Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yigeninizde hala morluk olmasi tuaf geldi bana bir bucuk ay olacak nerdeyse ve hala morluk var neden sordunuzmu ?

canım çooook geçmiş olsun.

korseyı ıstersen cıkarabılırsın dedı ercan bey.2 hafta daha tak ıstersen dedi.eğer fıtık varsa daha uzun sure kullanmak gerekıyormus kızlar.ama ben yine de takayım dedim..spor da yaptığım ıcın karın kasların tembellesmez korkma dedi.

Canim benim memedeki izlerde oyleydi baslarda cok acik renkti sonra kizariyo hatta su an gogus altim git gide koyu renk aliyor ama bu normalmis iyilesme sureci boyle sanirim senin gobeginde oyle kalmayacak emin ol

Son düzenleme:
Canim benim memedeki islerde oyleydi baslarda cok acik renkti sonra kizariyo hatta su an gogus altim git gide koyu renk aliyor ama bu normalmis iyilesme sureci boyle sanirim senin gobeginde oyle kalmayacak emin ol

bende öyle dusundum aslında.çünkü ilk bantları kaldırdığımda aa ızler bu muymus bende bısey sandım demıstım sonra her gecen gun sıyahlasınca ne oluyoruz ya dedım ama zamanla gececek bılıyorum.artık külot giydiğim zaman göbek içerde oluyo en azından :)

sero heyecanlı mısın kuzum?çok az kaldı.ben senin yerıne heyecanlandım sankı tekrar amelıyat olcakmısım gibi :) hadi sende ol kurtul taş olcaksın iyice :)
Evet ya heyecandan sabahlari migdem tuaf oluyor istifa ediyorum bu stresten heralde ne kadar sakin dursamda kafami kurcaliyor demekki meme ameliyatindada stres yapmistim gece kalkip ne yediysem bosa gitmisti ister istemez tuaf oluyor insan
Yazik annem de diyor aman kizim dikkat et iyi arastir hasteneyi organ mafyasi felan olmasinlar bende diyorum aa anne dusunsene bir kalkmisim gobegimi almislar :))) tam istedigim gibi diyorum korkuyo yazik

ahahaha ay bana neler dediler vazgeçeyim diye.şimdi de meme için vazgeçirmeye calısıyolar ama zaten bıraz beklicem iyileşmeyi:)hala gergin hissediyorum bır saat oturunca kalkmadan.hastane cok ıyı otel gibi hatta kuzu annecik merak etmesin.göbeğinle vedalas alıcak organ mafyaları

Gule gule gobecik seni hic ozlemicem bi daha gelme sakin hahah

Sizde karın kaslarını da dikmiş miydi Ercan bey ve lipo yaptı mı? Yoksa sadece germe mi yapıldı? Korseden kurtulmak güzeldir eminim :)

Benim izler güzel iyileşiyor artık jel kullanmaya başlayacağım bu haftadan sonra :)

Sizde karın kaslarını da dikmiş miydi Ercan bey ve lipo yaptı mı? Yoksa sadece germe mi yapıldı? Korseden kurtulmak güzeldir eminim :)

canım benim bele ve yanlara lipo yapıldı tam karın germe oldu.karın ve mide kaslarımdada tamirat oldu.korseyı cıkarınca tuhaf hissediyorum artık cok ılgınc alıstım :)

Memorial Ercan Karacaoğlu süreç kişiden kişiye Değişiyor benim komple üst bacaklarıma lipo yapıldı iyileşme durumum biraz daha farklıydı, sonuçtan memnunum erken evre olmasına rağmen
Darısı başıma :) resim var mi ameliyat sonrası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…