Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cok sukur ikinci gun sondayi cikardilar tek basima gittim wc ye.ama cok dolastim
O gun kanamam olmustu..simdi evde de gidiyorum tutuna tutuna arkama yaslanarak.e zorlaniyorum evet ama
Yapacak bisey yok idare ediyorum iste .bugun cok daha iyiyim sadece yattigim yerden dogrulamiyorum.bide belim ağrıyo hala eğik yürüyorum..ama kesinlikle hastanede yanında biri olsun.tek basına zorlama kendini..
Bak iyilesiyosun artık :KK16::KK16:

Hahahaha amin aminnnnnn.şişmeye basladım sanki bu akşam bende.ödem çayımada basladım iki fincan.ödem için baska bişey yapıyor musun cnm?
Cmts gününden itibaren teke düşürdüm çayı Ercan bey öyle söyledi, başka hiçbirşey Yapmıyorum pazar gününden beri çok şişiyorum tuza dikkat ediyorum vücut su toplamasın diye onun dışında diyete devam :KK70:

Çok sağol cnm.ben daha önc sadece simüzit aml olmustum.sezaryanı bılmıyorum bekarım bu arada..aezaryanda böyleyse cocuk doğurmayayım ben.zaten düz karnımı göremedim daha beğenirsem istemem cocuk fln hahha
ayy çok pardon cnm ya ben bekar olduğunu bilmiyordum sezeryan öyle değildir bunlar şehir efsanesidir çocuk doğurulmalıdır( önce düz karnın keyfi çıkarılmalıdır tabii:)

Cmts gününden itibaren teke düşürdüm çayı Ercan bey öyle söyledi, başka hiçbirşey Yapmıyorum pazar gününden beri çok şişiyorum tuza dikkat ediyorum vücut su toplamasın diye onun dışında diyete devam :KK70:

Bende tuz cok az yiyorum.odemler bir ay icinde gecer diye okudum ama bakalim gecicek mi

Gunaydin kizlar

Aksam hic kipirdamadan da olsa uyudum cok sukur.tek sorun hareket kisitliligi su anda.belim disinda agriyan biyerim yok surekli sirt ustu yatmaktan ve dik yuruyememekten tutuldu tabi..agri kesiciyi yine de gece yatmadan aliyorum.drenler 25 i altında çıktı.Ercan Bey bugün çağırdı öğleden sonra.çekildikten sonra daha bi rahat edeceğim sanki.

Kızlar bide bişey sorcam.korsem ikinci gün kanama olduğu için kirlendi.korseyi doktordan satın alabiliyor muyuz yedek?
Siz nasıl yaptınız?kendimi çok pis hissediyorum zaten.en azından iki tane korsem olsun dustan sonra temiz giyeyim.

kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus canım senin korsenin aynısıydı benim mi sen aldım mı 2. yi?

Kızlar bide bişey sorcam.korsem ikinci gün kanama olduğu için kirlendi.korseyi doktordan satın alabiliyor muyuz yedek?
Siz nasıl yaptınız?kendimi çok pis hissediyorum zaten.en azından iki tane korsem olsun dustan sonra temiz giyeyim.

kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus canım senin korsenin aynısıydı benim mi sen aldım mı 2. yi?
Günaydın, Korseni 30 derecede yıkatıp kullanabilirsin, ben hiç yedeğe ihtiyaç duymadım zaten 1-2 saat çıkartma iznin olacak

Günaydın, Korseni 30 derecede yıkatıp kullanabilirsin, ben hiç yedeğe ihtiyaç duymadım zaten 1-2 saat çıkartma iznin olacak

Korseyi doktor cikardiginda bile cok tuhaf hissediyodum.2 saatte kurur heralde havalar sicak.dustan sonra cikarabilir miyim ki 2 saat izin vermiş miydi?

Korseyi doktor cikardiginda bile cok tuhaf hissediyodum.2 saatte kurur heralde havalar sicak.dustan sonra cikarabilir miyim ki 2 saat izin vermiş miydi?
Bugün sana anlatır mutlaka nemli olmasın yaran için sakıncalı iyice kuruduğundan emin ol, korsesiz bende kendimi çok tuhaf hissediyorum fena Alışkanlık yaptı bütünleştik resmen :KK70:

Gunaydin kizlar

Aksam hic kipirdamadan da olsa uyudum cok sukur.tek sorun hareket kisitliligi su anda.belim disinda agriyan biyerim yok surekli sirt ustu yatmaktan ve dik yuruyememekten tutuldu tabi..agri kesiciyi yine de gece yatmadan aliyorum.drenler 25 i altında çıktı.Ercan Bey bugün çağırdı öğleden sonra.çekildikten sonra daha bi rahat edeceğim sanki.
Oh cok sukur dahada iyi olursun drenler alindiktan sonra
Bugun kac gun gecti canim ameliyat olali hesap yapiyorum drenlere gore tabi benimde senin gibi az gelirse .. Cunku ben avrupa yakasindan gelip gidecegim hep zor olacak onun icin drenden az sivi gelirse bir daha git gel yapmamayim

Ben 2. Ye gerek duymadım. Tekle idare ediyorum. Zaten o şimdi aml dolayı pistir, kanlıdır. Yarın duşa girmeden yıka kurula hazırla duştan çıkınca mis gibi giyersin.
Zaten sonrasında hiç pislenmiyor, keyfi yıkarsın. İlk günler oluyor o sorun sonra korseyi bir kaç saatliğine çıkarmaya başlıyo insan sorun olmuyor.

X