Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

seracim cok gecmis olsun canim ne güzel artik atlattin bitti gitti...hersey istedigin gibi olur insallah darisi artik bekliyenlerin basina diyelim....

Göbişini görmüşmü :))
Hiç sormadım ya nasıl olduunu konuştuk görememiştir bence gözlerini görmüş çok şiş değilmiş bant varmış yarın şişer morarır muhtemelen yarın akşam gitmeye calışcam bende olmadı cumartesi gitcem hastanenin uzak olması calışıyor olmam sıkıntı şuan hala çalışıyorum heralde gece 2-3 ü bulur bu gece :KK43:

Hiç sormadım ya nasıl olduunu konuştuk görememiştir bence gözlerini görmüş çok şiş değilmiş bant varmış yarın şişer morarır muhtemelen yarın akşam gitmeye calışcam bende olmadı cumartesi gitcem hastanenin uzak olması calışıyor olmam sıkıntı şuan hala çalışıyorum heralde gece 2-3 ü bulur bu gece :KK43:
Hangi hastanede aml oldu nerde şuanda

En çok göbek derisi yetişecekmi yetişmeyecekmi diye korkuyordu. Acaba yetiştimi çok merak ediyorum :) çok çok selam söyleyin bendende :KK68:

Oyyyy mesaimi yapıyorsun kolay gelsin canımcım

Dr.ameliyat öncesi üst deri yetişmeyebilir demiş.ameliyat sonrası sorduğunda ne dediğini hatırlamıyorum dedi.güzel olsunda varsın deri yetişmesin :))))
Ahh evet.. İlk gün dr un dediği hiç birşey hatırlanmıyor. Çünkü narkozdan odaya çıkar çıkmaz geliyor ve konuşuyor. Narkozun etkisiyle daha sonra o anları hatırlamıyorsun. Bende öyle olmuştum. Yarın sabah uzun uzun konuşurlar sağlam kafayla ve ona yeni göbeğini gösterir :)

X