Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Darisi basima ins zaman cabucacik gecer iyi olurum..her aksam duzenli spor yapardim bir saat..simdi otur otur fena oluyorum.yegenlerimde biz eski teyzemizi istiyoruz dediler agladilar beni bu halde gorunce iyice keyfim kacti aksam..
Geçen sana gösterdiğim resme bakınca ne düşündüm biliyormusun sanki hep böyleymişim gibi sanıyormuşum kendimi sende bedenin bu haline alışacaksın hatta rüzgar estikçe iyice yol alacaksın (yelkenli misali)

amsterdam12 amsterdam12 Öncelikle çok geçmiş olsun ne olursa olsun yaptırdın başardın kutluyorum sezeryan sonrası çektiğim acıları hatırladım yazdıklarından benziyor mu bilmiyorum ama geçiyor cnm insan unutmak üzere programlanmış en zoru bitmek üzere düz karınlı günler seni bekliyor:KK68:

zuzu53 cnm tecrübeli biri olarak sana sormak istediğim ve tabii diğer arkadaşlara da karın germe ameliyatından sonra sırt üstü yatmak gerekir ben aynı gün karın germe ve popoya yağ enjeksiyonu olacağım sırt üstü yatmak popo bölgesini olumsuz etkiler mi ne dersiniz?

zuzu53 cnm tecrübeli biri olarak sana sormak istediğim ve tabii diğer arkadaşlara da karın germe ameliyatından sonra sırt üstü yatmak gerekir ben aynı gün karın germe ve popoya yağ enjeksiyonu olacağım sırt üstü yatmak popo bölgesini olumsuz etkiler mi ne dersiniz?
Merhaba, karın germe ameliyatında bir müddet 45 derecelik açıyla yatmanız gerekiyor zaten akside olması imkansız çünkü o gerginlik hissi size zaten müsade etmeyecek bu aml birlikte popoya yağ enjekte edilmesinde sıkıntı olurmu bilemiyorum mantığıma göre sorun olmamalı tabi bu işi doktora danışmak daha doğru olur. Sevgiler

amsterdam12 amsterdam12 Öncelikle çok geçmiş olsun ne olursa olsun yaptırdın başardın kutluyorum sezeryan sonrası çektiğim acıları hatırladım yazdıklarından benziyor mu bilmiyorum ama geçiyor cnm insan unutmak üzere programlanmış en zoru bitmek üzere düz karınlı günler seni bekliyor:KK68:

Çok sağol cnm.ben daha önc sadece simüzit aml olmustum.sezaryanı bılmıyorum bekarım bu arada..aezaryanda böyleyse cocuk doğurmayayım ben.zaten düz karnımı göremedim daha beğenirsem istemem cocuk fln hahha

kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus zannedersem amsterdam12 amsterdam12 bize fena sayıyor :KK70: kuzucuk herşey bittiğinde o zaman ne isabetli bir karar olmuş diyeceksin, bu arada resim alalım please al yanaklı doktorcuğumun hünerini görmek isterim öpüldün şeker

Dün sövmedim desem yalan olur hahaha görebilsem kendimi iyice acılarıma katlanmak daha kolay olurdu da korkudan açamıyorum ki korsemi..doktor gelene kadar açma sen korseni dedi. Adamda nasıl bir izlenim bıraktıysam artık hahaha hemen atıcam resim görür görmes.hatta drenler cıktığı gun al yanakıma dicem göbeğimle bir resim çekilir misin tatlıskom dıye hahahaha

Ama zuzu53 zuzu53 ve kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus siz öyle bi anlattınız ki gaza geldim.bişey yok demek ya dedim.bilseydim yapamazdım hayatta :KK70: siz yok mu siz :KK70: erkek arkadaşım dalga geçiyo sabah göğsününe zaman yaptırcaksın diye.hayatta yaptıramam dedim:))

Selam. Bir gün girmeyince 3~4 sayfa yazı birikiyor. Vallahi yetişemiyorum hızınıza :) hafta sonu olunca gezmekten fırsatta bulamıyorum ayol. Bazı sorduğunuz şeyler olup gözden kaçırırsam affedin. Çünkü bazen giriş yapmadan sadece okuyabiliyorum giriş yaptığımda da unutmuş oluyorum onları :KK8:
Aramıza yeni katılan bir çok kişi olmuş, onlara da hayırlı ameliyatlar diliyorum.
amsterdam12 amsterdam12 ' cuğum sen sızlanıp duruyorsun ama farkında değilsin en zor zamanlarını atlattın :) şimdiden sonra günden güne daha hızlı iyileşiceksin. Uyku da pozisyon kısıtlılığın bir hafta 10 gün daha sürer. Ama uyanma sıklığın her geçen gün azalacak.
Çok büyük ihtimalle drenlerini yarın çeker. Yalnış hatırlamıyorsam 30 cc nin altına düştüğünde alıyorlar. Senin bugün 50 ise yarına 30 un altına düşer o. Onlar çekilince dünya varmış diyeceksin. Hele birde duşunu al işin yüzde ellisi bitti demektir.

