Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Hadi hayırlısı diren çıkınca baya rahatlarsın :)yaa benim Memiş'lerim çok büyük geliyor gözüme ya morelim bozuldu valla Kocaman ben minik istiyordum hep öyle kalırsa çıkmam ben dışarı
Geçmiş olsun ve gözün aydın. Sende C ChAneL81 ve benim gibi 325 cc memeliler kervanına katılmışşın :)) çok ideal bi ölçü merak etme çok büyük değil. Ben bayılıyorum kemdiminkilere
Bende senin gibi çok büyük istemiyordum büyük olursa insan içine çıkamam diyordum. Şuan 2 buçuk ay oldu ve henüz kimse anlamadı :) annem bile bilmiyor düşün o bile anlamadı. Drum tam kararında yapmış ve ben minyonum düşün. Birde ilk günlerde taş gibi oluyor ödemden, sonra bir tık küçülücek onlar yani şişler inince öyle gelicek sana.

Sakın pes etme. Bizlerde hepimiz ölüyorduk korkudan bak bişicik olmadı taş gibi olduk

Canim ben ciktim zaten hastaneden cumartesi oglen :)) sikintidan catladim orda zaten su an tek degilim arkadasimdayim beni boyle dusundugun icin tsk ederim bu sozler bile yeter
Kuzum sen ne zaman 5 günlük oldun maşallah sana
Son dreninde alınınca yarın tamam bitmiştir bu iş! Sonra zaman hızla geçiyor. Çok iyi atlatıyorsun süreci süpersin. Umarım alyansın bulunur, sinir bozucu olmuş bu

Memorial bu konularda hassastır gizlilik konusunda çok iyiler fakat bu durum nasıl ihmale geldi anlayamıyorum o günki ekipte kimler vardı araştırsınlar halkla ilişkilerle görüşmende fayda olabilir C ChAneL81 bu arada fıstık sen nerelerdesin bakıyım göbişin ne durumda ödemlerin azaldımı resim bekliyoruz tatlım

Ayyy çoook güldüm valla

zaman cabuk geciyor kuzum ya allaha sukur cok iyiyim yarin al yanak drenimi cekecek acimasizca umarim bulunur alyansim

bende anlamadim canim ya mutlaka gorusecegim hakla iliskilerle keske evde biraksaydim gobek uguruna gitti yuzuk

yaaaaaaa keşke bende yaptırsaymısım memişleri.şimdi çok istiyorum ama korkuyorum zaten tam iyileşemedim tamamen iyileşmeden de cesaret edemiyorum..bide benim dikleştirme de olacak izler canımı sıkar diye çekiniyorum bakalım napcam..belki aralık gibi yaptırırım.ay yaptırmazsam da çatlarım

Hayır,yürüyüş yapmalıyız Çok hareketsizligi önermiyor doktorlar. Ben hastanedeyken doktorum,hemşirem hep kaldırıp yürümemi istiyorlardı..

bana doktorum ara ara yürü demişti.ben fazla abartınca drenlerimden sızıntı olmustu.sonrasında inanılmaz bel ve sırt ağrısı yaşamıştım.tam kararında davranmak lazım kızlar :)

Günaydın fıstık, çok sevindim yüzüğünün bulunmasına dediğim gibi bu konularda çok iyidir memorial
evet cok iyiler gercekten

Cnm geçmiş olsun çekildi mi drenin
ay saol canim o dreni cekti evet ama ben oldum oldum dirildim cekene kadar bagirdim hatta bitmicek sandim ercan beyde sizi cok sevdigimiz icin acitiyoruz demesi yokmu neyseki kurtuldum

hadi gözünaydın canım şimdi çok daha iyi hissedeceksin kendini.bence asıl iyileşme şimdi başlıyor :)
saol canim evet birden uzerimden bir yuk kalkti o dren gidince ercan bey cok begendi yaptigi karni bende dedimki neden gerim gerim degilim diye oda ben genital bolgeyi fazla yukari almayi sevmiyorum resmen karin da genital geziyo gibi cirkin oluyor dedi

Bugun son drenim cekildi oldum o dreni aldirirken gercekten bagirip gozumden yas geldi o kadarki acidi ki ben dayanikliyimdir neyse gobegime antibiotikli krem verdi onu hergun surecekmisim
Yarin dus alabilirmisim oleyyy
Gozlerimdeki kurumus kani temizledi ve kucuk bant yapistirdi geri cuma gunu dikisler alinaka
Korkuyorum cunku temizlerken bile biraz acidi hatta yanliz ercan bey eliniz hafif degil dedim guldu :)) cok guzel olacak dedi
Dudak dolgusu sordum dudaklariniz iyi aslinda dedi ama isterseniz ben size ilerde kalici dolgu yaparim kendi dokunuzdan dedi bakalim
Simdilik bu kadar kizlarr

cok gecmis olsun cnm drenler gercekten can yakiyor ama cikinca kus gibi hafifliyorsun bundan sonrasi daha kolay artik fıstık

valla ben bayağı gerim gerim hissediyordum hala da hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…