Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

3 kere iciyorum kas gevseticiyi cnm.muscoril verdi sadece.agri kesiciyide gece alirim artik sadece.belim cok berbat gecse biraz duzelicem de beni mahveti.iki adim yuruyorum
Tutuncak yer ariyorum
Vücudun yorgun bu çok normal Ercan beyin bana 45 dkk lik yürüyüşleri verdiği ilk gün geldide aklıma kaplumbağadan beterdim şu an daha seri hareket ediyorum, onlarda geçecek kim aml olduğu gibi kaldı. Yoksa bu işe kimse kalkışamaz her aml Süreci farklı fakat sonucu aynı, herşey Bıraktığın gibi olacak

Ama kendi basina saga sola donebiliyosun dimi ya da belin agrimiyo?benim belimdeki ağırlıktan sadece kollarımı kullanabiliyorum.kıpırdarken bile.yana kayamıyorum kollarımdan ağırlık almadan.
Elbetteki bende aynılarını yaşadım hatta katmerlisini diyebilirim, düşün ki bacaklarım karnımdan çok daha zordu o yüzden sen bana göre bombasın bomba

Kizlar ben ne zaman gulerim
Cnm acimadan?oy gulec yuzum soldu:)bide aptal saptal seylere gulesim geliyo sinirlerim bozuldu..kardesim butun gece benimle
Ugrasti.simdi hepsi uyuyo.kendi isimi kendim gorebilcek hale gelseydim bari
canım 1 aya anca rahat gulersin tabi şimdi herseye gulesin geliyo o direnleeden kurulunca çok rahatlicaksin tatlım biraz sabır tatlım :KK70:

tabiki yaşayacaksın canım birde burdan destek olucaksin insanlara hepsi geçiyor tatlım rahat ol

Canım inşallah ya.çooook zor süreç..bu hafta calısmıyorum.evde hayatta oturamam normalde.çok gerildim gerçekten cok zor..hep böyle kalırım diye ödüüüm kopuyo.

Vücudun yorgun bu çok normal Ercan beyin bana 45 dkk lik yürüyüşleri verdiği ilk gün geldide aklıma kaplumbağadan beterdim şu an daha seri hareket ediyorum, onlarda geçecek kim aml olduğu gibi kaldı. Yoksa bu işe kimse kalkışamaz her aml Süreci farklı fakat sonucu aynı, herşey Bıraktığın gibi olacak

Su an 45 dk durmadan yürüyebilir misin cnm dik şekilde ya da avm gezebilir misin?bir an önce toparlayıp erkek arkadasımla gezmelere gitmek istiyorum..basında karsı cıkmıstı simdi bana destek oluyo.o yanımda olmasaydı coook daha zor olurmus..

Bu arada tek basıma lavaboya gidebiliyorum.güzel sonuc heralde.sadece yattığım yerden kalkamıyorum belim cok tutulmus olduğu için çekyat rahat değil zaten.bide yürürken dik olamadığımdan belime vuruyo.Ercan bey işe döndüğün 10.gün çok rahat yürürsün dmişti aml öncesi.inş dediği gibi olur al yanaklı şeker doktorcuğumuzun :)))

canım 1 aya anca rahat gulersin tabi şimdi herseye gulesin geliyo o direnleeden kurulunca çok rahatlicaksin tatlım biraz sabır tatlım :KK70:

Sorma dün abuk subuk seylere güldüm cok cnm acıdı.annemler konusmama kararı aldı yanımda :) içeri kacıyolar..ben bilseydim hayatta olmazdım.ama iyi ki bilmiyomusun sonuc güzel olunca çektiğim acıya değer diye düşünüyorum..