Sabah çektikten sonra 25 e gelmedi yarın çağırırsa çeker inş.acımaz dimi :KK70: doğru söyleyin korkmayacağım :KK70: aynı gün duş al det mi acaba at ne güzel olur.10 gün sonra rahat yatarım ama dimi sağa sola dönmek için kollarımı kıllanıyorum koptu kollarım.hele senı dinleyip memeleri yaptırsaydım düşünemiyorummmmmm halimi:KK70:

Ama zuzu53 zuzu53 ve kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus siz öyle bi anlattınız ki gaza geldim.bişey yok demek ya dedim.bilseydim yapamazdım hayatta :KK70: siz yok mu siz :KK70: erkek arkadaşım dalga geçiyo sabah göğsününe zaman yaptırcaksın diye.hayatta yaptıramam dedim:))
Ay bundan sonra ben sana ne diyim nazlı tuzlu arkadaşım senin ağrı eşiğin çok düşük demekki bak benim hiç sesim çıkıyormu :KK70:

Ay bundan sonra ben sana ne diyim nazlı tuzlu arkadaşım senin ağrı eşiğin çok düşük demekki bak benim hiç sesim çıkıyormu :KK70:
Zuzucum ama amsterdam12 amsterdam12 ta haklı.acıları daha tanımıyor.biz doğum yaptığımız için bide sezaryanda olduğu için acılarla arkadaş olduk.@merops bundan sonra doğumu aşa yukarı anlamış olur

Sabah çektikten sonra 25 e gelmedi yarın çağırırsa çeker inş.acımaz dimi :KK70: doğru söyleyin korkmayacağım :KK70: aynı gün duş al det mi acaba at ne güzel olur.10 gün sonra rahat yatarım ama dimi sağa sola dönmek için kollarımı kıllanıyorum koptu kollarım.hele senı dinleyip memeleri yaptırsaydım düşünemiyorummmmmm halimi:KK70:
amsterdam12 amsterdam12 canım bişey merak ediyorum.ilerleyen zamanda hamilelikte karında deformasyon olurmuymuş.dr.a sordunmu canım

Zuzucum ama amsterdam12 amsterdam12 ta haklı.acıları daha tanımıyor.biz doğum yaptığımız için bide sezaryanda olduğu için acılarla arkadaş olduk.@merops bundan sonra doğumu aşa yukarı anlamış olur
Elbette öyle o konuda aynı fikirdeyim, ben hep aynı şeyi söyledim ve söyleyeceğimde tabi bu tamamen benim deneyimim karın germe aml liponun yanında hiç birşey :KK70: o bacaklarımdaki sancıyı tarif edemem

Sende çok nazlı çıktın be anacım :)) tabi ki bizimde ağrımız acımız sıkıntılarımız oldu olmaz olurmu hiç. Ama katlanılmayacak türden değildi. Ben hep en başından beri bunu anlattım. İlk gece hariç sonrasında 3~5 gece hiç uymadım desem yeri var. Ağustos sıcağında sabaha kadar vantilatörün karşısında az oturmadım. Ama ben süreci çok iyi öğrenip girmiştim. Burdaki 2000 sayfayı tek tek okuyup onlarca tecrübeyi kafamda canlandırdım. O yüzden yaşadıklarım sürpriz olmadı.
Şunuda unutmamak gerekir ki buraya gelen yazan yazmayan okuyan herkes bu aml düşünen olmak için birazcık cesaret arayan insanlar.. İşte bu yüzden yazdıklarıma hep dikkat ettim. Anlık paniklerimi korkularımı acılarımı buraya çok yansıtmamaya çalıştım. Yada daha soğukkanlı bir şekilde paylaştım. Çünkü bu ameliyat bazı insanların psikolojisi için okadar hayati önem taşıyor ki, onların cesaretini kırmaya hakkımız olmadığını düşünüyorum.

