Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kizlar regl oldum sistim paylicam sanki 4 gun sonra olmam gerekiyordu gunleri sasirdi narkozdan sanirim ama gobegimde gerildi baya sisti ya
Canım senin regli düzenin Bayağı Değişti aml önce görmüştün bir gün temiz kalmıştın dimi yanılıyormuyum ilk reglim çok tuhaftı kanama bile olmamıştı strese bağlı olabilir tatlım

Evet aynen oyle oldu simdi bile tuaf dedigin gibi regle de benzemiyor neyse artik

Kızım yıkmışsın buraları naptın sen :) eğer ki ben henüz ameliyat olmamış olsam vallahi kıskanırdım. Her kadının hayal ettiği gibi bir göbek olmuş. Bu arada bacaklara ve incelme kısmına girmiyorum bile, girersem çıkamam çünkü. Ercan bey amelîyat etmemiş bir sanat icra etmiş
Hele 4 ayını doldur, dr öncesî sonrası yapıcaktır mutlaka, işte onları yan yana görmek istiyorum. Eminim ki en çok övündüğü operasyon seninki olacak dr un.

iyi geceler arkadaşlar.topiğinizde sadece karın gerdirme deneyimlerimi paylaşılıyor? yoksa operasyon sonrası süreçten bilgi verebilecek birisi varmı?

iyi geceler arkadaşlar.topiğinizde sadece karın gerdirme deneyimlerimi paylaşılıyor? yoksa operasyon sonrası süreçten bilgi verebilecek birisi varmı?
Topicte karın gerdirme konusu işleniyor fakat karınla birlikle kombin ameliyat olanlar çok olduğundan( genelde lipo ve meme büyütme-dikleştîrme) o konulardanda bahsediliyor haliyle. Aslında aml sonrası süreci hepimiz paylaştık burada onlarca yüzlerce tecrübe okuyabilirsiniz. Sayfalar binlerce olduğundan hepsini okumak zor tabi. Ama sadece kendî sürecini anlatan arkadaşlarımızda çok arzum77 gibi, askkitabi gibi, C ChAneL81 gibi. Onların topiclerini bulabilirsiniz.

Ddc112 canım senin aml tan çıkınca genelde paylaştığın göğüs resmi sürekli alt ekranda çıkıyor haberin olsun. Şu şekilde

Eklentiler

• image.jpg
    153,8 KB · Görüntüleme: 76

teşekkür ederim açıklaman için. aslında benim bu topikte ilgimi çeken durum şu.ben spor eğitmeniyim ve şu anda master yapıyorum ve master konum gerdirme,dikleştirme,liposuction gibi operasyonel durumlardan sonraki hastaların fiziki süreçleri.ameliyat ssonrası yaptıkları egzersizler veya koruma yöntmeri hakkında.bu topiktede de operasyon geçirmiş kişi sayısı baya var ve deneyimlerini çalışmam için anatacak 2-3 kişi bulabilirim diye düşündüm.eğer bu konuda benimle bilgi paylaşımında bulanabilecek aradaş varsa çok sevinirim

Ercan Bey 4.ay için özellikle resim çalışması yaparız demişti valla dramatik bir değişiklik oldu vücudumda isteyipte giyemediğim o kadar çok şey varki... Iyiki sizlerle tanıştım herkese çok çok teşekkür ederim. Hepimiz mutlu oluruz inşallah, muckladım seni

kızlar günaydın..ya karnımdan cok memnunum o sarkık bolum yok evet ama yandakı sımıtlerım halen durmakta..benım anlamadığım bele lipo yaptı yanlara da yaptığını soyledı ama ınme yok o yanlarım hala tombık tombık duruyo..diyete de pek uyamadım son zamanlarda ama spor yapıyorum.al yanak a sorduğumda yanlardan da aldım zamanla duzelıcek dedı ama aldığı toplam yağ dokusu 3 kg yu gecmez o sekılde soylemıstı.yanı sanmıyorum aldığını :d tekrar gidip lipo olasım var sınır oldum.alt gobek yok evet ama ıncelme de yok...meme yaptırırsam kesın lıpıo da yaptırcam kafayı kırdım ben :)

Kizlar regl oldum sistim paylicam sanki 4 gun sonra olmam gerekiyordu gunleri sasirdi narkozdan sanirim ama gobegimde gerildi baya sisti ya

aynen cnm bende bugun regl oldum acaip şiştim ve daha ağrılı geçmeye basladı..bende aml dan bır hafta sonra olmam gerekırken ıkı gun gecmeden regl olmustum cok erken olmustu sanırım ya narkoz ya da verılen ılaclar etkılıyor gercekten :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…