Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benim korkum ameliyattan sonra Şişligim gitmeyecek yine hamile gibi görüneceğim sanki. Çünkü sabah kalkiyorum karnım düz sadece alt karındaki sarkma var. Kahvaltıdan sonrada 6 aylık hamile şeklindeyim. Gün boyu böyle. İnanki az yiyorum yine aynı. O yüzden çok korkuyorum onca acı, masraf boşa gidecek, 2 lokma yiyince yine şişecegim diye:KK42:
Şişmeden olurmu tabiki şişeceksin :KK70: ama sonucu aylar geçtikçe gözlemleyince iyikide olmuşum çokta iyi yapmışım diyeceksin

Tskler cnm ins sizler gibi mutlu olurum bakiyim bana sadece lipo mu ikisini birden mi isticek karin germeyle birlikte. O ara cenemi de yaptircam ins. Birde meme hepsi bitsin istiyorum ayni anda meme diklestirmede nasil ercan bey seraparis
Insallah cnm meme diklestirmede bilmiyorum ben baska dr yaptirmistim daha once ama yuz icin ercan bey iyidir karin icin de iyidir meme icin ciplak sadece bir kisinin resmini gormustum oda iyidi ama sen yinede ercan beyle gorusunce once sonra resimleri iste gosterir sana :KK66:

Benim korkum ameliyattan sonra Şişligim gitmeyecek yine hamile gibi görüneceğim sanki. Çünkü sabah kalkiyorum karnım düz sadece alt karındaki sarkma var. Kahvaltıdan sonrada 6 aylık hamile şeklindeyim. Gün boyu böyle. İnanki az yiyorum yine aynı. O yüzden çok korkuyorum onca acı, masraf boşa gidecek, 2 lokma yiyince yine şişecegim diye:KK42:
Sismeden olmaz canim benim gobek su an sis oda normal yani odem dolu ama canli ornekleri gorunce pek takmiyorum bu siskinlige guzel olacagini bildigim icin:KK66:

Sismeden olmaz canim benim gobek su an sis oda normal yani odem dolu ama canli ornekleri gorunce pek takmiyorum bu siskinlige guzel olacagini bildigim icin:KK66:

şişmeden olmuyormuş öğrendim onu...En Büyük KK ama ödemler gittikten sonra 6 ay 1 yıl sonradan bahsediyorum.... 2 lokma yedikten sonra hamile gibi görünmekten çok korkuyorum... sizin öyle bir sorununuz yoktur sanırım olsa bile çok yeni ameliyatınız anlayamazsınız... bu benim yapımdan mı kaynaklanıyor yoksa hamilelikte kasların gevşemesinden mi çözemedim.... ilk doğumumu 7 sene önce yaptım (normal doğumdu) o zamandan beri bu şişliğim var. 3 yıl önce ikinci doğumumu yaptım (sezeryan) bu şişkinlik daha bir arttı. korsesiz bakkala bile çıkamaz haldeyim 3 yıldır. :KK42:

şişmeden olmuyormuş öğrendim onu...En Büyük KK ama ödemler gittikten sonra 6 ay 1 yıl sonradan bahsediyorum.... 2 lokma yedikten sonra hamile gibi görünmekten çok korkuyorum... sizin öyle bir sorununuz yoktur sanırım olsa bile çok yeni ameliyatınız anlayamazsınız... bu benim yapımdan mı kaynaklanıyor yoksa hamilelikte kasların gevşemesinden mi çözemedim.... ilk doğumumu 7 sene önce yaptım (normal doğumdu) o zamandan beri bu şişliğim var. 3 yıl önce ikinci doğumumu yaptım (sezeryan) bu şişkinlik daha bir arttı. korsesiz bakkala bile çıkamaz haldeyim 3 yıldır. :KK42:
Ikinci gebeliklerden sonra kaslar dahada gevşemiş oluyor benimde üç çocuğum var :KK70: ikizlerim 11 aylıktı ameliyat olduğumda bu aml olduktan sonra üzerinden 1 yıl geçtiğini düşünüyorumda mümkün değil o hale geri dönemez vücudumuz eminim seninde öyle olacaktır. Peki gebeliklerden önce böyle bir sıkıntın varmıydı canım

Seni cok iyi anliyorum canim ayni sorunu bende yasiyorum 16 kilo verdim bu dertten kurtulamadim hala Gobegim epeyce kuculdu sabah uyaniyorum idare eder bir bardak su bir kahve icmem yeterli Sismem icin

Evet iki gün öncesine ait resimlerdir kotlu olanlar :KK70: çok teşekkür ederim canım

rica ederim :nazar: sizde hiç ödem falan kalmamış:nazar: dik yürümeye ne zaman başladınız. Canımı sıkan konulardan biride eğik yürümek. Zaten belim sırtım hep ağrıyor, ameliyat olursam naparım bilmem:KK43:

X