Canım inşallah ya.çooook zor süreç..bu hafta calısmıyorum.evde hayatta oturamam normalde.çok gerildim gerçekten cok zor..hep böyle kalırım diye ödüüüm kopuyo.
Evet süreç zor bak gör inan degicek cektiklerine öyle kalma Şansın hicmi hiç yok tatlım :KK70:Biraz sakin ol:KK59:

Su an 45 dk durmadan yürüyebilir misin cnm dik şekilde ya da avm gezebilir misin?bir an önce toparlayıp erkek arkadasımla gezmelere gitmek istiyorum..basında karsı cıkmıstı simdi bana destek oluyo.o yanımda olmasaydı coook daha zor olurmus..
Elbetteki yürüyorum eşim oğlum ve ben bıdı bıdı Konuşup yürüyoruz, destek çıkmasına çok sevindim henüz avm gezmedim fakat Çarşıda gezdim, Oğlumu kursa götürdüm sonra gidip aldım tek başıma kuaförede gittim e daha ne olsun bundan iyisi Şam'da Kayısı :KK70:

Bu arada tek basıma lavaboya gidebiliyorum.güzel sonuc heralde.sadece yattığım yerden kalkamıyorum belim cok tutulmus olduğu için çekyat rahat değil zaten.bide yürürken dik olamadığımdan belime vuruyo.Ercan bey işe döndüğün 10.gün çok rahat yürürsün dmişti aml öncesi.inş dediği gibi olur al yanaklı şeker doktorcuğumuzun :)))
Oda olacak bak sen aslanlar gibi odada tek başına pıtı pıtı geziyordun bu çok güzel bir gelişme, geldiğimdede söylemiştim ben hiç senin gibi rahat değildim :KK70: al yanaklı işini iyi yapanlardan sonra bol bol dua edeceksin

Oda olacak bak sen aslanlar gibi odada tek başına pıtı pıtı geziyordun bu çok güzel bir gelişme, geldiğimdede söylemiştim ben hiç senin gibi rahat değildim :KK70: al yanaklı işini iyi yapanlardan sonra bol bol dua edeceksin

Benim gibi nazliya iyi dayandi adam.pansumanimi acarken bile kac kere affedersin hayatin dedi.ben miy miy..napim aciyodu:)

Elbetteki yürüyorum eşim oğlum ve ben bıdı bıdı Konuşup yürüyoruz, destek çıkmasına çok sevindim henüz avm gezmedim fakat Çarşıda gezdim, Oğlumu kursa götürdüm sonra gidip aldım tek başıma kuaförede gittim e daha ne olsun bundan iyisi Şam'da Kayısı :KK70:

Darisi basima ins zaman cabucacik gecer iyi olurum..her aksam duzenli spor yapardim bir saat..simdi otur otur fena oluyorum.yegenlerimde biz eski teyzemizi istiyoruz dediler agladilar beni bu halde gorunce iyice keyfim kacti aksam..

Doktorcugum yarin 9 gibi drenleri tekrar olcup soyle dedi.sabah cikardigimdan beri bisey yok pek.insallah yarin kurtulurum sunlardan.bide yikansam oh oh :)

ton ton nineler gibi yürüyorum kızlar ya..bide su üstümdeki ilaç kokusu nasıl midemi bulandırıyor..nerde eski bakımlı dilara.o eski halimden eser yok şimdi :KK70: :KK70:

Selam. Bir gün girmeyince 3~4 sayfa yazı birikiyor. Vallahi yetişemiyorum hızınıza :) hafta sonu olunca gezmekten fırsatta bulamıyorum ayol. Bazı sorduğunuz şeyler olup gözden kaçırırsam affedin. Çünkü bazen giriş yapmadan sadece okuyabiliyorum giriş yaptığımda da unutmuş oluyorum onları :KK8:
Aramıza yeni katılan bir çok kişi olmuş, onlara da hayırlı ameliyatlar diliyorum.
amsterdam12 amsterdam12 ' cuğum sen sızlanıp duruyorsun ama farkında değilsin en zor zamanlarını atlattın :) şimdiden sonra günden güne daha hızlı iyileşiceksin. Uyku da pozisyon kısıtlılığın bir hafta 10 gün daha sürer. Ama uyanma sıklığın her geçen gün azalacak.
Çok büyük ihtimalle drenlerini yarın çeker. Yalnış hatırlamıyorsam 30 cc nin altına düştüğünde alıyorlar. Senin bugün 50 ise yarına 30 un altına düşer o. Onlar çekilince dünya varmış diyeceksin. Hele birde duşunu al işin yüzde ellisi bitti demektir.

X