Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benim enimde çok vardı Ondandır yani kasık bölgem daha geniş olduğu için keside uzundu ama benimde kadınsal hatlarımı hiç bozmadı resmen sihirli elleriyle kaportamı düzeltti :KK70:
evet canım hiç bozulmamış maşallah çok güzel bayıldım ben daha önce görüştüm istiyorummmm umarım düzelir canım benimde senin gibi olur tam olmasada :) çok sevindim senin adına umarımım hepimizin güzel sonuçlarla karşılaşırız bizim ilkinde olmadı ama 2, de inşallah öptüm canmm

benide hatlarımı bozmadan beni beni tekrar kesicek başka yolu yokkkk :) düzelmez çünkü fena sarkık umarım genel olmaz :KK43: öpüldünnn

evet canım hiç bozulmamış maşallah çok güzel bayıldım ben daha önce görüştüm istiyorummmm umarım düzelir canım benimde senin gibi olur tam olmasada :) çok sevindim senin adına umarımım hepimizin güzel sonuçlarla karşılaşırız bizim ilkinde olmadı ama 2, de inşallah öptüm canmm
İnşallah Dilediğin görüntüye kavuşursun al yanak'a zuzununki gibi olsun de :KK70: fenomen oldum valla birde cilt yapısını sor canım acaba buda etkiliyormu? Bol bol protein tüketmende fayda var kaslar daha sıkı görünmeyede sebep oluyor birşey daha söyleyeceğim ben bu yüzden kilomu fazla göstermem atıyorum 75 sem 70 sanarlar

Iyi aksamlar kizlar ozo76 arkadasim rica etsem bende bakabilirmiyim resmine 3 hafta sonra ameliyatim var ona gore bir fikir olur...insallah istedigin gibi olur hersey canim sikma canini duzelir

Kizlar ameliyatim liv hospital ulusta olucak bilgisi tecrubesi olan varmi resimlerden cok guzel ama tecrubeler onemli tabi size sorayim dedim

Resimlerine bakma imkanim varmi acaba mumkunse tboz arkadasim...sen ne ameliyatlari oldun ne zaman ve kime hastanedeki surec nasil gecti

Bencede gidenler not alip gitsin ben ameliyat heyecaniyla bisey soyliyemedim soylemek istedigimde de acele acele araya baska biseyler dedi ercan bey on gorusme de yapmadim ben yapsaydim kesin butun isteklerimi dile getirirdim buna cok uzuldum istediklerimi soyliyemedim ve lipo konusunda banada fazla lipo yapmadi hatta simitlere hic yapmadi simdi bana 7 kilo zayifla diyo ee zayiflarsam bu deri tekrar sarkmazmi?? Insallah bana da revizyon gerekmez :/

bu al y anak benden de çok az aldı yağ..anlamaadım neden..ön görüşme olsa da çok yoğun olduğundan sorcağın soruyu da unutuyosun canım bende çok sey sormayı unutmuştum..meme aml öncesi öyle olmasını istemiyorum..

bu al y anak benden de çok az aldı yağ..anlamaadım neden..ön görüşme olsa da çok yoğun olduğundan sorcağın soruyu da unutuyosun canım bende çok sey sormayı unutmuştum..meme aml öncesi öyle olmasını istemiyorum..
Ercana germe oldun diye memeyi de baskasina yaptirabilirsin bence canim yani ben sanki ercana yaptidigima pisman oluyom simdiden simitler cikti sinir oluyom geri ameliyata yatmak icin bir suru sorun olacak bana yok bilet parasi yok otel yok cocuklarimda ayri kalmak ne bilim ben realsefl de germeleri goruyorum ameliyattan sonra heryeri dumduz ne simit ne bisey var yani bekle bekle odem gececek diyorlar ya ben inanmiyorum cunki ben ilk lipo yaptirdigimda kamran beye hemen ilk iki hafta sonra basenler dumduzdu belimde oyle hemen sonucu gormustum az cok

Ercana germe oldun diye memeyi de baskasina yaptirabilirsin bence canim yani ben sanki ercana yaptidigima pisman oluyom simdiden simitler cikti sinir oluyom geri ameliyata yatmak icin bir suru sorun olacak bana yok bilet parasi yok otel yok cocuklarimda ayri kalmak ne bilim ben realsefl de germeleri goruyorum ameliyattan sonra heryeri dumduz ne simit ne bisey var yani bekle bekle odem gececek diyorlar ya ben inanmiyorum cunki ben ilk lipo yaptirdigimda kamran beye hemen ilk iki hafta sonra basenler dumduzdu belimde oyle hemen sonucu gormustum az cok

