Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

arzum77 baby senin kaşlarında dökülme oldumu ilk haftalarda bana %80'i bozulabilir dediler 2.seansta asıl sonuç çıkarmış ortaya

arzum77 baby senin kaşlarında dökülme oldumu ilk haftalarda bana %80'i bozulabilir dediler 2.seansta asıl sonuç çıkarmış ortaya
Yok tatlım hiç dökülmedi. İlk seansta çok güzel sonuç oldu aslında benim ama biraz silindi. İkinci seanstan sonra kalıcı oldu
Ya ben ilk seanstan hemen sonra foto eklemiştim ama sen neden eklemiyorsun Merak ettim..

Bende tek kendımı bukadar kafama takıyorum sanmıstım bende 27 sınde olcam amalıyat günler gecmez oldu büyük 3 amalıyat benı beklıyor umarım hersey ıyı gıder hepımızınde

Gönderirim sana arzum77 kimisinin ilk seansta tutuyormuş kimisi ikinci seansta sonuç alıyormuş benim kaşlar kalın

Bende korsenin altında kaşıntı başladı,bayada kaşınıyo..korseyi yıkama fırsatımda olmadı,acaba ondan mı acaba??

Deri gerildi ya
Ondandır bence
Benim yeni göbek deliğinin çevresi falan soyulmuştu
Birde böyle hissizlik değil ama garip bi durum var karında
Hani normale dönecek deniyor
Belki yavaş yavaş hisler gelirken olan durumlardır

Gögüs büyüklügün suan nekadar?? ben mayista gögüs diklestirme oldum önceden 75 D idi ama Kilo vermekten baya bi sarkmisti ve cok cirkindi gercekten...
silikon istemiyodum cünki 2 Kilo bile alsam direk gögüsler sisiyo ve cok büyük sevmiyorum diye...doktorum 75 B kalir ama cok güzel olur dedi...tabiki fiziginlede önemli yani kiloluysan B az kalabilir ama ben zayif oldugumdan yeterli olur dedim ve yaptirdim... iyilesme süreci mükemmeldi bende hastaneden ciktim sokaklara attim kendimi...agri sizi hic bisey yok....beni cok korkutmuslardi yok Kollar kalmiyo toka bile takamiyon felan diye....ben sürekli gezdim kollarimda kalkiyodu alisveriz carsi pazar dolastim... belki sirf diklestirme oldugundan olabilir silikon konunda biraz daha zordur belki...
Velhasil...gögsüm 75 C oldu ve suan gercekten cok memnunum dimdik duran cok dogal gögüslerim var...Doktorum bu konuda harikaydi...
heee ben bu ameliyati cok uzun zamandir istiyodum bayaaaa uzun bi nerdeyse 20 senedir bekleme sebebimde cocugum olursa yine sarkicak yine ameliyat olmamak icin bekledim.... heee sonuc cocugum yok bu saatten sonrada istemiyorum zaten o yüzden yaptirdim... tabi keske cok daha önce yaptirsaydim diyorum ama herseyde vardir bir hayir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…