Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım fiyat olacak işleme göre değişiyor pek doğru olmaz fiyat vermem doktorum Fikret Çelik herşey gönlünce olsun:)

Şimdi kızlar
Pipet
Öksürük için pastil
1 takım pijama (2. Takım alsam mı)
Şarj ,diş fıçısı ... Diğer ıvır zıvırlar
Şunu da al dediğidiğiniz Şeyler veya öneriler var mı

Şimdi kızlar
Pipet
Öksürük için pastil
1 takım pijama (2. Takım alsam mı)
Şarj ,diş fıçısı ... Diğer ıvır zıvırlar
Şunu da al dediğidiğiniz Şeyler veya öneriler var mı
Pipeti ben unuttum aslinda cok zorlanmadim su icerken ama pipetle daha rahat suyunu icersin
Ben pijama bir takim goturdum yeter bence ilk gun hastanede verdikleri gecelikle kalmistim
Gunluk ince ped gotur canim bide dus alamadigin icin ben ozel genital hijyenik islak mendil almistim
Kafeye inmek istersen karsi binada oldugu icin oraya gitmek icin uzerine sabahlik tarzi bisey al kalinlarindan eger soguk olursa
Terlik al
Bide mutlaka yuzunu silecek losyon ve pamuk acayip yagli oluyor yuzun ameliyattan sonra bana oyle oldu

C ChAneL81 acaba duş alırken,dikişli bölgeyi bi kaç kez streç filmle sarsan su geçirmemesine fayda edermiki?

kizlar iyi aksamlar bir sey sorucam, yazilanlari hep okuyorumda sunu merak ediyorum herkez genelde göbek deliginden korkuyor...peki doktorlar ne diyor ameliyat olmadan önce yada sonrasinda ne gibi neler olabilir dikkat edin gibi bir seyler söylemiyorlarmi, ve birsey daha merak ediyorum bu göbek deliginin icidemi dikiliyor yoksa cevresimi ici falan hep yara kanmi nasil yani yaaa...cok korkuyorum ben ondan cünki göbek deligi fobim var

Benim dıştan dikiş vardı ama alınan değil eriyen dikişti. Kötü bir görüntü yoktu. Yara kan gibi bir görüntü yoktu. Ayrıca benim göbek fıtığımda vardı müdahale edilmişti Bence göbek deligi korkulacak bir durum değil. Ama doktordan doktora çok değişiyor tabi

Benimde gobegimin icinde mavi dikisler var onlar erimeyenmis aldiracakmisim 3 hafta dolunca ama uzun izin dikisleri eriyen ve minik minik distan dikis beyaz ip gordum ama kanli felan degil
Benim gobek deligin ici tuaf gorunuyor seninde oylemiydi ?

Son düzenleme:
Doktorun banyoya izin verdiyse korkma. Fazla kalma banyoda zaten,hemen yap çık. Korseyi çıkarıp banyoya girdiğimde kötü hissettim bir an kendimi ben. Sanki boşlukta gibi
Yaptim dusumu cabucak bebe sampuani ve bebe dus geli kullandim sabunlu parfumlu kullanmadim ki bir sorun olmasin diye korkumdan evet korsesiz insan kendini boslukta hissediyor

Bende bir sorun yaşamadım göbek deliğinden Arzu'm dediğin gibi korse çıkınca belim kopacak gibi hissettim korktum hemen duş alıp çıktım:))

Benimde gobegimin icinde mavi dikisler var onlar erimeyenmis aldiracakmisim 3 hafta dolunca ama uzun izin dikisleri eriyen ve minik minik distan dikis beyaz ip gordum ama kanli felan degil
Benim gobek deligin ici tuaf gorunuyor seninde oylemiydi ?
Rengi değişikti yani koyu renk di içi ama normale döndü fazla uzun sürmedi :)
Uzun kesi dikişinde alınan iki üç tane dikiş vardı diğer yerler yapıştırma gibiydi..

Yaptim dusumu cabucak bebe sampuani ve bebe dus geli kullandim sabunlu parfumlu kullanmadim ki bir sorun olmasin diye korkumdan evet korsesiz insan kendini boslukta hissediyor
Bende bir sorun yaşamadım göbek deliğinden Arzu'm dediğin gibi korse çıkınca belim kopacak gibi hissettim korktum hemen duş alıp çıktım:))
Ay evet,korsesiz çok tuhaf oluyordu. Hemen banyodan çıkıp takmıştım Korsemi :) Yaşasın korse
Ben şimdi bile takınca daha iyi hissediyorum kendimi. Sanırım eskiye özlem var

Ay evet,korsesiz çok tuhaf oluyordu. Hemen banyodan çıkıp takmıştım Korsemi :) Yaşasın korse
Ben şimdi bile takınca daha iyi hissediyorum kendimi. Sanırım eskiye özlem var
Ara sıra benimde takasım geliyor yalnız Kıvrıldığı için pot duruyor kıyafetlerin altından daha estetik birşeymi alsam acaba

Ara sıra benimde takasım geliyor yalnız Kıvrıldığı için pot duruyor kıyafetlerin altından daha estetik birşeymi alsam acaba
Ben aldim zuzu 150 tl cok rahat kiyafetlerde de hic belli degil sadece kulot kismi yani popoda iz gozukuyor bir tek o hosuma gitmedi keske sortlu olani alsaydim diyorum ercan beyden iste medicalci evine geliyor deniyosun bedenleri ve hemen ayni gunde elinde oluyor

Tmm canım sağol

Bi tanede boyle aldim iki uc ay sonra giymek icin

Eklentiler

• image.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 63
Rengi değişikti yani koyu renk di içi ama normale döndü fazla uzun sürmedi :)
Uzun kesi dikişinde alınan iki üç tane dikiş vardı diğer yerler yapıştırma gibiydi..
Aynen koyu gibi demek normalmis ben hic ercan beye gobegimi su sekil yap demedim unuttum dogrusu insallah istedigim gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…