Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

iyi aksamlar arkadaslar, yazilarinizi cok uzun zamandir takip ediyorum bende araniza katilmak istedim cok güzel bir dayanisma var, biraz kendimden bahsedeyim adim nilüfer 40 yasindayim 2 cocugum var yurtdisindayim, bende sizin sayenizde güc alarak ameliyat olmaya artik kesin karar verdim, ama gecen gün ameliyat olan arkadasimiz gibi bende ileri derece panik atak hastasiyim ve nasil olucak bilmiyorum hic cok korkuyorum...bende karin germe, gögüs diklestirme, lazer lipoliz yaptirmak istiyorum bakalim nasil olucak, tarihide 18 aralikta türkiyeye ucmak istiyorum ve 21 inde ameliyat...17 gün kalicam sanirim ayaklanirim biraz geri ucmak icin...banada destek olun ne olur

bir cogu sanirim ercan beye ameliyat olmus ve cokta memnun, rica etsem soyadini ve ameliyatlari yaptigi hastaneyi bana yazabilirmisiniz..

Nilüfer seni çok iyi anlıyorum. 1 yılin sonunda bende karar verebildim ve sanırım doktorumuda buldum inşallah sende sonuçtan memnun kalırsın. Ayrıca panik yapmamaya çalış diyeceğim ama beni bile bi heyecan sardı. Ama sonucu düşün belki ozaman dikkatin dağılabilir yani inşallah

Rahat olalım arkadaşım yüzlerce kişi ameliyat olmuş ve doğru doktoru seçersek sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum çektiğimiz birkaç günlük acı alacağımız sonuçlara değer bence sürece değilde sonuca odaklanırsak motivasyonumuz artar diye düşünüyorum.Sigara içmemek ve mümkün olduğunca kilo vermek işimizi kolaylaştırır.Doktorum 10-15 gün içinde(karın germe) işe gidebileceğimi söylemişti ben aldığım karardan çok mutluyum

ya kizlar benim korkum su, oglumu 6 yil oldu dogum yaptigim sezeryanla oldu ve ameliyatta infeksiyon kapmis 2 hafta sonra dusta dikisler acildi havlu tiktim ölüyorum diye bagirdim ambulans geldi aldi actilar tekrar hep öyle acik gezdim kapanana kadar icinde pamuk tikali cok kötüydü yaaaa offff aklima geldikce varya, simdide ya aynisi olurda yara kapanmaz acilirsa diye ödüm kopuyor ama böylede biktim artik ya hic bir yerimde bir sey yok sanki önümde bir yastik ne giysen bir garip duruyor hep saklamaya calisiyorum biktim, ama sanirim sezeryan kadar agir olmuyor degilmi???

Bence böyle problemi olan bütün bayanların yaptırması lazım kendimiz için çekilen acılara degiyo çünki aynadan geri alamıyor insan kendini hiç sıkıntı yapmayın kızlar

Rica ederim canim evet ben artik her saat basi burdayim desem yalan olmaz

Sizinde karariniz hayirli olsun aha bir panik atakli daha birini kandirdik oldu bitti sira sende hadi bakalim bende yurtsindan gelecegim ve 10 gun kalmam yeterli demisti ben cocuklarimda daha fazla ayri kalmak istemiyorum
Ben haziranda meme diklestirme ve protez koydurdum sira karinda ekimde :)

bir cogu sanirim ercan beye ameliyat olmus ve cokta memnun, rica etsem soyadini ve ameliyatlari yaptigi hastaneyi bana yazabilirmisiniz..
Ercan karacaoglu
Atasehir Memorial hastanesinde ameliat ediyor canim

Sizde hosgeldiniz aramiza masallah tam anlamissiniz yapacaklari size katiliyorum

Canim korkma bi kere sezaryenden daha az derin bir kesinoluyor hem bunu estetik doktoru yapiyor dogum uzmani degil yani korkulacak bisey yok insallah hersey guzel olur sznin icinde
Neden dikisin acilmisti ? Sigarami kullaniyorsun?

