Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Korse seçme şansımız var mı
Ercan beyle ona göre konuşayım
Şortlu uzun korse mi iyi diyorsunuz

Korse seçme şansımız var mı
Ercan beyle ona göre konuşayım
Şortlu uzun korse mi iyi diyorsunuz
Ercan bey sadece o bant seklini giydiriyor canim ama bacaklara da lipo olunca uzun baska korse giydiriyor bendenlipo olmadigi icin bant sekli vermisti ben sonra kendim aldim korseyi sen yinede sor ervan beye cnm
Hadi bugunde bitti yarinde bitsin de carsamba buyuk gunn

Keşke göğüs altına kadar olsaymış Sanırım Kom markanın bir korsesi vardı,böyle kenarları dantelli. Askılı alttan çıtçıtlı . O da çok hoşuma gitti :) Ama gidip bakmak lazım tabi
Zaten bu gunluk elbise altinda kullanilan hafif korseler canim hemen giymek icin erken tam gogus altina gelmiyor dogru ama baya yukarda yinede bunu kulot kismi da tanga gibi kenarlari dantel bir korse icin sexy diye aldim vardir mutlaka turkiyede boyle benzer korseler

Evet giyilen. Sütyen gibi askıları var. Önden ve alttan kopçalı..
Ama sonradan diz üstü göğüs altına kadar olan korselerden aldım kullandım . Onlardada kıvrılma olmadı . Dur foto bulup atayım
Vücut olanı benimkide öyleydi ama çöpte :))

Göbek deliği şeklinizle ilgili küçük yada büyük tercihe bağlı bir durummu yoksa estetik olan görüntüdemi yapıyor yada özel bir boyutu varmı
Iste bende bilmiyorum bence elinden geldikce estetik bir gobek deligi yapmaya calismistir al yanak bende ozelikle kucuk olsun demedim ama istege gorede olabiliyormus gobek deligi keske minicik olsun deseydim kendime kiziyorum su an

Iste bende bilmiyorum bence elinden geldikce estetik bir gobek deligi yapmaya calismistir al yanak bende ozelikle kucuk olsun demedim ama istege gorede olabiliyormus gobek deligi keske minicik olsun deseydim kendime kiziyorum su an
Hiç aklıma gelmedi desem ben direk fazlalıklara endekslenmiştim gerçi al yanak gayet orantılı ve güzel oyuntular yapıyor şu an göbeklerimiz gergin ve deliklerindeki görüntüde bu değil değişir diye düşünüyorum benimki güzel duruyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…