Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

sen meme ameliyatını kime oldun memnun musun canım?sanırım memeyı bende ercan bey yerine baskasına olmayı dusuneceğim..protez mi dikleştirme mi senin?

serooo kızım biz şanssız mıyız anlamadım ki :) keşke bende basında zuzu gibi fazla yaptırsaymısım lipoyu..adama dedim ama lipo kalça bacak vs için gerek yok iyisin dedi ama yapabilirdi gayet lazımdı..boş anıma geldi resmen:)

sen meme ameliyatını kime oldun memnun musun canım?sanırım memeyı bende ercan bey yerine baskasına olmayı dusuneceğim..protez mi dikleştirme mi senin?
Memeyi alpaslan topçuya oldum memeden cok memnunum ama dikleştirme olmadım yaptıgı dikleştirmeyide görmedim şimdi bişey diyemem iyi ya da kötü izlemeye aldım seni fotolarımı görebilirsin ama dikleştirme yok

Merops kim ne derse desin şu bi gerçek ki 2 ay geçtikten sonra lipo olduunu gözle görülebilir farketmediysen sonrasındada büyük fark olmaz tabiki 6 aya kadar incelmeler sürüyor ama yüzde 80 incelme ilk 2 ayda oluyor 3 kg da az bi yag değil klasik lipo mu yapıyor bildiğim kadarıyla lazer lipo yapıyor ve 5 lt civarı en fazla çekiliyor lazerde yanlış bilgi vermiyim ama benimde okuduklarım öyleydi benden 4 lt çekilmişti ve kendisini baya baya hissettiriyordu bel sırt simit nereye el atsam hissediyordum

tboz benimde çok lipom var bu bölgelerin içinde en dayanamadığım bölge sırt oldu hatta yazdım çokca karın germeden daha acı verici diye ama diğer bölgelerim dayanılamayacak kadar değildi yani her bünye farklı acıyıda farklı hissediyoruz. Lazerde bende 3 gecemem dedi vücüt bilmem neyine oranı olacakmış ha bende isterdim 10 litre çekilsin:)

tsk ederim Jelesec yani mukemmeliyetci degilim aslinda yani ameliyata yatip o kadar para doktugum icin haliyle guzel olmasini isterdim ki ercan bey bana yazdigi bir cumleyle tamam ercana olacagim dedim oda ben lipoabdominoplasty yapiyorum hatta DAHA FAZLASINI YAPIYORUM diyince tamam dir dedim ...

Kamranın hiç bi germe sonucunu gormemistim amacım germe ile beraberinde lipoydu ve burdada kozmetigin germesini begenmistim baska germe sonucunu gordugum pek dr olmadıgı icin ve yapılan yorumlara gore ercan yakın geldi ve fiyat olarak da ucuk olmadıgı için ercana karar verdim ama malesef amelyata girerken dogru durust dinlemedi bile beni apar topar amelyathaneye goturuldum kimisinde lipo girisi varken bende yok bile ve herkes egik yururken ben dik yuruye biliyordum amelyattan cıkınca ertesi gun tboz un uzerine yorgan ortcek kadar iyi ve diktim hic bi lipo acısıda cekmedim hala da gevsek hissediyorum kendimi. Ercan bey kotu dr demiyorum ama ben memnun kalmadım ve pismanım. Ben memnun kalmadım diye herkes de memnun kalmıcak diye bisey yok memnun kalmadım ve fikrimi soyluyorum. Lipoda yeterli degil ercan bey bana gore

Ne bilim canim ya sansim yok hic goren de bende sorun var dicek aynen bende istedim bi kac yerimi lipo yapsin istemedi,..

Sırtı hiç hatırlatma memeyle beraber olunca hele arkama yaslanamıyordum. Yaslandıktan sonra hiç dogrulamıyordum karnıma dokunulmuyordu popomun altı baldır mı ne oluyo alafrangaya oturana kadar 3-4 kez zıplıyordum ha bende selülitte vardı onun acısıda bambaşkaydı lipoyla yarışırlar yani benden neye göre 4 lt çekti bilmiyorum valla ama dediğin dogru bilmemne bişeyin oranına göre çekiliyormuşş

Tabiki yazacaksın canım sen esteworddende,bacağından, da memedende memnun pek kalmadın diye yazdım mükemmelliyetcisin diye yoksa hepimiz süper sonuçlar isteriz liop olursun yine sorun değil düzelir... doktordan herkes memnun kalacak diye bişey yok tabi eee gözde nedir durumun ondanda memnun değilsen yaz başka dr bakayım

ben senin sürecini çok okudum sende bir işlem vardı o acılı bir işlemmiş ek olarak liponun yanında kanül ucları da farklı o işlemde yani senin ölmen normal acıdan:) ayyy sırt deme hala aklıma geliyor yatak koltuk bana zindan olmuştu

