Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tsk ederim canim sen ne yaptirdin gozlerine tam olarak resmin varsa gorebilirmiyim canim ?
Neden surme eskisi gibi durmuyor ? Aslinda daha guzel durmali
Seracim ben 2008 de oldum uzun zaman oldu ve doctorlarin hicbiri resimleri cekiyorlar 10dakika aml oncesi fakat resimlerin oncesi ve sonrasini geri vermiyorlar butun islemler bittikten sonra. evet eskisi gibi guzel durmuyor cunku ust veya alt hic fark etmiyor deri fazlaliklari alindi icin, benim gozlerim faltasi gibi acilmisti, birde morluk hic olmadiki burnumuda ayni anda oldum ikisindede morluk yoktu sadece microp kaptim oda benim hatamdi, dusunun Karin germesininle hic bir farki yok,

Herkese selam kızlar geriyi okuyamadım yeni ameliyat olan varsa geçmişler olsun benim küçük kaza geçirdi anlı yarıldı ayak kay duvara çarp evde koştuk özel hastaneye dediler dikiş atılcak iz kalabilir aşırı üzüldüm o durumda baycan aklıma geldi ara ara açmıyor telini yazıyorum yok öleceğim üzüntüden hastaneyi aradım ameliyatta imiş konuşmadan direk gittik çıkmıştı ameliyattan acilde uyuşturdu estetik dikiş yaptı allah beterinden korusun her eve lazım baycan birkere daha anladım:)))
Çok geçmiş olsun

Seracim ben 2008 de oldum uzun zaman oldu ve doctorlarin hicbiri resimleri cekiyorlar 10dakika aml oncesi fakat resimlerin oncesi ve sonrasini geri vermiyorlar butun islemler bittikten sonra. evet eskisi gibi guzel durmuyor cunku ust veya alt hic fark etmiyor deri fazlaliklari alindi icin, benim gozlerim faltasi gibi acilmisti, birde morluk hic olmadiki burnumuda ayni anda oldum ikisindede morluk yoktu sadece microp kaptim oda benim hatamdi, dusunun Karin germesininle hic bir farki yok,
Ben sadece ustune yaptiracagim cnm
Evet ust ve alt yapildigi zaman tuaf durabiliyor ama sadece ust oldugu zaman iyilesme hemen oluyor anormal bir goruntu olmuyor
Siz burun da yaptirdiniz ve hic morluk olmadi yani ayni anda oylemi? Cok sanslisin o zaman

Herkese selam kızlar geriyi okuyamadım yeni ameliyat olan varsa geçmişler olsun benim küçük kaza geçirdi anlı yarıldı ayak kay duvara çarp evde koştuk özel hastaneye dediler dikiş atılcak iz kalabilir aşırı üzüldüm o durumda baycan aklıma geldi ara ara açmıyor telini yazıyorum yok öleceğim üzüntüden hastaneyi aradım ameliyatta imiş konuşmadan direk gittik çıkmıştı ameliyattan acilde uyuşturdu estetik dikiş yaptı allah beterinden korusun her eve lazım baycan birkere daha anladım:)))
Cok gecmis olsun canim

Siz badem göz estetiğimi oldunuz yoksa göz kapaklarındaki fazla derimi alındı?
Evet alt ve ust kapaklarimi aldirdim 2008de. Gozlerim sekli cok guzeldi aml sonra yuvarlakimsi bakiyorum, 3sene once kalici surme yaptirdim biraz sekile soktum ve guzel,guzel bakmaya calisiyorum yapacak birsey yok

Ben sadece ustune yaptiracagim cnm
Evet ust ve alt yapildigi zaman tuaf durabiliyor ama sadece ust oldugu zaman iyilesme hemen oluyor anormal bir goruntu olmuyor
Siz burun da yaptirdiniz ve hic morluk olmadi yani ayni anda oylemi? Cok sanslisin o zaman
Ok ozaman eminim memnun kalirsiniz iylesmesinde hic bir problem olmuyor zaten. Ben cok kisiden duyordum morluklari daha oncede yazmistim size yigenim esteworld 2 eylulde burun aml ti oldu cocukta ufak bir morluk halen var. Evet 2si bir anda aml oldum

Evet alt ve ust kapaklarimi aldirdim 2008de. Gozlerim sekli cok guzeldi aml sonra yuvarlakimsi bakiyorum, 3sene once kalici surme yaptirdim biraz sekile soktum ve guzel,guzel bakmaya calisiyorum yapacak birsey yok
Geçmiş olsun.. Ben badem göz ameliyatı oldum ama sadece kenarlardan çekilme yapıldı sadece. Deri fazlalığı yoktu alınmadı.. Çok çok memnun kaldım işlemden :KK66:

Geçmiş olsun.. Ben badem göz ameliyatı oldum ama sadece kenarlardan çekilme yapıldı sadece. Deri fazlalığı yoktu alınmadı.. Çok çok memnun kaldım işlemden :KK66:
O ameliyat sirasinda bendemi cektirsem biraz kenardan :KK48:nasil oluyor kesi izi ve iyilesme zor mu yani cok mu belli oluyor ?

Tessekur ederim, sizin adiniza sevindim, benimde cekik ve badem gozluydum arkadasim iranliydi bana hakiki toz surme getirirdi onu cekerdim cok guzel dururdu melisef simdi oyle durmuyor, amannnn 55yasindayim bir tarafi duzelditiyorum obur taraf dusuyor:KK70:ne yapayim yaslanmayi kabullenemiyorum :KK12: .Ayiptir soylemesi biraz kendime bakimima duskun hatunlardanim ellimde degil:-). allah kismet ederse 19ekimde ist la geliyorum 23 ekimde 14.30 dr nihat dik orumcek agi ve yuz askisi yaptiracagim ozaman kaslarimda kalkarsa gozlerimde hafifce cekik olur vallahi cok heycanlim:KK73:bakalim nasil olacak

cnm çok çok geçmiş olsun

Canim o bantlari kullanman mecburi degil sadece izin siliklessin diye ama sen jel de kullanabilirsin sadece farki hergun surmen lazim :KK66:

aa süpermiş artık cıkana kadar kullanıp sonra kremı kullanmaya baslarım.kremi 2 ay kullancakmısım gunde 2 kez.bu arada izim ilk zamanlar pembe gıbıydı sımdı mor sıyah arası bıraz can sıkıcı..tabi eski göbeğimin yanında umrumda değil bu ızler.zamanla sılınır umarım.sadece meme aml ıcın tekrar dusunmeye karar verdım göğüste öyle ızler kalırsa sonuc nasıl olursa olsun kotu goruntu olusturur dıye dusunuyorum.gercı al yanak daha az ız olcak dedı ama bılemedım.

X