Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kizlar bana ercan giderken ne odem cayi ic dedi ne bisey simdi ben ananas ve yesil cay tuketmeye calisacagim ..
Ama o minik bantlar ne zaman cikiyor onu da sormadim oyle seyler icin de rahatsiz etmek istemiyorum ercan beyi
Sizin bantlar kac hafta sonra cikti?
Wp tan sor istersen
Ya da mail at
Müsait olunca cevap yazar
Çekinme bence
Ya da bana soru listesi ver gitmişken sera nın soruları var diye kağıdı önüne koyarım :KK70:

Wp tan sor istersen
Ya da mail at
Müsait olunca cevap yazar
Çekinme bence
Ya da bana soru listesi ver gitmişken sera nın soruları var diye kağıdı önüne koyarım :KK70:
Hahhaha ayy iyi fikir selamimi soylersin artik :)))
Evet olmazsa yazarim ayy carsamba cok az kaldi ya aramizda iki hafta ara olacak beraber sisip inecez :KK70:

Kizlar bana ercan giderken ne odem cayi ic dedi ne bisey simdi ben ananas ve yesil cay tuketmeye calisacagim ..
Ama o minik bantlar ne zaman cikiyor onu da sormadim oyle seyler icin de rahatsiz etmek istemiyorum ercan beyi
1 ay olduğunda çıkartılıyor canım sonrada silikon banta geçiyorsun

Mrb..bende akay Hastanesinden Orhan erbas a randevu aldim. Bayadir aklimdaydi ama bugun gaza geldim.maliyeti ortalama ne kadar 2 hafta sonra ise donebilirmiyim bu arada liposuctionda olacak

Kizlar cevabinizi bekliyorum 19 aylik oglum var ameliyattan sonra ne zamana kadar rahatca ilgilebilirim sizinde cocuklariniz var mi ? Ayrica ameliyt izleriniz nasil gorunuyor :/

Mrb..bende akay Hastanesinden Orhan erbas a randevu aldim. Bayadir aklimdaydi ama bugun gaza geldim.maliyeti ortalama ne kadar 2 hafta sonra ise donebilirmiyim bu arada liposuctionda olacak
Merhaba siz orhan beye maliyetini sormadinizmi ? Bu dr a gore ve hastaneye gore degisebiliyor ise baslamakta sizin durumunuza bagli ve yaptiginiz ise bagli eger masa basi is olursa calisabilirsiniz ben kendi adima konusuyorum tabi bazilarina daha uzun sure dinlenmek gerek olabiliyor

C ChAneL81 karnın ve göz kapakların harika görünüyor
kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus maşallah eski den eser yok karın kaslarını 2,5 ay sakınman güzel kullanmamak için ben o süreç de sıkıntı yaşarım diye kasım sonuna doğru aml olmayı düşünüyorum bekleme sebebim yardımcı olacak kişi o zaman müsait gel başına çocuklarla yapamam diye düşündüm@zuzu53 önce ki halinle kıyaslamak bile istemiyorum çok seksi bir bayan olmussun maşallah

kızlar al yanak bana korseyi istersen cıkarabilirsin sende fıtık yok ama iki hafta daha tak ıstıyorsan demıstı..iki haftamda doldu..sizce ne yapsam cok rahat edıyorum korseyle butunlestık artık :KK70: :KK70: ama herkes cıkar artık yeter dıyo ne yapsam bılemedım..4 unde tam 2 ay olcak ameliyatım..4 ü nü bekleyip cıkarsam mı ?yoksa sımdıden mı cıkarsam bılemedim:)

ben 11.gün işe döndüm canım.çok rahat dönersin diye düşünüyorum..ben bunun stresını yasamıstım acaip..sadece gergin dönüyorsun biraz o kadar..çok fazla ağrın kalmıyo hareket kısıtlılığı olur bıraz ama masa bası ıse ısın cok rahat calısırsın.

Bantlar konusunda çok titiz davranmanı tavsiye ederim. Zuzu ve merops un bir ay durdu ve sıkıntı yaşamadılar ama benim 2.5. Haftadan sonra kızarıklıklar ve sulanmalar başladı yarada. Ben çok duş alıyordum sıcaklarda sanırım ıslanmaktan oldu ama sen yinede ercan beyle çok sıkı iletişimde ol. Çünkü bir kere sulunma yapan yerler sonra açılmada yapabiliyor ve çok zor iyileşiyor canım. Bantlar çok önemli yani.
Benimkiler 2. Haftadan sonra alınsa daha güzel olucaktı bence. Birde bizim kızlar 1 ay tuttular o bantları ama onlar her hafta kontrole gidiyordu ercan bey görüyordu durumlarını. Ben bursadan her hafta gidemedim. Görmeside önemli yani. Aman iletişime dikkat derim.