@SeraParis 'ciğim sana bir şey sormak istiyorum. Meme konusundaki kızlara sordum ama cevap alamadım. Şimdi ben dün kendime güzel güzel sütyenler aldım. Doktor telsiz olucak demişti telsiz yoktu ama telleri çıkarırım sorun değil. Doktorun bana giydirdiği sütyenin kumaşı delikliydi. Heralde hava alması için öyle. Ben delikli kumaş bulamadım. Benimki normal kumaş süngersiz. Bu aldıklarım olurmu bu durumda? Yoksa illa deliklimi olmalı canım? Sen tecrübelisin. Birde uygun bir zamanımda senin için resim koyucam :)

Sende çok nazlı çıktın be anacım :)) tabi ki bizimde ağrımız acımız sıkıntılarımız oldu olmaz olurmu hiç. Ama katlanılmayacak türden değildi. Ben hep en başından beri bunu anlattım. İlk gece hariç sonrasında 3~5 gece hiç uymadım desem yeri var. Ağustos sıcağında sabaha kadar vantilatörün karşısında az oturmadım. Ama ben süreci çok iyi öğrenip girmiştim. Burdaki 2000 sayfayı tek tek okuyup onlarca tecrübeyi kafamda canlandırdım. O yüzden yaşadıklarım sürpriz olmadı.
Şunuda unutmamak gerekir ki buraya gelen yazan yazmayan okuyan herkes bu aml düşünen olmak için birazcık cesaret arayan insanlar.. İşte bu yüzden yazdıklarıma hep dikkat ettim. Anlık paniklerimi korkularımı acılarımı buraya çok yansıtmamaya çalıştım. Yada daha soğukkanlı bir şekilde paylaştım. Çünkü bu ameliyat bazı insanların psikolojisi için okadar hayati önem taşıyor ki, onların cesaretini kırmaya hakkımız olmadığını düşünüyorum.
Herkes tecrübelerini paylaşıyor iyi kötü sen üç gün çekersin ben beş gün bu kişinin bünyesine göre değişir mesela ben Kütük gibiydim bireysel hareket etmem ilk Başlarda imkansızdı birde korse sorunuyla baş ettim mesela yok çiş değdimi yok arkası kirlendimi diye çok strese girdim afedersiniz ama popomu bile eşimle annem temizliyordu hareket edemiyordum çünkü, temizlik takıntısı olan biri için bu çoooook çooook zor bir durum birde bu işin sıcak kısmıda var tabi sabahlara kadar klimanın karşısında yattım, düşünün çift kat korse kullanıyorum. Amacım hayal kırıklığına uğratmak değil mutsuz bir yüzü gülümsetmek

drenleri çektiğinin ertesi günü duş aldırıyor. 10 gün sonra şimdiki halinden daha rahat uyuyacagın kesin. Ama tabi eskisi gibi olma süresi daha uzun. Ben meme aklımda yokken burdaki arkadaşları dinleyipte yaptırdım, şimdi hergün onlara dua ediyorum bana cesaret verdikleri için. Meme başka türlü bir mutlulukmuş :21: Bak bi laf var. Korkakça yaşamaktansa cesaretimle ölürüm diye. İşte bende bu lafı aml felsefesi yaptım kendime. Çok şükür cesaretim sayesinde mutlu yaşıyacam :cool:
Demekki herşey kişiden kişiye değişiyor.

Herkes tecrübelerini paylaşıyor iyi kötü sen üç gün çekersin ben beş gün bu kişinin bünyesine göre değişir mesela ben Kütük gibiydim bireysel hareket etmem ilk Başlarda imkansızdı birde korse sorunuyla baş ettim mesela yok çiş değdimi yok arkası kirlendimi diye çok strese girdim afedersiniz ama popomu bile eşimle annem temizliyordu hareket edemiyordum çünkü, temizlik takıntısı olan biri için bu çoooook çooook zor bir durum birde bu işin sıcak kısmıda var tabi sabahlara kadar klimanın karşısında yattım, düşünün çift kat korse kullanıyorum. Amacım hayal kırıklığına uğratmak değil mutsuz bir yüzü gülümsetmek
Senin zaten maşallahın vardı. Çok sabırlıydın ve dirayetliydin, hep kendi kendini motive ediyordun.:nazar:
Bir çok kişiye cesaret ve umut olduğunu düşünüyorum pozitif tarafınla.

X