Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Çok iyiyim Can'ım yürüdüm kalkarken zorlandım biraz ama göğsümde ağrı hiç yok karnımda da ağrı yok sadece belim lipo yeri ara ara acıyor okadar :))iğne yaptılar içmiş gibiyim yaa:))))
Geçmiş olsun canım
Göğsüne kaç takıldı

Can

canım resimleri çekeyim önce sonra albüm yapıcam da Nasıl :)))
Canim masallah ayni aynda karin germe ve meme sende baya cesaretlisin
Burda resim ekleme sakin silemiyosun sen iyiles cek resimlerini bir ara anlatiriz album yapilisini ama once sen bol bol dinlen benim gibi

Hic sorma canim belim kopuyo bide gobek deligim aciyor baktim baya kanamis bide drenin cikardigi yerden de sizinti olmus cokmu zorladim kendimi bilmiyorum

benımde sızıntı olmustu kanı gorunce cok korkmustum canım.gazlı bezle sıl.bişey olmaz cok kıpırdanmıssındır uykuda..o bel ağrısı adamı öldürüyo ıste 3.gün en kötüsüydü kitlenmiştim resmen.kas gevşeticilerini düzenli iç çok yürüme.düzelcek merak etme.ben öyle kalcam snmıstım korkudan olmustum

Bomba Allah'a şükür :)))

canım meme ameliyatın nasıl oldu protez mi takıldı dikleştirme de oldu mu?bende yaptırmayı dusunuyorum ama cok korkuyorum ızlerden ve ağrıdan.üstünü basını giyemiyosun sacını bıle toplayamıyosun dediler vazgectım.şimdi senin bombaları görünce yine bi gaza geldim :)

C ChAneL81 kizz memeleride Ercan beye bi gösterecektin gösterdin mi? Merak ediyorum yorumu ne olacak?
Canim gosterdim ercan beye begendi sadece meme ortasinin alt tarafindan az bisey daha doku alabilirdi dedi ama cok cok yeni oldugu icin hala degisebilir dedi yani simdilik elletme dedi bakalim haftaya da kamran beye gitmeyi dusunuyorum

Kizlar ben o fondipi ictikten sonra yatagima uzanmistim o anda gelip beni ameliyata gidiyoruz dediler ben hayal mayal hatirliyorum alyansimi almisti beni ameliyata goturen kisi ve su an ortada alyans yok nerdeyse pazartesi ercan bey soracakmis bakalim insallah bulunur

Kızlar,gerçekten ameliyattan sonra sabırlı olmak gerekiyor. Bir ay sonra bir sene olacak ameliyat olalı. Zaman geçtikçe değişimler gözle görülür şekilde belli oluyor. Hele süreçlerinizi fotolarsanız sürecin Nasıl ilerlediğini,değişimi daha iyi anlarsınız
Şu anki halini albüme ekledim. Beni izleyenlere açık foto..

Aynen canim zamanla baya bir degisim oluyor ben elimden geldikce surecimi fotolarda paylasiyorum bu arada bayildim yeni resmine masallah darisi odemzedelere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…