kızlar al yanak bana korseyi istersen cıkarabilirsin sende fıtık yok ama iki hafta daha tak ıstıyorsan demıstı..iki haftamda doldu..sizce ne yapsam cok rahat edıyorum korseyle butunlestık artık :KK70: :KK70: ama herkes cıkar artık yeter dıyo ne yapsam bılemedım..4 unde tam 2 ay olcak ameliyatım..4 ü nü bekleyip cıkarsam mı ?yoksa sımdıden mı cıkarsam bılemedim:)
Çıkarmanı tavsiye ederim canım. Çünkü korse kaslarını haraket ettirmeni önlüyor ya, sonrasında sende benim gibi o kasları kullanmayı unutursun. Kas tembelliği olmasın yani. Bende artık hiç takmıyorum tamamen çıkardım.

Çıkarmanı tavsiye ederim canım. Çünkü korse kaslarını haraket ettirmeni önlüyor ya, sonrasında sende benim gibi o kasları kullanmayı unutursun. Kas tembelliği olmasın yani. Bende artık hiç takmıyorum tamamen çıkardım.
Canım kas ağrıların için gevşetici kullanmanı tavsiye ederim. amsterdam12 amsterdam12 fistuk çıkart bence Korseni bende 10 gündür kullanmıyorum ben şu jeli pek anlayamadım sürdüğümde hemen kapatıyorum faydası oluyormudurki yoksa akşam yatarkenmi sürsem daha faydalı olur sanki çünkü sabit kalıyorum ve sürünmemiş olur hiçbiryere. cisemar cisemar övgülerin için çok teşekkür ederim darısı senin başına

Canım kas ağrıların için gevşetici kullanmanı tavsiye ederim. amsterdam12 amsterdam12 fistuk çıkart bence Korseni bende 10 gündür kullanmıyorum ben şu jeli pek anlayamadım sürdüğümde hemen kapatıyorum faydası oluyormudurki yoksa akşam yatarkenmi sürsem daha faydalı olur sanki çünkü sabit kalıyorum ve sürünmemiş olur hiçbiryere. cisemar cisemar övgülerin için çok teşekkür ederim darısı senin başına

az once surdum canım jeli tam da onu dusunuyordum.iyice sürüp yediriyorum sonra çamaşırımı çekince sanki faydası olmuyormus gibi hissediyorum..işe yarıyomudur ki?günde iki kez sür demişti bana al yanak.bitti bile tüp bugün yeniden almam lazım.

sen 2 ay ı doldurmus muydun canım?bende cıkarayım o zaman sımdı sordum doktora bakalım ne dıcek..kaslarım tembelleşir mi diye sormustum spor yaptığın ıcın olmaz demısti.ama korsesız tuhaf hıssedıyorum alısmalıyım bır an once mesela korsesiz eğilince canım acıyor.

sen 2 ay ı doldurmus muydun canım?bende cıkarayım o zaman sımdı sordum doktora bakalım ne dıcek..kaslarım tembelleşir mi diye sormustum spor yaptığın ıcın olmaz demısti.ama korsesız tuhaf hıssedıyorum alısmalıyım bır an once mesela korsesiz eğilince canım acıyor.
Açılırsın yavaş yavaş 10 gün oldu 2 ay olalı ilk günlerde bende aynı hisleri yaşıyordum şu an hareketlerim çok daha rahat

Ben o korseden haric araumun korsesinden aldim daha rahat ediyorum daha cok sariyor karnimi sanki portleyen hic bir yerim kalmiyor onla:)) ben uzun sure kullanmak istiyorum spora izin olana kadar cunku ben pantalon izi felan olusmasini istemiyorum olmassa sen daha rahat gunluk kullanabilecegin bir korsede alabilirsin canim

Bantlar konusunda çok titiz davranmanı tavsiye ederim. Zuzu ve merops un bir ay durdu ve sıkıntı yaşamadılar ama benim 2.5. Haftadan sonra kızarıklıklar ve sulanmalar başladı yarada. Ben çok duş alıyordum sıcaklarda sanırım ıslanmaktan oldu ama sen yinede ercan beyle çok sıkı iletişimde ol. Çünkü bir kere sulunma yapan yerler sonra açılmada yapabiliyor ve çok zor iyileşiyor canım. Bantlar çok önemli yani.
Benimkiler 2. Haftadan sonra alınsa daha güzel olucaktı bence. Birde bizim kızlar 1 ay tuttular o bantları ama onlar her hafta kontrole gidiyordu ercan bey görüyordu durumlarını. Ben bursadan her hafta gidemedim. Görmeside önemli yani. Aman iletişime dikkat derim.
Canim ben zaten korkumdan sadece bi kere dus aldim yani bisey olsa ercan beyde uzak resimle de tam net goremezde yaralari bugun dus alacagim fon makinesiyle kurutacagim insallah sorun cikmaz ne ise yariyosa bu bantlar anlamadim..

X