Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ahhh bu lolipop gerçekten çok maharetli seninde erken döneme rağmen görünümün çok iyi ellerine sağlık al yanak'ın
Insallah senin gibi boy boy resim atarim bir kac ay sonra ama sanada masallah yediklerine dikkat ediyorsun yuruyus yapiyosun bisiklet suruyosun yani yan gelip de yatmiyosun bende bi yuriyemedim evin icinde kaldim oylece yagmurlu hava

Insallah senin gibi boy boy resim atarim bir kac ay sonra ama sanada masallah yediklerine dikkat ediyorsun yuruyus yapiyosun bisiklet suruyosun yani yan gelip de yatmiyosun bende bi yuriyemedim evin icinde kaldim oylece yagmurlu hava
Bak ben yağmur çamur demeden Yürüdüm yürüyüş iznin başladığında giy yağmurluğunu at kendini Dışarıya ilk Başlarda bacak ağrımdan dolayı çok yavaş yürüyordum fakat yinede peşini bırakmadım taktım kafama fena halde

günaydın kızlar..benimde nedense bugun karnımda sızlama var havalar soğudu diye midir nedir anlamadım bikaç gündür ara ara ağrılarım oluyo..Bide regl olmama az kaldı şiştim iyice..
Ayaklarını sıcak tut bebeğim lütfen daha aml çok yeni dikkat et kendine

Kuzum keske oyle kolay olsa cocuklari da goturmem gerekiyor kucukler ya onlarda islanacak olmuyor yani neyse gecer yagmurlarda baslarim insallah bu arada hayranim senin hazimli olmana

Bende yağmur çamur demiyom zuzucum..yağmurda kar eşofmanlarımı giyiyom..doğru dışarı..sizin al yanak fazlalığını verirsen sana taş gibi karın yaparım dedi ya..ayyyy söylemesi bile çok güzel TAŞ GİBİ :)) he onun için bende durmadan yürüyom..senin gibi göbüşüm olcak benimde..eşim bile diyo..nasıl dr.muş bu böyle adamın bi demesiyle kendini spora verdin..ben hep diyom benş dinlemiyodun diye..:))

Süpersin canım benden sana hep destek tam destek taş gibi olacaksın taşşşş al yanak'a resimleri attım bu arada desteğime ihtiyacı olan herkesin yanındayım valla elinizden tutup doktora bile götürürüm imkanlar dahilinde C ChAneL81 havalar açıldığında yürüyüşlerine hemen başla hem narkozuda atarsın hemde form tutmuş olursun bebeğim muckladım

Ayyy zuzuuuu bu ne bacuuum öldüm göbisini görünce süper demek bile az yaaaa eski halinden eser yok manken halt etmis ne olmussun oyle....kiskanmadim desem yalan olur icimden keske benimde sonucum boyle olsa dedirttin yani bana...keyfini cikar valla göbisinin

sanada masallah sende tas gibi olacaksin al yanagin dedigi gibi zaten bi gibek var sende boylusun bide masallah devam canim gercekten ercan bey dediklerini yapiyor ben veremedim ameliyattan once kilo ama sen bu gidiqle verirsin guzelim

aynen canim destegin icin sagol vallahi burdaki destegi hic bir yerde gormedim hepiniz harika kadinlarsiniz bende mucukladim

Kizlar regl oldum sistim paylicam sanki 4 gun sonra olmam gerekiyordu gunleri sasirdi narkozdan sanirim ama gobegimde gerildi baya sisti ya

A
ay inşallah canım ya sizin gibi dümdüz karnım olur inşallah..@SeraParis sana ayrıca teşekkür ediyorum kendi adıma canım..hakkın çok geçti..an an,gün gün bütün fotolarını paylaştın..bu desteğini hiç unutamam..emin ol aklıma takılan bütün soruların cevaplarını sende buldum..tekrar teşekkürler

Canim ben burda ne gorduysem yapmaya calistim vok normal yani eger sana ve senin gibi amzliyat olmak isteyenlere yardimim dokunuyorsa ne mutlu bana canim benim
Bende tsk ederim sizin desteklerinizle yorimlarinizla yola ciktim
Hele hastaneye gelmen beni o kadar mutlu ettki inanamazsin
Tabi zuzum da gelince cok mutlu oldum cansiniz siz

Teşekkür ederim, seninde sonucun güzel olur inşallah. Herşey gönlünce olsun, daha güzeli senin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…