyor e birde 8,5 yaşında abi bütün vücudum tutuldu nazara geldim galiba :KK70: Dediğiniz gibi doktorlarımıza Allah zeval vermesin yoksa kocalarımızın ömrünü yeriz valla :)) görüşürüz inşallah

Dün gecem benimde çok yoğun geçti ikizlerim diş çıkartıyor biri buna eş kulak enfeksiyonu geçiriyor e birde 8,5 yaşında abi bütün vücudum tutuldu nazara geldim galiba :KK70: Dediğiniz gibi doktorlarımıza Allah zeval vermesin yoksa kocalarımızın ömrünü yeriz valla :)) görüşürüz inşallah
Cooook gecmis Olsun zuzu cum,Allah yardimcin Olsun,Allah guc Kuvvet Versin insallah sana,cok iyi bilirim benim kucuklerin arasinda da 16.5 ay var,Simdi buyuduler zor gunler gecti,Simdi 8.5 ve 7 yasindalar:),abileri var 12.5 yasinda yavrucuklarim:)

Cooook gecmis Olsun zuzu cum,Allah yardimcin Olsun,Allah guc Kuvvet Versin insallah sana,cok iyi bilirim benim kucuklerin arasinda da 16.5 ay var,Simdi buyuduler zor gunler gecti,Simdi 8.5 ve 7 yasindalar:),abileri var 12.5 yasinda yavrucuklarim:)
Çok teşekkür ederim tatlım, rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin.

:KK49: rutbeli hatunlar dikisler daha cabuk iyilessin ve iz az olsun die doktorlariniz ne tur kremler onerdi? birde dikisleriniz kendinden eriyenlerdenmiydi sanki yanlis gormediysem bende zimba gibi bisey vardi yaaa:KK17:

:KK49: rutbeli hatunlar dikisler daha cabuk iyilessin ve iz az olsun die doktorlariniz ne tur kremler onerdi? birde dikisleriniz kendinden eriyenlerdenmiydi sanki yanlis gormediysem bende zimba gibi bisey vardi yaaa:KK17:
Bana doktorum dermatix silikon jel vermişti onun dışında kantaron yapı sürüyorum. Doktorun mutlaka öneride bulunacaktır ilk etapta silikon bant kullandırmıştı bana, göbek deliğimdeki dikişlerim alındı fakat diğerleri kendiliğinden eridi

Slm kızlar sabah 10da girdim amliyata 1 de çıktım lipo yerleri çok fena oluyomus ya dikisleri hissetmiyorum bile dizilerden göğüs altına kadar korse var hiçbişey göremedim :KK70:
Çok geçmiş olsun, takıma katıldın , korseyle allah yardımcın olsun sabır versin 3-5 güne alışıyor insan, çok ağrıyor mu lipo yerlerin

Ben tape bantı kullandım,buradan bir arkadaşımın tavsiyesi ile. Bence İzim genişlememesi ve dahanizsiz bir sonuç için faydası var. Birde kantaron yağı kullandım doktorumun tavsiyesi ile. Gerçek kantarın yağı olması şart tabi. Bilindik güvenilir bir yerden alırsan iyi olur :KK66:

Slm kızlar sabah 10da girdim amliyata 1 de çıktım lipo yerleri çok fena oluyomus ya dikisleri hissetmiyorum bile dizilerden göğüs altına kadar korse var hiçbişey göremedim :KK70:
Kuzu çok geçmiş olsun olduda bitti maaşallah çok dikkatli olmalısın uyluk bölgesi hassas bir nokta aman Allah korusun

cok sukur canim bunuda atlattin sag salim gecmis olsun neler yapti drun bakim

X