Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlar günaydın..ya karnımdan cok memnunum o sarkık bolum yok evet ama yandakı sımıtlerım halen durmakta..benım anlamadığım bele lipo yaptı yanlara da yaptığını soyledı ama ınme yok o yanlarım hala tombık tombık duruyo..diyete de pek uyamadım son zamanlarda ama spor yapıyorum.al yanak a sorduğumda yanlardan da aldım zamanla duzelıcek dedı ama aldığı toplam yağ dokusu 3 kg yu gecmez o sekılde soylemıstı.yanı sanmıyorum aldığını :KK70: :d tekrar gidip lipo olasım var sınır oldum.alt gobek yok evet ama ıncelme de yok...meme yaptırırsam kesın lıpıo da yaptırcam kafayı kırdım ben :)
Şekercim günaydın simitlerin zamanla toparlanır daha çok erken benim bacaklarımda çok Şiş senin belindeki şişliklerden ötürü fark edemiyorsundur zamanla sıkılaşma olacak liponun iyileşme Süreci daha uzun gözlemlediğim kadarıyla al yanak bana gördüğüm şişliklerin geçeceğini ve Görüntünün bu olmadığını söyledi sen bolca Yürü ve protein ağırlıklı beslen tatlım

kızlar günaydın..ya karnımdan cok memnunum o sarkık bolum yok evet ama yandakı sımıtlerım halen durmakta..benım anlamadığım bele lipo yaptı yanlara da yaptığını soyledı ama ınme yok o yanlarım hala tombık tombık duruyo..diyete de pek uyamadım son zamanlarda ama spor yapıyorum.al yanak a sorduğumda yanlardan da aldım zamanla duzelıcek dedı ama aldığı toplam yağ dokusu 3 kg yu gecmez o sekılde soylemıstı.yanı sanmıyorum aldığını :KK70: :d tekrar gidip lipo olasım var sınır oldum.alt gobek yok evet ama ıncelme de yok...meme yaptırırsam kesın lıpıo da yaptırcam kafayı kırdım ben :)
Canim insallah gecer o sislikler bendende sadece toplam 3 kilo aldi bakalim insallah memmun kaliriz bende az aldi dedim kendi kendime bakalim zaman ne gosterecek eger benimde gozume gelirse kesin lipo yaptiririm
Zaten 6 ay gecmesi lazim lipo olan yere hemen dokunmaz ercan bey benim bacagi bile bekle erken dedi duzeltemem dedi eski lipodan kalan iz vardi neyse bekliyelim bakalim

aynen cnm bende bugun regl oldum acaip şiştim ve daha ağrılı geçmeye basladı..bende aml dan bır hafta sonra olmam gerekırken ıkı gun gecmeden regl olmustum cok erken olmustu sanırım ya narkoz ya da verılen ılaclar etkılıyor gercekten :)
Aynen canim bide bende regle olmadan gece terlemesi oluyor nedense bir kac aydir surekli ter icinde kaliyorum saclarima kadar islaniyor dr'a sormam gerek nedir diye
Ve dedigin gibi daha agrili oluyor mesela gobek deligim surekli agri yapiyor hafiften

Direnlerimden birini çıkardı ercan bey
Yanimdayken 2 kere balgamli oksurdum
Çocuklara bakan varsa 1 gün daha kalın
Öksürüğünü halledelim dedi
Tamam dedik bizde
Düne göre daha iyiyim
Yarın taburcu olacagiz

Tamam dedik bizde
Düne göre daha iyiyim
Yarın taburcu olacagiz
Ohh ne guzel kal hastane daha rahat canim :KK66: darisi oteki drenlerin basina :))

Tamam dedik bizde
Düne göre daha iyiyim
Yarın taburcu olacagiz
Hadi geçmişler olsun 1 hafta drenlerle gezdim sıkıntısını iyi bilirim

Pazartesi ye diğerı çıkar sanırım
Gercekten sikintili
Benimki sali cikmisti yani haftasina iki gun kala cikti o cikinca zaten bir rahatlama oluyor sanki seni baglayan bisey vardi da kurtuldun ozgurluk gibi bisey oluyor :-)

Shine, araştırmaya okumaya başlamışsan bu iş bitmiştir:) önce evdekiler ikna edilme moduna alınacak, paralar toparlanacak, Dr randevuları alınacak. Görüşmeler ardından burada tartışmalar tekrar gözden geçirilir. Son aşama; kızlar operasyona 2 gün kaldı çok gerginiiim mesajı atılacak:KK34: Ameliyattan çıkılır iyilik haberleri paylaşılır. Biraz ödem ve sıkıntı geçince ayna karşısında bir sonraki ameliyatın yeri kurcalanır:) Cadı kazanına hoşgeldin:KK55:

Artık bende operasyona 2 gün kaldı çok gerginimmm demek istiyorum.. Avrupa yakasında bir doktor bulurmuyum diye bir umut 1291. sayfaya kadar geldim.. okumaya devammmm... Zaten 7 yaşındaki oğlum bile elimde tablet, telefon, laptop transa geçtiğimi görsün annem yine k.k karnına bakıyor diyor :KK53:

Artık bende operasyona 2 gün kaldı çok gerginimmm demek istiyorum.. Avrupa yakasında bir doktor bulurmuyum diye bir umut 1291. sayfaya kadar geldim.. okumaya devammmm... Zaten 7 yaşındaki oğlum bile elimde tablet, telefon, laptop transa geçtiğimi görsün annem yine k.k karnına bakıyor diyor :KK53:
Heheeee benim oğlumda anne yine kadınlar kulübündemisin diyo :KK70:

yalnız bu gidişle göbekten önce gözleri yaptırcam :KK59: daha 1000 sayfadan fazla var. okumasam merak ediyorum. ufffff yaaaa :KK31:

Bu forumu 1. Sayfadan başlayıp 1300 lere kadar okuyunca gözler bozuldu arkadaşım:cry:. Estetik bi operasyon değil yanı. Aslında göz kapaklarimi yaptırmak isterim ama kocami göbeğe zor ikna ettim. Başka bir estetik olayını kaldırmaz :KK48:
Anladim canim :KK70: benimde gozlerim acayip agriyordu burayi okumaktan daral elmisti artik onun icin konumu actim baska bir basliktan kolay olsun diye ama hala burda yaziyorum:))
Ben yaptirdim canim goz kapaklarimi:KK66:

çok merak ettiğim konulardan biri göz kapakları. zor mu iyileşme süreci. sonrası doğal bir görüntü oluyormu. başka bir başlıkta açtığınız konu hangisi. karın germe mi ... göz kapakları mı... linkini atsanız

çok merak ettiğim konulardan biri göz kapakları. zor mu iyileşme süreci. sonrası doğal bir görüntü oluyormu. başka bir başlıkta açtığınız konu hangisi. karın germe mi ... göz kapakları mı... linkini atsanız
Ben karin germe ameliyatimda anlattim goz kapaklari o konuda vucut estetigi bolumunde aslinda cok kolay benim profilime gordigin zaman benim actigim konulari gorme imkanin var ordan bakabilirsin link atamiorum telden canim
Izlemeye alim seni bak resimlerime canim dogal duruyor gercekten ve kimse anlamiyor
Sureci cok kolay tabi ben sadece ist kapagi yaptirsim alt torbalarini da yaptiran var agri sizi olmuyor sadece uc gun hafif morluk oldu bak resimlerimde her gun resim ekledim

X