Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

canım benimde bel çevreme lipo oldu ama simitlerim hala duruyor ve hiç yaptırmamışım gibi.izlerim olmasa yapmadı dicem nerdeyse :) bakalım zamanla düzelicek mi ödem mi değil mi anlarız ama tekrar yaptırmayı düşünüyorum kalça ve bacaklara da bu sefer.

bide ben lipo olduğumde pek ağrım sızım olmadı sadece mor yerlerin üstüne yatarken acıyodu herkes lipoda öldüm bitti çok ağrıdı diyordu ben mi tuhafım ya da benden az y ağ çekti diye mi öyle anlamadım.kilomda vardı ama al yanak sadce belimden 3 kg cektiğini söyledi.keşke kalça bacak heryere el attırsaymısım yaptırmısken :)

hahahah sende yine 3 lt alinmis Hemde tek bölgeden ben göbek simit ic bacak yaptirdim toplam 1 lt yag alindi...vucuduma göre cok bile dedi doktor
gerci ben normal kilodayim sadece bikac yerde cikinti vardi beni rahatsiz eden...bakalim bekliyorum....

ben 75 ile girdim ameliyata bari 5 alsaymış neyse 70 altını gördüğümde tekrar gittiğimde bakıcam.estetik manyağı olcam ben bu gidişle evden atıcaklar beni bakanımda yok hahahah

Panik hatun bak bende çok şişim geçecek Gül'üm geçecek, vücudundan fazla yağ çekmesi emboli riski taşıyor bunuda göz önünde bulundurarak olabilecek miktarı çekmiştir. Sen çok dar Kıyafetler giyiyormusun bu bana göre çok önemli ne kadar sıkarsan o kadar başka yerinde toplanır ben aylardır elbise etek ve bol Eşofman altlarıyla gezdim, üstelik oturarak çalışıyorsunki bel bölgeni daha çok sıkar giydiklerin

bende bütün gün oturuyorum pantolonlarin dügmesi hep acik... evde hep bol giyiyorum... böööö geldi artik... bende panik oldum yaaaa sakinlesmem lazim..
bide yurtdisinda olunca doktorada görünemiyorum iyice sinir bisey...

ben 75 ile girdim ameliyata bari 5 alsaymış neyse 70 altını gördüğümde tekrar gittiğimde bakıcam.estetik manyağı olcam ben bu gidişle evden atıcaklar beni bakanımda yok hahahah

ben 58 kg ile girdim ameliyata, sonra hic tartilmadim korkudan cünki aynada kendimi damacana gibi görüyorum

Ben kendi sonuclarımı gözle görülebilir farkla 14. Günde aldım ve 2 ay sonra baktıgımda cok daha fazla incelme olmuştu herkes 2 haftada belirgin sonuc alamıyor bu da normal ama 3 aydan sonra bana göre gözle görülür incelme cok da olmuyo 3 aya kadar farkedilebilir incelme olmadıysa sonrasındada beklemek bence mucize olur

evet bazen dar giyiyorum çalıştığım için sürekli bol elbiseler giyemiyorum.simitlerim çok sıkıyo canımı aralık gibi gidip al yanak a soracağım bi geçmezse bakalım o ne dicek.sporada basladım inş işe yarar bakalım.ama o sarkık kısım yok o yuzden mutluyum tabi.ama incelmedim ayrı :)inş geçer kuzummmm :)

bikac hafta daha bekliyim sonra resim cekip doktora yollicam.... sonucta cikan yaglari gördüm biyerimden gitmis olmasi gerek ( ama tabiki ödemde önemli suan hala epey bi ödem var bende... az daha sabredeyim bakalim...

bikac hafta daha bekliyim sonra resim cekip doktora yollicam.... sonucta cikan yaglari gördüm biyerimden gitmis olmasi gerek ( ama tabiki ödemde önemli suan hala epey bi ödem var bende... az daha sabredeyim bakalim...
Gunde 3 litre su ic demisti bana, ben cok su ictim simit bolgem azaldi odemler gitti.. 84 kiloyla ameliyata girdim eve geldigimde 88 kiloydum 15 gun icinde 80'e indim.. Benim ameliyat karin germe ve lipo

