Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlar göbek deliği ve çevresi hala çok uyusuk benim.dokununca hissetmiyorum hatta derime..içten acıyo ama cok uyusuk normal mi bu sizinde öyle miydi ?
Benimde aynı öyle. Hala uyuşuk, his yok. Canım bu uyuşukluk çok uzun süre gidicek hazırla kendini. 1 seneye kadar ancak kendine geliyormuş, tabi daha kısa sürenlerde olmuş heralde kişiden kişiye değişiyor. 4. Aydan sonra ödemler iyice bitince daha iyi olmasını bekliyorum ben.

ay nasıl heyecanlısın hahaa valla bişey kalmadı kuzum..insan iyileşince baska yerlerine bakıyo.şimdide memelerime taktım kafayı
Iyilesmis te memeleri dusunmeye baslamis kuzu beni de gectin sen hahhaa evet beni bir an once kessin artik ercan bey

C ChAneL81 benimde bugün tam 1. Ayım doldu 15 ağustostu zaman ne çabuk geçiyor ikimizde 15 lerden gidiyoruz aml 4 sonrada doğum günüm var bir partide bizmi versek senin hastane odanda
Getir kuzum pastani mumlarini beraber kutliyalim belki ercan beyin guzel hediyesi olur sana memede indirim alirsin hahhaha

Uyusukluk cok normal benim karnima lipo yapilmisti ve 2/3 ay hala uyusuk yerlerim vardi eee o kadar darbe aliyor vucut birakin da kendine gelsin yavas yavas

Uyusukluk cok normal benim karnima lipo yapilmisti ve 2/3 ay hala uyusuk yerlerim vardi eee o kadar darbe aliyor vucut birakin da kendine gelsin yavas yavas

aman normalse sorun yok..benim belimde lipo var sadece keske kalça ve bacaklara da yaptırsaydım diyorum bazen de..ama gerek yok demişti al yanak..iyileşmesi daha kolay bide böyle..spora baslayacağım günü iple çekiyorum su anda.şeytan aç kosu bandını hızlı yürü diyo da kambur bir yere kadar

öyleyse sorun yok cnm önemli değiş uyusuk olması da..acaba sadece bende mi böyle diye düşündüm sorayım dedim..ama alt kısmı göbek deliğimin inanılmaz sert taş gibi..ödem var belli ama ödem gidince de gerildiği için öyle hep beton gibi mi kalıcak yoksa normal göbek gibi yumusak mı olucak etim onu anlayamadım..özellikle ayağa kaltığımda bildiğin taş.hissiz olması önemli değil de şaşırdım ödemden mi değil mi diye..cumartesi al yanak'a sorar deli ederim artık

Aman dur deli ne yurume bandi ne hizli yurumek daha deill rahat dur bak sen seytani dinleme al yanakliyi dinle
Bende ic bacak dusunmuyor degilim yani

Aman dur deli ne yurume bandi ne hizli yurumek daha deill rahat dur bak sen seytani dinleme al yanakliyi dinle
Bende ic bacak dusunmuyor degilim yani

onu bende düşünüyorum özellikle sol bacağım için..ay çok acıyo diyolar.ben bunu zor atlattım ki hala rahat değilim uyumakta zorlanıyorum bide benim bacak germemle uğrasmayın sonra

onu bende düşünüyorum özellikle sol bacağım için..ay çok acıyo diyolar.ben bunu zor atlattım ki hala rahat değilim uyumakta zorlanıyorum bide benim bacak germemle uğrasmayın sonra
Ben germe yaptirmam bacaklara ama lipo dusunuyorum bakalim iyi fiyat verirse yaptirrim gerek gorurse tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…