Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

C ChAneL81 canım ne çok sevenin var oh ne mutlu sana. Şu türkiyede sırtın yere gelmez senin :)
Bu arada annenin gelicek olmasına çok sevindim. Kafan rahatlamıştır şimdiden. ( sayfaları hep okuyordum ben girip cvp yetiştirmeye zamanım olmadı :-))

zuzu53 zuzu53 sen nerelere kayboldun bakayım. Tabi hatun inceldi manken gibi olunca unuttu buraları fellek fellek geziyor heralde :-)
Ay gerçi kayınvalidesi gelicekti demi? Misafirle uğraşıyorda olabilir :)
Ahhh benim düşünceli arkadaşım bugün benim babylerin doğum günü KUTLAMASI vardı biraz rötar yaptı ama babanne ve dede geleceği için bugüne kalmıştı :) bi bakınayım dedim pek fırsatım olmuyor beni unutmayın arada dürtün yine :KK70: sevindirik oldum. Sende yoktun bir kaç gündür sen nerelerdesin muckladım seni, bu arada çok şiştiğim için ercancığımı aradım Premenstruel sendrom teşhisi koydu :KK43: tıpkı düşündüğüm gibi sanki hiç aml olmamışım gibi göbek getirdim resmen. Sen ne durumdasın benim yatakta sağa yada sola dönerken karın kaslarım çok ağırıyor bir sıkıntı olurmu ay eskisi gibi pörsiyecek diye ödün kopuyor yaaaa

Kız amsterdam12 amsterdam12 ah ahh dinlemedin şu arkadaşını yaptırmadın memeleri bak şimdi bidaha uğraşıcan. İşin kötüsü bizide uğraştırıcan iyimi :KK45:

hahahaha sesli güldüm aslında aradan çıkmıştı olsaydım evet kuzum.ama aml olduğum ilk bir hafta iyi ki olmamısım dedım cunku sadece kollarımı kullanabılıyordum.hala sağa sola donemıyorum kollarımdan guc olmadan.zor iyileşirdim diye düşünmüştüm ama şimdi meme ye taktım :KK70: :KK70: size aralıksız sorularım başlar pek yakında :KK70: :KK70:

Ahhh benim düşünceli arkadaşım bugün benim babylerin doğum günü KUTLAMASI vardı biraz rötar yaptı ama babanne ve dede geleceği için bugüne kalmıştı :) bi bakınayım dedim pek fırsatım olmuyor beni unutmayın arada dürtün yine :KK70: sevindirik oldum. Sende yoktun bir kaç gündür sen nerelerdesin muckladım seni, bu arada çok şiştiğim için ercancığımı aradım Premenstruel sendrom teşhisi koydu :KK43: tıpkı düşündüğüm gibi sanki hiç aml olmamışım gibi göbek getirdim resmen. Sen ne durumdasın benim yatakta sağa yada sola dönerken karın kaslarım çok ağırıyor bir sıkıntı olurmu ay eskisi gibi pörsiyecek diye ödün kopuyor yaaaa

canım ben dayanamadım sağa sola donmeye basladım bile.robot gibi yatmaktan belim çok ağrıyordu çünkü.yavas yavas donuyorum soluma uyuyorum..benimde göbek şişti bayağı özellikle yan simitler.o teşhiste neymiş öyle :KK70: :KK70: ama doktora sormustum ben sağa sola donup uyuyabılırsın hıcbısey olmaz dedı hatta sureklı sırt ustu yattığın ıcın belın ağrıyo ozellıkle yanlara donup yat dedı ercancığım :)

C ChAneL81 canım ne çok sevenin var oh ne mutlu sana. Şu türkiyede sırtın yere gelmez senin :)
Bu arada annenin gelicek olmasına çok sevindim. Kafan rahatlamıştır şimdiden. ( sayfaları hep okuyordum ben girip cvp yetiştirmeye zamanım olmadı :-))
Canim saolsunlar burda o kadar iyi bir arkadaslik edindimki anlatamam ben ki hic dogru durust arkadasim olmadi ama birda cok iyi biriyle tanistim ve onunla her gun konusmasam bir eksiklik oluyor arkadas degil dostum dicem cunku gercekten ailemden gormedigim iyiligi onda gordum
Ozletme kendini sende ara sira bir ceee de :)

Yaaa Canim ayni benim gibisin karin düzelince insan memeye takiyor sende diklestirme olacaksin görüyorum simdiden :KK66:

vallahi öyle canım ya ama protez olsun mu olmasın mı karar veremedim..al yanak protezsiz yapabilirim dedi.ama araştırmalarım sonucu protezli daha güzel sonuc veriyormuş.e ben bekarım çocuk fln yok ilerde sıkıntı yasar mıyım izler ne kadar sürede iyileşir fln derken kararsız kaldım.

Bu arada bu gece yine ercancigimizi gordum ruyamda ayy beni hazirliyodu ameliyat icin bende ona sariliyorum felan sanki arkadas gibi soyle yap boyle yap olurmu diye :KK70:

hahaha allah seni :KK70: :KK70: bende görüyordum hep aml dan önce çok stresliydim.işin ilginç yanı hala rüyalarıma giriyo adam :KK70: :KK70: memeleride yapalım diye hahahaha

canım ben dayanamadım sağa sola donmeye basladım bile.robot gibi yatmaktan belim çok ağrıyordu çünkü.yavas yavas donuyorum soluma uyuyorum..benimde göbek şişti bayağı özellikle yan simitler.o teşhiste neymiş öyle :KK70: :KK70: ama doktora sormustum ben sağa sola donup uyuyabılırsın hıcbısey olmaz dedı hatta sureklı sırt ustu yattığın ıcın belın ağrıyo ozellıkle yanlara donup yat dedı ercancığım :)
Regli sendromuymuş canım

slm kizlar doğru düzgün giremedim gezmekten :KK70:Bir kac gündür korseyi takmadim 2 ay oldu artik ama cikarinca sisiyorum yaa bugun giydim yine sanirim bu sislik baya sürücek gidip gidip geliyo :KK70:

X