Gunde 3 litre su ic demisti bana, ben cok su ictim simit bolgem azaldi odemler gitti.. 84 kiloyla ameliyata girdim eve geldigimde 88 kiloydum 15 gun icinde 80'e indim.. Benim ameliyat karin germe ve lipo
bende 2,5-3 litre iciyorum hergün, ödem attiran caylar felan....ayrica spora coktan basladim... hic tartilmadim ameliyattan sonra moralim bozulmasin diye...
ameliyatin ücüncü günü dus yaptigimda aynaya baktim aman allahim nekadar incelmisim dedim... harikaydi ...4 üncü günden sonra bir ödem olduki hala devam ediyo... bakalim bekliyorum sonuc ne olcak...insallah iyi olur

Cemre senin daha erken cok panik yapma bu dr a baglı bişi değil buradan benim dr a amelyat olan biri vardı benim 14 günlük incelmemi görmüştü ve kendisi 1 aylıkken hala incelemedi diye ciddi depresyona giriyodu 5. Haftadan sonra bi başladı incelmeye inanamadım gerçekten o yüzden dr la alakalı bi durum yok malesef bünyeden bünyeye değişiyor incelme süresi ama şuna eminim 2 ay dolana kadar yüzde 70-80 incelme ortaya cıkmalı

tesekkür ederim canim...biraz rahatladim... hadi insallah bendede öyle olur biraz Zaman gecsin resim paylascam zaten

merops selam aynı sorun bende de var seni izlemeye aldım fotolarıma bakabilirsin sende al görmek isterim ben bir revizyona gidicem Ocak sonu yanlar çok fena ayrıca göbeğim son 20 gün itibariyle düzde değil sarktı istediğim gibi olması full spor yapıyorum benim 6 ay olucak ama 6 ay beklemen gerekiyor tamamen görmen için cnm

canım teşekkür ederim revizyon dediğiniz tam olarak ne oluyor?tekrar ameliyat mı olacaksın?

canım teşekkür ederim revizyon dediğiniz tam olarak ne oluyor?tekrar ameliyat mı olacaksın?
evet cnm takrar ama lokal de olabilir Ocak da dokturun yanındayım 1 sene geçemsi lazım dedi sana zarar verebilir dedi ama yazın olamam 8.aya girmişolucam iyice sarkıyorum su anda umarım genel olmaz olsa da yapacak bişiy yok yaşağım emeklere maddi ve manevi değer umarım sende acale etme sporunu yap yemene de dikkat et lütfen orantılı çünkü

tekrar aynı acıları yasamak cok zor cnm ya sporla fln dene önce bence..benim daha geniş akşam sana gönderiririm simitleri ama oralara lipo yapar heralde yaparsa tabi..zor ameliyat tekrar olmak ıstemem..memeleri yaptırırsam lipo olurum tekrar yaparsa eğer.çok kötü gözükmüyo bence sporla düzelebilir gibi moralini bozma.

ozo76 bu sarkma neden oldu acaba?yeterince gerilmedimi yeterince yağ alınmadımı acaba?yanlış hatırlamıyorsam dr.un ercan beydi galiba.dr.ne diyor bu duruma.bende ercan beye ocakta karın germe olucam.Benimde bu durumları yaşamamam için neler yapmam,bu durumlarla karşılaşmamam için neler söylemem lazım.tavsiyelerini belirtir isin

evet canım ERcan Bey dokturum ben alınan yağları ve çıkan deriyi görmedim ama Ercan beye çok güveniyorum istemedim de ama görmek isterdim tabi sanırım iyice gerilmedi baya bir boşluk var deride yada o kadar gerilebildi sonradan sarktı benim ve tavsiyem kesinlikle simitlerin yok olması için anladığım kadarıyla izi uzun tutmak gerekiyor onu kesinlikle sor benim haberim yoktu çünkü yoksa sorardım ve uzasın derdim cnm şimdi ocakta tekrar ama ERcan beyle konuştuım arkandayım ne gerekiyosa yapıcam acele etme sen dedi güveniyorum moralim acayip bozuldu çünkü bir ara
sende not al söyleyeceklerini başka bölgeler olucaksa onlarıda söyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…