Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

S sardunyam birde ortada eski göbek deliği izi var benim baya bir ortada onu da yok edebildiği kadar edicek sende sor onu ortada olucak mı iz gerebildiği kadar gersin :)

tekrar aynı acıları yasamak cok zor cnm ya sporla fln dene önce bence..benim daha geniş akşam sana gönderiririm simitleri ama oralara lipo yapar heralde yaparsa tabi..zor ameliyat tekrar olmak ıstemem..memeleri yaptırırsam lipo olurum tekrar yaparsa eğer.çok kötü gözükmüyo bence sporla düzelebilir gibi moralini bozma.
Zaman herşeyin ilacı fıstık hep diyorum be diyeceğimde tecrübeli bir çok kişi ile konuştum kimse erken dönemde sonuca ulaşmamış daha doğrusu netleşmemiş doktorumunda dediği gibi vücudun doğallığına kavuşması için 6. Ayı beklemek gerekiyormuş

S sardunyam birde ortada eski göbek deliği izi var benim baya bir ortada onu da yok edebildiği kadar edicek sende sor onu ortada olucak mı iz gerebildiği kadar gersin :)
Muyeneye gittiyimde sormuştum.iz istemiyorum göbek yeterince inermi dedim.yetecek gibiye benziyo dedi ama net bişey söylemedi.yanlara kesiyi uzatamam kadınsal hatların bozulur dedi.madem ocakta olucaksın o zaman kadar zayıfla fazlalıklarını verdedi.şimdi bende zayıflamaya çalışıyorum.zaten gittiğimde bi çm soruyu unuttum.hepsi ewe gelince aklıma geldi.aklıma takılanları şimdiden not alıyorum.tekrar hittiğimde sorucam.
Üst göz kapakların nasıl oldu.şuan dikiş izleri bellimi?

evet cnm takrar ama lokal de olabilir Ocak da dokturun yanındayım 1 sene geçemsi lazım dedi sana zarar verebilir dedi ama yazın olamam 8.aya girmişolucam iyice sarkıyorum su anda umarım genel olmaz olsa da yapacak bişiy yok yaşağım emeklere maddi ve manevi değer umarım sende acale etme sporunu yap yemene de dikkat et lütfen orantılı çünkü
Eski göbek deliğinin izi seni çok rahatsız edıyor mu
Resimlerde çok silik duruyor

Muyeneye gittiyimde sormuştum.iz istemiyorum göbek yeterince inermi dedim.yetecek gibiye benziyo dedi ama net bişey söylemedi.yanlara kesiyi uzatamam kadınsal hatların bozulur dedi.madem ocakta olucaksın o zaman kadar zayıfla fazlalıklarını verdedi.şimdi bende zayıflamaya çalışıyorum.zaten gittiğimde bi çm soruyu unuttum.hepsi ewe gelince aklıma geldi.aklıma takılanları şimdiden not alıyorum.tekrar hittiğimde sorucam.
Üst göz kapakların nasıl oldu.şuan dikiş izleri bellimi?
anladım canım zayıflayabildiğin kadar zayıfla tabiki daha iyi olur bende zayıflamana gerek yok demişti gerçi
kilom çok değildi üst göz kapaklarımdan inanılmaz hiç belli bile değil bir 8 sene önceye geri döndü çok güzel oldu o ondan memnunum

anladım canım zayıflayabildiğin kadar zayıfla tabiki daha iyi olur bende zayıflamana gerek yok demişti gerçi
kilom çok değildi üst göz kapaklarımdan inanılmaz hiç belli bile değil bir 8 sene önceye geri döndü çok güzel oldu o ondan memnunum
İşte buna sevindim.benim gözlere müdahele edilecek.daha doğrusu gözlerle beraber yüze.bi vaz geçiyorum.bi karar veriyorum.bakalım beni neler bekliyor.

