Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

tamam canımcım öncen varsa onla atarsan yeni halini seviniirm ben kıyas yapamıyorum önceni bilmeden gerçi çok kilon yoktu demekki dr bacak totoyu ellemediğine göre....

ha birde yazacağım unutuyorum ben bir konuda gizli takipciyim orada yazılarına denk geldim varmı gittiğin F:) doğru bilen biri varsa özelden bana da yaz :))))

tmam canım gönderirim kilom var aslında 28 kg verdim 71 72 arasındayım az aldı yine de..bende o konuda araştırma içerisindeyim birini buldum gibi iyiyse söyleyim sana işimiz ona kaldı :KK70: :KK70: sen istanbuldasın dimi zaten?

tmam canım gönderirim kilom var aslında 28 kg verdim 71 72 arasındayım az aldı yine de..bende o konuda araştırma içerisindeyim birini buldum gibi iyiyse söyleyim sana işimiz ona kaldı :KK70: :KK70: sen istanbuldasın dimi zaten?
Siz faldan mı bahsediyosunuz yoksa :KK70: eğer öyle bişeyse iyiyse bana da atın bilgileri özelden :KK70:

Siz faldan mı bahsediyosunuz yoksa :KK70: eğer öyle bişeyse iyiyse bana da atın bilgileri özelden :KK70:
hahahah ay deşifre etmme yahu ben yıllardır o başlığı gizli okurum daha gitmedim kimseye merops görünce aktif sorum dedimm:KK70: o bi gitsin bakım para baysın eğer %90 bildi derse gideriz beraber

maşşallah yahu o kadar vermişsin azim işte merak etme bu azimle sen taş gibi olursun boşuna ameliyata para vermişsin, yok aslında fala inanmam da bakma orası keyifli oluyor okuması

Meraklanıyorum can can arada ses ver :KK70: Yürüyüşe çıkacağım birazdan yemeğimi yedim dinleniyorum, sen Yürüyüşü'nü tamamladınmı
Elimde telefonum
Kulağımda kulaklığm
İçimde vicdan azabı eşliğinde yürüyorum :KK43:(
Çünküüüü çok ayıp ama bugün azıcaktan biraz fazla tatlı tırtıkladım :KK43:(
Bunun bedelini şuan ayaklar ödüyor..üç dört km.daha fazla yürücem..ah boğazım ahhhhh

Meraklanıyorum can can arada ses ver :KK70: Yürüyüşe çıkacağım birazdan yemeğimi yedim dinleniyorum, sen Yürüyüşü'nü tamamladınmı

Elimde telefonum
Kulağımda kulaklığm
İçimde vicdan azabı eşliğinde yürüyorum :KK43:(
Çünküüüü çok ayıp ama bugün azıcaktan biraz fazla tatlı tırtıkladım :KK43:(
Bunun bedelini şuan ayaklar ödüyor..üç dört km.daha fazla yürücem..ah boğazım ahhhhh

İkinizi okuyunca utandım kendimden yahu :))tembelim tembel valla yer içer gezerim adama para biriktirir lipo olurum yine:)))) helal ikinizede :KK51::KK19:

İkinizi okuyunca utandım kendimden yahu :))tembelim tembel valla yer içer gezerim adama para biriktirir lipo olurum yine:)))) helal ikinizede :KK51::KK19:
Çooookk yorulduuummm..ayaklarım koptu Jelesec Jelesec ..15000 adım..onbeş yirmi dk.da alet..öldüüüümmm..bugün kendimi cezalandırdım biraz fazla yürüdüm..inşallah bi işe yarar bu yürüyüşler..

Çooookk yorulduuummm..ayaklarım koptu Jelesec Jelesec ..15000 adım..onbeş yirmi dk.da alet..öldüüüümmm..bugün kendimi cezalandırdım biraz fazla yürüdüm..inşallah bi işe yarar bu yürüyüşler..

ya yaramaz mı inan çok yarayacak taş gibi olursun sarkan derin yoksa ameliyata bile gerek kalmaz diyet ve bu spora diyim....

Zuzu Zuzu haberimiz yeni oldu madem senle yakınız beni bir dürt hayrına yahu beraber yürüyelim buluşup :))) sardunyam16 sardunyam16 sende yakınsan katıll benide hizaya sokarsınız :KK48::KK48:

ya yaramaz mı inan çok yarayacak taş gibi olursun sarkan derin yoksa ameliyata bile gerek kalmaz diyet ve bu spora diyim....

Zuzu Zuzu haberimiz yeni oldu madem senle yakınız beni bir dürt hayrına yahu beraber yürüyelim buluşup :))) sardunyam16 sardunyam16 sende yakınsan katıll benide hizaya sokarsınız :KK48::KK48:
Yok canım ya ben tam germeliğim kaçış yok :) balık etliyim.çok zayıfta deyilim,çok kiloluda deyilim.üç doğumdan sonra mide ve göbek var işte..onlarda malesef gidmiyor..sporlada biraz sıkılaşıp şekilleniriz inşallah.
İstanbulda olsam seve seve katılırdım yürüyüşlere canım :)

Sen işlerini hallet akşamları fena dürterim seni :KK70: yeni geldim bacaklarım koptu alet çalıştım birazda Yürüdüm eh bundan iyisi Şam'da Kayısı yahu :)) öyle yiyip içip al yanak'a sarma :)) hem ben rekorumu kimseye kaptırmam torpilliyim biliyorsun :KK70:

hahahah ay deşifre etmme yahu ben yıllardır o başlığı gizli okurum daha gitmedim kimseye merops görünce aktif sorum dedimm:KK70: o bi gitsin bakım para baysın eğer %90 bildi derse gideriz beraber
Yalnız bende uzun süredir gözüm takılıyo okuyorum ama güvenip gidemedim iyi birini bulursanız toplaşıp gidelim :KK70:

merhabalar
ben yaklaşık 120 kg dim ve bu kiloyla 5 yıl yaşadım doktor kontrolünde 1 yıl içerisinde 66 kg verip 54 kg ulaştım haliyle göbeğim, kollarım ve bacaklarımın iç kısmında sarkmalar oldu bende estetik yaptırmaya karar verdim karın esteğinden başladım ameliyatım 7 saat sürdü ve 5 gün hastahanede yattım fazlalık olan deri alımı 1kg di ve iç karın kaslarım da dikildi ameliyat sonrası ne ağrım ne de sızım oldu sadece oturup kalkmalrımda ve geceleri sırt üstü yatmak mecbureti dışında bi sıkıntı yaşamadım şimdi diğerlerinde sıra :1rolleyes:
Slm bir sorum olucakti hangi doktorda yaptin ve diyat ne kadar

X