O bence selülit acısıydı popomdan destek alırken içini elektrik çarpıodu sanki cız ediyodu yataktan kac defa düşme tehlikesi bile atlattım ablamsız kalkıyım derken popodan destek alınca acısını hissedince dengemi kaybediyodum artık nasıl bi işlemse ama yine olsa yine yaparım yapcamda

acılar çekiliyor

ben nerdeyse hiç hissetmedim sadece üzerine yatarken sızladı mor olan yerlerim..neyse sağlık olsun eğer yapılabiliyorsa tekrar yaptırırım bir iki ay sonra...

Fıstık merhaba, ben Ercan Bey'le bir defa Görüşmeye gittim o günde yapılacak işlemleri konuştuk karın yapımın bu duruma çok müsait olduğunu uyluk bölgeme belki ileride germe yapılması gerekeceğini söyledi onun dışında ne bir kesi izi Uzunluğu nede dokumun yetişip yetişemeyeceğini konuştuk he belki sorsam onuda yanıtlardı fakat benim aklıma bile gelmedi hep söylüyorum aklım sonuca odaklanmıştı, gelelim 7 lt yağ çekilmesine benim karın dokumda bu rakamın içinde vücut kitlesine göre alınabilecek yağ miktarı belirleniyor kiloma göre çok daha fazlada alınabilirdi ama bu Yağlı olduğum anlamına gelmez. Vücut yapısıylada alakalı bu durum bazen genetik sebepler simit bölgesi gibi şikayetlerede sebep olabiliyor, daha öncede Bahsettiğim gibi inan bel bölgemi sıkacak hiçbir Kıyafet giymedim beklenen gün gelecekse Çekilen acı kutsaldır halada rahat giyinmeye çalışıyorum hatta ve hatta arada korsemide takıyorum (bugünki gibi) biraz zahmetli işler bakarsan bağ bakmazsan dağ olur bebeğim lütfen protein tüketmeye devam et ve greyfurt suyu iç herşey güzel olacak. Bu arada 12 kilo verdim ve benim hiçbiryerim sarkmadı eski halimi görseydiniz beni çok çok daha iyi anlardınız 115 kiloların üstüne çıkmıştım neyseki şükür şuan 77 kiloyum dahada vereceğim acele etmiyorum açta kalmıyorum, öpüldün can can

teşekkür ederim canım bende kilo vermeye çalışıyorum sporda yapıyorum..şnşallah çektiğimiz acılara değer n e diyim..

canım ben san aaksam gönderirim resim buraya yüklemedim hiç.ben karnımdaki sarkıklığın gitmesinden dolayı memnunum ama yanlarım cok hala ona bozuluyorum biraz..

tamam canımcım öncen varsa onla atarsan yeni halini seviniirm ben kıyas yapamıyorum önceni bilmeden gerçi çok kilon yoktu demekki dr bacak totoyu ellemediğine göre....

ha birde yazacağım unutuyorum ben bir konuda gizli takipciyim orada yazılarına denk geldim varmı gittiğin F:) doğru bilen biri varsa özelden bana da yaz :))))

esteworldda memun kalmadigim icin mukemmeliyetciyim demek deil canim olmadi iste sansimdan heralde ve bi tek memmun olmayanda sadece ben degilim ..
Sorun duzeltmek deil ben ercan bey duzeltmiyecek diye bisey demedim ama bi kerede olup bitseydi daha memmun kalirdik dimi ? Gozden memunum allah var sadece canimi sikan izleri tam goz cukuruna yapmadi insallah odemler gecince asagi iner cunki iki haftalik baskasina ameliyat olan biri var goz kapagi konusunda ve onun izi tam cukurda buda gozlemi alakali neyden kaynaklaniyo bilmiyorum..

ben nerdeyse hiç hissetmedim sadece üzerine yatarken sızladı mor olan yerlerim..neyse sağlık olsun eğer yapılabiliyorsa tekrar yaptırırım bir iki ay sonra...
canim lipo yapmasi icin en az 6 ay gecmesini bekle dicek yapmaz bende bacagimi duzelt dedim ellemedi daha 5 ay olmamis diye ..

Son düzenleme:

hadi ya hiç yapmasaymıs iyiymiş ozaman direk yaptırırdım bikereden..neyse artık kısmet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…