çok güzel yüzüne ne yaptırıcaksın ?
bu arada bak zuzu çok beğendim izi hem uzun hemde kadınsal hatları fıstık gibi maşallah
Ewet canım zuzu karın germe olmamış,o çok bambaşka bişey olmuş:))adlandıramıyorum bile.sanki kadın,yılanın deri deyiştirdiği gibi tamamen üst derisini attı altından bambaşka bi hatun çıktı:)) ayrıca zuzucumu canlı kanlı gördüm.tuvalete girdik elledim bile dikişini,karnını herbiyerini:KK36:fotoda göründüğü gibi deyil,çok daha güzel

Ewet canım zuzu karın germe olmamış,o çok bambaşka bişey olmuş:))adlandıramıyorum bile.sanki kadın,yılanın deri deyiştirdiği gibi tamamen üst derisini attı altından bambaşka bi hatun çıktı:)) ayrıca zuzucumu canlı kanlı gördüm.tuvalete girdik elledim bile dikişini,karnını herbiyerini:KK36:fotoda göründüğü gibi deyil,çok daha güzel
hahaha çok doğru valla maşallah çok güzel o yüzden söyledim uzun ve güzellll

evet canım ERcan Bey dokturum ben alınan yağları ve çıkan deriyi görmedim ama Ercan beye çok güveniyorum istemedim de ama görmek isterdim tabi sanırım iyice gerilmedi baya bir boşluk var deride yada o kadar gerilebildi sonradan sarktı benim ve tavsiyem kesinlikle simitlerin yok olması için anladığım kadarıyla izi uzun tutmak gerekiyor onu kesinlikle sor benim haberim yoktu çünkü yoksa sorardım ve uzasın derdim cnm şimdi ocakta tekrar ama ERcan beyle konuştuım arkandayım ne gerekiyosa yapıcam acele etme sen dedi güveniyorum moralim acayip bozuldu çünkü bir ara
sende not al söyleyeceklerini başka bölgeler olucaksa onlarıda söyle
Bencede gidenler not alip gitsin ben ameliyat heyecaniyla bisey soyliyemedim soylemek istedigimde de acele acele araya baska biseyler dedi ercan bey on gorusme de yapmadim ben yapsaydim kesin butun isteklerimi dile getirirdim buna cok uzuldum istediklerimi soyliyemedim ve lipo konusunda banada fazla lipo yapmadi hatta simitlere hic yapmadi simdi bana 7 kilo zayifla diyo ee zayiflarsam bu deri tekrar sarkmazmi?? Insallah bana da revizyon gerekmez :/

Bencede gidenler not alip gitsin ben ameliyat heyecaniyla bisey soyliyemedim soylemek istedigimde de acele acele araya baska biseyler dedi ercan bey on gorusme de yapmadim ben yapsaydim kesin butun isteklerimi dile getirirdim buna cok uzuldum istediklerimi soyliyemedim ve lipo konusunda banada fazla lipo yapmadi hatta simitlere hic yapmadi simdi bana 7 kilo zayifla diyo ee zayiflarsam bu deri tekrar sarkmazmi?? Insallah bana da revizyon gerekmez :/
inşallah gerek kalmaz canım tabi bünyeden bünyeye değişiyor iyileşme sıkılaşma 7 kilo fazla sanki bilemedim şimdi ama şöyle düşün 7 kiloyu verebilirsen iyice sarkarsa zaten düzeltmesi gerekecek olmayan yerleri ama beklemen lazım canım çok değişir senin benimde simitlere olmamış yoksa böyle olmazdı sanırım doktorumuz en azından güvenilir ve anlıyo ne gerekiyorsa yapacaktır canım sende üzülme

Ama zuzunun kesisi çokta uzun deyildi ya..zuzucum cevap hakkı doğdu sana:KK48:
Derhal cevaplıyorum inanın ben hiç kesi izim ne kadar olacak diye sormadım sonuca kilitlendiğim için :KK70: tamamen Ercan beye bıraktım üstelik kesi izim ilk Başlarda daha genişti şimdi dahada toparladı yani kemiklerimin üzerinde her iki ucuda, şükürler olsun herşey yolunda sadece çok fazla şişiyorum buda bu işin kaçınılmazı neyseki kış mevsimindeyiz pusuda bekliyorum vuslatı :KK70: Ercan bey eminim gereken herşeyi yapacaktır bu arada güzel Sözleriniz için çok çok teşekkür ederim ozo76 ozo76 ve sardunyam16 sardunyam16 muckladım sizi daha güzeli sizlerin olsun babyler kafanıza takılan herşeyi al yanak'a sorun Cevapları size iyi gelecektir.

X