Kizlaar gunaydin.bugun 4. Gunum..gexe boluk porcuk uyuyabildim.malum yatak cok sert.arkama bisuru yastik dizdiler beni rahat ettiemek icin.en kotusu saga sola donememek yatakta.surekli belim agriyordu zaten.gece daha da agirlastim sanki.ama yurumem dune gore bi tik daha sik gibi geldi..drenleri olcup bosaltip ercan beyle gorusucem.onlar cikinca daha rahatlarim ins..en kotusu dun evdekiler guldurdu.oluyorum sandim on bes dk kivrandim.bu ne zaman gecer bilmiyorum hic..

Sen yine iyi sabrediyosun canim.Ben tezcanliligimdan ve stresimden olsun bitsin istedim hemen.
Iyide yaptın gün geçtikçe çok daha iyi olacaksın, ilk günler hepimiz Pişmanlık yaşadık insan hep öyle kalacağını düşünüyor. Bence sonucun güzel olacak, drenlerin ne durumda ölçtünmü çok kanama varmı bir kaç gün sonra onlarıda çıkartacak sonra bandajlarınıda açacak ohhhhh bir hafifleyeceksin sıkıntı veren o drenler

Kas gevşeticini ihmal etme gece ağrı kesici al çok Sıkma kendini, yavaş yavaş kendine pozisyon belirleyeceksin en rahat ettiğin pozisyonda güzel güzel uyursun, mesela ben hala Sırt üstü yatıyorum kendimi daha güvende hissediyorum. Yan dönmek istiyorsan boşluklarını yastıkta destekle karnına yüklenmemiş olursun

Ben bi ara dun ciddi ciddi kendime ne yaptim boyle dedim.hatta aglamak istedim ama aglayamadim o da karni zorlayip agritiyormus hahaha sinirlerim cok gerildi.dun tek basima ne oturabildim ne uzanabildim..doktor carsambadan sonra bayagi iyi olursun dedi.ama ben beldeki agirlikla,sirtimdaki kamburlukla kalcagimi dusunmeye basladim..aklima siz geldiniz sonra.iyi ki ziyaretime gelmissiniz yoksa benim odum kopardi:)drenler dun sanahtan beri sagdaki 50 sanirim,soldakin25 fln..dun sag drenin pansumanindan kan gelmisti ondan belkide..ins ikisinide cikarir bir an once cunku evim uzak gidip gelmem
Zor..

Kizlar ben ne zaman gulerim
Cnm acimadan?oy gulec yuzum soldu:)bide aptal saptal seylere gulesim geliyo sinirlerim bozuldu..kardesim butun gece benimle
Ugrasti.simdi hepsi uyuyo.kendi isimi kendim gorebilcek hale gelseydim bari

3 kere iciyorum kas gevseticiyi cnm.muscoril verdi sadece.agri kesiciyide gece alirim artik sadece.belim cok berbat gecse biraz duzelicem de beni mahveti.iki adim yuruyorum
Tutuncak yer ariyorum

Benim ilk günler 75 ve 50 çıkıyordu o yüzden uzun kaldı drenlerim :)) bak bizi gördün Yıkılmadık ayaktayız dertlerimizle başbaşayız Kaldığımız yerden devam ediyoruz sende öyle olacaksın ilk günler biraz daha sabır istiyor no panik please, başaracaksın buna inanıyorum

Ama kendi basina saga sola donebiliyosun dimi ya da belin agrimiyo?benim belimdeki ağırlıktan sadece kollarımı kullanabiliyorum.kıpırdarken bile.yana kayamıyorum kollarımdan ağırlık almadan.

Ay inşallah...p tesi işe gidicem bide..haftaya kadar insana benzesem bari.pis hissediyorum kendimi zaten bide dus alsam kus gibi hafiflicem sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…