Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ayyy arzum süper olmus karnin siyahli kiyafetin sanirim son halin cidden cok hos ya özendim vallahi...benimde 9 haftam kaldi kizlar ya hergün vazgeciyorum sizlerin cesaretiyle yine yaptirmaya karar veriyorum oooof offff sirf benmi böyleyim anlamadimki....

Evet Can'ım,siyah beyaz foto son bugünkü halim
Bende çok gerilmiştim ameliyat öncesi. Nasıl olacak Nasıl ağrı olacak diye düşünmekten kafayı yemiştim. Terör estiriyordum valla etrafıma
Ama sandıgımdan daha kolay oldu. Yani ağrı fazla yoktu ama zorluk yaşadım. En zoru başkasına muhtaç kalmak.. Rahat hareket edememek iş yapamamak Ama herşey geçmişte kalıyor,iyileşiyorsun .. Ve harika bir sonuçla çok Mutlu oluyorsun İnşallah sende çok Mutlu olacağın bir sonuç alırsın Can'ım :*

canımm çok geçmiş olsun bak atlattın alyans gitmiş ama inşallah bulunur bulunmasa da artık olsun
ben de senin gibiydim 2 gün aşağı inip kahve sigara içmiştim ama tekerlekli sandalyeyle :) geldiğimde hemşireler panik söylemiştimde gerçi
çok yorma kendini yine de çünkü ödem denen lanet şey bi anda patlayabiliyor cnm umarım istediğin şekli alırısın
ben de iyice zayıfladım Ocak ayını bekliyorum Ercan bey revizyon tekrar açılıcak öptüm canmmmm

Cokkk tsk ederim canim benim ben hic tekerlikli sandalye kullanmadim ikinci gun kendim cage ye gittim kendimi yormamaya gayret gosteriyorum
Hayirlisi canim ocaga az kalmis

peki kizlar ameliyattan sonra ne kadar cok yürüyüp haraket edersek daha iyi degilmi ödem azalir diye biliyorum ama yanlismi biliyorum yatip dinlenmelimiyiz yani

Oyy ben sana demedim canim ben burda aylarca konustugum jelodan bahsediyorum gelecegim demisti mutlaka insallah kotu bir durum yoktur
Yok biliyorum bana demedin ama kötü hissettim kendimi tek başına ordasın ve ben yakınım sana keşke gelebilsem ne Zaman çıkıyorsun hastaneden

Yok biliyorum bana demedin ama kötü hissettim kendimi tek başına ordasın ve ben yakınım sana keşke gelebilsem ne Zaman çıkıyorsun hastaneden
Canim ben ciktim zaten hastaneden cumartesi oglen :)) sikintidan catladim orda zaten su an tek degilim arkadasimdayim beni boyle dusundugun icin tsk ederim bu sozler bile yeter

Canim ben ciktim zaten hastaneden cumartesi oglen :)) sikintidan catladim orda zaten su an tek degilim arkadasimdayim beni boyle dusundugun icin tsk ederim bu sozler bile yeter
Aaa süper kendini iyi hissetmen önemli sevindim benim aml olduğum gün sen çıkmışsın hastaneden süper iyisin birşeyin yoktur inş

Aaa süper kendini iyi hissetmen önemli sevindim benim aml olduğum gün sen çıkmışsın hastaneden süper iyisin birşeyin yoktur inş
Cok iyiyim sadece oksurunce gobegim patlicak gibi oluyor cok aciyor yarinde kalan dreni alacak :) kurtuluyom

Cok iyiyim sadece oksurunce gobegim patlicak gibi oluyor cok aciyor yarinde kalan dreni alacak :) kurtuluyom
Hadi hayırlısı diren çıkınca baya rahatlarsın :)yaa benim Memiş'lerim çok büyük geliyor gözüme ya morelim bozuldu valla Kocaman ben minik istiyordum hep öyle kalırsa çıkmam ben dışarı

peki kizlar ameliyattan sonra ne kadar cok yürüyüp haraket edersek daha iyi degilmi ödem azalir diye biliyorum ama yanlismi biliyorum yatip dinlenmelimiyiz yani
Hayır,yürüyüş yapmalıyız Çok hareketsizligi önermiyor doktorlar. Ben hastanedeyken doktorum,hemşirem hep kaldırıp yürümemi istiyorlardı..

Hadi hayırlısı diren çıkınca baya rahatlarsın :)yaa benim Memiş'lerim çok büyük geliyor gözüme ya morelim bozuldu valla Kocaman ben minik istiyordum hep öyle kalırsa çıkmam ben dışarı
oyle deme kuzum ya inan sonra cok begeneceksin bak gor ben bile keske daha buyuk olsaydi diyorum ki ben bu protezden once 450 cc lik bir protez le geziyordum ama buda kuck geliyor simdi sekilenince cok begenirsin sabir canim

Sera... Yüzügün bulundumu Can'ım?
canim ercan beye soyledim oda soracakti esim de sinir oldu bulsunlar diyor yarin tekrar hastanede soracagim artik insallah bulunur bulunmazsa ne yapabilirler ki ? Boyle bir sorumsuzluk olurmu ya

C ChAneL81 cnm bugün kaç gün oldu kaç gün sonra yolculuk yapılabiliyor
Canim bugun 5 gun oldu ameliyat olali gecen persembe oldum iste yolculuk senin kendini nasil hissetigine bagli canim bide drenleri ne zaman cikaracagina bagli
Simdi ben fransada gobek deligindeki dikisleri aldiracagim onlarda 3 hafta kaliyormus oteki uzun izdeki dikisler eriyen dikis ona yapacak bisey yok

İnşallah Can'ım inşallahhh yuvarlak olsun minnacıkta olsun ohh missss :))

Senin adına sevindim. Eşinin işinin çıkması çok isabetli olmuş rahat rahat konuşup göstermişsindir karnını falan
Benim eşimde çok ağırbaşlıdır ve bazı konularda çekinirim ondan, bizim görüşme birlikte epey stresli olmuştu :) ama ercan beyin algıları çok açık ve adamına göre davranışlarda bulunuyor, bundan şüphen olmasın. Bizimle çok resmi ve ciddiydi o yüzden eşim olumlu bulmuştu.
Zaten sizin bir dahaki gidişinizde büyük ihtimal hiç bir yerine bakmaz, sadece konuşursunuz, çünkü ayrıntılı bakma işini aml sabahı yapıyor için rahat olsun.
Bu arada çizim yaparken benim eşimi otomatik çıkarmıştı odadan :) sadece hemşiresi dr ve sen kalıcaksın ve tabi çırılçıplak :))))))) ay ben önlüğü çıkarırken utancımdan heyecan yapıp önlüğe takıldım düşüyordum ahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…