Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ucagim carsamba saat 16:15 de iniyor da karsida kalacak yerim yokki arkadasim avrupa yakasinda mecburen orda yatacagim sabah 5 te yola cikmak mi aman allahim
Anadolu Yakasında olmama rağmen 6 da yola çıkmıştık ne olur ne olmaz diye işimize riske atmayalım dedik İBB den yol durumunu takip et baby ona göre çıkarsın evden

Anadolu Yakasında olmama rağmen 6 da yola çıkmıştık ne olur ne olmaz diye işimize riske atmayalım dedik İBB den yol durumunu takip et baby ona göre çıkarsın evden
Canim ibb nedir yahu ben 5 te taxiye binersem olmazmi cokmu kalabalik yollar ?

,
Canim sizede gecmis olsun. Hayir canim londurada dogma kendisi universiteye 2ci senesi part time model. Bu sene mayis ayinda holiday ye girmeden once olmustu utaniyordu, esteworldun clinigi var londurada oraya bas vurdu. Benim 27yasindaki kizim bes sene once londurada oldu burun aml ti cok dogal oldu ve cok memnun. Doktoru alex karadis cok unlu bir dr fakat cok pahali 6000pound odedim, ben ona karingerme ve yuzum icin gittim 15000 pound dedi toplami, sanki ben poundlari yoldan topluyorum yaptirmadim, bizim turk hekimlerimiz cok daha iyiler hemde cok ucuzlar elleri opulesi hekimler

canım benim tam göbeğimin üst kısmında bombe gibi şişlik var.gittiğimde sıvı bırıkmıs odem bu dedı ama halen gecmedı..bana da yapar belki gittiğimde bende sorayım bi.

Ucagim carsamba saat 16:15 de iniyor da karsida kalacak yerim yokki arkadasim avrupa yakasinda mecburen orda yatacagim sabah 5 te yola cikmak mi aman allahim

canım şöyle yap.bende karsıdan geldim.marmaraya bin üsküdara geç yenikapıdan 5 dk da uskudardasın..ordan ya minibüs yap ya taksi..taksi yaparsan şayet 30 lira civarı yazar.ayrıca sabah 5 te fln cıkmak zorunda kalmazsın.yenıkapıdan hastane toplasan 1 saat sürer.

cok rahat yetişirsin canım sabahın 5 'inde bence.çok erken saat çünkü sorun olmaz merak etme.

Cok tsk ederim canim benim istanbulda yabanci olmak ne kotu bisey bide ac karnina ameliyat gunun dusun aklim nasil olur zaten sabah 5 te hava karanlik olur korkarim ya off kimsem yok mecburen taxiye binecem napim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…