ya ciddi misin?benim bayağı bayağı simitler duruyo aksam resım gönderirim incelme kesinlikle yok ama sarkık kısım yok ayrı...ama olmusken o sımıtlerın gıtmesını ısterdım ödem olsa 2 ay oldu bıraz olsun fark etmesı gerekmez mıydı?cunku aml sonrasındakı o ağır sıslıkler gıttı elımle dokunduğumda göremiyorum fazla artık...memeyi baskasına olmam daha doğru olcak gibi..benim lipo ağrım bile olmadı herkes ağrı oluyo dıyodu dokundu sanırım ucundan :)

ya ciddi misin?benim bayağı bayağı simitler duruyo aksam resım gönderirim incelme kesinlikle yok ama sarkık kısım yok ayrı...ama olmusken o sımıtlerın gıtmesını ısterdım ödem olsa 2 ay oldu bıraz olsun fark etmesı gerekmez mıydı?cunku aml sonrasındakı o ağır sıslıkler gıttı elımle dokunduğumda göremiyorum fazla artık...memeyi baskasına olmam daha doğru olcak gibi..benim lipo ağrım bile olmadı herkes ağrı oluyo dıyodu dokundu sanırım ucundan :)
Aynen canim bak ozo76 ozo76 da iki aylik resmi var orda ince heryeri ama sonradan odemler gidince daha da cok belirgin hale gelmis bekliyorum resmini canim ben sabah cektim .. Benim lipo olsaydi o agrilari iyi bilirim ama bunda olmadi zaten benden uc litre bile almamis doku desen 2 kilo olsa diyelim geriye bir kilo kaliyor gerci onu da gormedim esteworldda odama getirmislerdi yaglari
Meme diklestirmesini herkes guzel yapamaz bak beni goruyosun simdiden sarkti yeniden daha 5 ay oldu ama tamer yavasin diklestirmesi harika @Cemre73 yaptirdi

Aynen canim bak ozo76 ozo76 da iki aylik resmi var orda ince heryeri ama sonradan odemler gidince daha da cok belirgin hale gelmis bekliyorum resmini canim ben sabah cektim .. Benim lipo olsaydi o agrilari iyi bilirim ama bunda olmadi zaten benden uc litre bile almamis doku desen 2 kilo olsa diyelim geriye bir kilo kaliyor gerci onu da gormedim esteworldda odama getirmislerdi yaglari
Meme diklestirmesini herkes guzel yapamaz bak beni goruyosun simdiden sarkti yeniden daha 5 ay oldu ama tamer yavasin diklestirmesi harika @Cemre73 yaptirdi

C ChAneL81 bu başlığa artık pek takılmayacağım ama sana yazmadan atlamamayayım arkadaşımsın...
senin artık çok fazla bişey beklelemen gerekmiyor yani ver kilonu çok taktıysan , okeysin bence, böylede süpersinde seni biliyorum takıntılı ve mükemmeliyetci yapın var:)) hem bende 3 litre yağ bile alanmamış adam almadığı bişey sana aldım demez yahu hem o hasatanede kimseye yağ doku gelmedi banada, Hasan beyde olduğum da kilo kilo yağ geldi, yağ geldi odama çekti ,yağ gelmedi çekmemiş bu ölçü değil :))) üstte yazmışsın Kamran beye oldum gördüm etkisini diye liponun keşke memnun olduğun doktora devam etseydin canım.

benımde kuzenım yaptırdı lipo cocuk heryerınden 7 kg yağ aldırdı cok ağrısı oldu baslarda..ona da aldıkları yağı direk getriip göstermişler..odemı bır ay ıcınde ındı hemen hemen su an cok rahat olduğunu soyluyo hemde kol bacak heryerıne yaptırdı klasık lipo oldu..su an ıncecık.bana toplamda 3 kg yağ aldım göbeğinde yağ yoktu dokularla bırlıkte dedi..bence dokudan baska bısey almadı benden.çünkü tartıda gram oynamadım ayrıca morluklarım sağ tarafta ve cok azdı..ben anlamadım neden..sorduğumda göbeğinde yağ yok dedi ama göbeğim yağ tulumuydu gordunuz :) neyse bakalım ne olcak tekrar ıstıyorum yanlara lipo tabı yapılır mı bılmem..

2 ay da kesinlikle farketmesi gerekirdi o acılı lipo agrısı şanslısın olmamış bende cok oldu ve bikaç ay hissettirdi kendini memeyi unuttum acısını lipo hala hatırlatıyodu kendini ne zaman unutcam artık derken bi baktım unutmuşum :KK70:

2 ay da kesinlikle farketmesi gerekirdi o acılı lipo agrısı şanslısın olmamış bende cok oldu ve bikaç ay hissettirdi kendini memeyi unuttum acısını lipo hala hatırlatıyodu kendini ne zaman unutcam artık derken bi baktım unutmuşum :KK70:

ciddi misin?ben kesinlikle lipo olmamısım o zaman ıkı delık ızını gormesem neyse de cok ılgınc ya hıc ağrımadı.özellikle de ercan beye neden lipo yerlerım ağrımıyo dedim..o da az olduğundan 3 kg aldım sadece dedi.ay sinir oldum şimdi.:)

X