Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım çok teşekkür ederim bilgiler için.peki bu hisler uzun sürüyor mu?neden tek yatamıyorsun ki cok kötü zaten yeni tek basıma yatıp kalkmaya baslamıstım :) izler bir ay da az da olsa fark eder mi peki?ne çok soru sordum yine :)
Yani ilk hafta pek rahat olmuyor.. Sonra sonra zamanla düzelmeye başlıyorsun ama süreç kişiden kişiye göre değişebilir tabi.. Ilk hafta tel başına Yatıp kalkamadım. Çünkü kolları zorlayamıyorsun.. Kol kasları Göğüs kaslarına bağlı. Kolları zorlayınca Göğüs kasları kasılıyor. Yatıp kalkmak içinde güç Lazım. O gücü veren kaslar Ağrı yapıyor.. Karın germedede aynı tabi..
Iz iyileşimi kişisel biraz. Izin yapılacağı yerede bağlı . Ilk başta koyu oluyor sonra kırmızı ve beyazlamaya Başlıyor. Ama bir ayda tamamen iyileşmez,yani iyileşir ama izi kapatma Süreci devam eder. Mesela karın germe izine bak,biraz fikir verir iyileşme sürecini :KK66:

Canım peki ben bu aml o söylemeden olmayı düşünüyorum ofistekilere anlaşılır mı aml olduğum?kaç günde toparlanır işe dönerim?doktor anlamaz kimse demişti göğüsleri 4-5 gün hissedersin sadece dedi.
Yani hareketlerinde duruşunda farklılık oluyor tabi. Normal dekolteli olmayan Kıyafetler giyersin zaten. Hareketlerinde kısıklık olur,boynum belim tutulmuş falan dersin :KK66: 10-15 günde rahatlarsın biraz.. Ama ağır kaldırmak,itme Çekme hareketler i yapamazsın bir ay .. 4-5 gün sanmıyorum yani.. Ama yine dediğim gibi süreç değişebilir :KK66:

Kızlar herkes nerelerde çok sakin buralar sanki.

hayatım herkes bayram üzeri alışveriş birde okullar açılıyor iş çok eee tatilde olan arkadaşım da çok tatil de de girip k.k da yazan pek olmaz adı üstünde tatil:) canlanır yine buralar bayram sonrası sen iyimiisn nasıl süürecin eee memeye geçtiğini göre iyisin :)

ha ha ha ha bekliyoruz evet parti olsun şöyle vasat sıradan değil benim ki gibi şaşalı hatta sana dansözde ayarlayalım iyiki gerildi serro diye oynasın:KK70:
Ay jelom sakin hastaneye gelip de guldurme beni cok aciyormus :KK70: dansoz de getirme kalkip oynaril ben dayanamam:KK49:o deilde benim gozlerin hali cok tuaf olacak disari da cikmama ben bu yuzle :KK53:

C ChAneL81
Çıkma sen dışarı kapıdan dışarı cıkarmam seni o gözlerle sakın sonra bana aglayıp sızlanma cıkcam diye herkes şahit uyardım baştan bakın :anneadayı::KK47:

C ChAneL81
Çıkma sen dışarı kapıdan dışarı cıkarmam seni o gözlerle sakın sonra bana aglayıp sızlanma cıkcam diye herkes şahit uyardım baştan bakın :anneadayı::KK47:
Hahhaha ayyy insallah gunes olur da gunes gozlugu yakarim :KK70: o zaman hep eve siparis veririz napalim
Bi lahmacun bulamamistik gecen geldigimde :KK70: gerci senin yaptigin kavurmali yumurta herseyden guzeldi :kk77:

Hahhaha ayyy insallah gunes olur da gunes gozlugu yakarim :KK70: o zaman hep eve siparis veririz napalim
Bi lahmacun bulamamistik gecen geldigimde :KK70: gerci senin yaptigin kavurmali yumurta herseyden guzeldi :kk77:
Lahmacuncu kapanmış ya oda senin şansına üzüldüm hep ordan yiyodm hatta ismi lazım olmayan birine malesef kısmet olmuştu yemişti eminim o lahmancuncugun bile arkasından bi ton iftira atmıştır bi şeye benzemiyodu diye :KK70::KK53:

hayatım herkes bayram üzeri alışveriş birde okullar açılıyor iş çok eee tatilde olan arkadaşım da çok tatil de de girip k.k da yazan pek olmaz adı üstünde tatil:) canlanır yine buralar bayram sonrası sen iyimiisn nasıl süürecin eee memeye geçtiğini göre iyisin :)

Çok daha iyiyim kuzum.sadece göbek deliğimde akıntı basladı onun için enfeksiyon kesici ampüle baslattı al yanak.ilk zmaanlara göre çooook iyiyim allaha şükür.hatta çarşamba tatile gidicem bende.memeyi de taktım şimdi çok istiyorum ama korkmuyor da değilim hani bakalım ne olcak :))))

Çok daha iyiyim kuzum.sadece göbek deliğimde akıntı basladı onun için enfeksiyon kesici ampüle baslattı al yanak.ilk zmaanlara göre çooook iyiyim allaha şükür.hatta çarşamba tatile gidicem bende.memeyi de taktım şimdi çok istiyorum ama korkmuyor da değilim hani bakalım ne olcak :))))
Yaaa Canim ayni benim gibisin karin düzelince insan memeye takiyor sende diklestirme olacaksin görüyorum simdiden :KK66:

Lahmacuncu kapanmış ya oda senin şansına üzüldüm hep ordan yiyodm hatta ismi lazım olmayan birine malesef kısmet olmuştu yemişti eminim o lahmancuncugun bile arkasından bi ton iftira atmıştır bi şeye benzemiyodu diye :KK70::KK53:
:KK70: hahha kesin oyledir

zuzu53 zuzu53 sen nerelere kayboldun bakayım. Tabi hatun inceldi manken gibi olunca unuttu buraları fellek fellek geziyor heralde :-)
Ay gerçi kayınvalidesi gelicekti demi? Misafirle uğraşıyorda olabilir :)

X