Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

O bel ağrısı kaçınılmaz malesef. Dik yürüyemeğin için tüm yük belde şuan ondan ağrıyor. Bende çok çektim o ağrıdan. Yavaş yavaş hafifliyecek korkma. Yüeümen kimi zaman biraz düzelir kimi zaman kötüleşir oda normal. Hepimizde böyle oldu bu süreç. Öyle öyle iyileşiceksin kuzum için rahat olsun.

O bel ağrısı kaçınılmaz malesef. Dik yürüyemeğin için tüm yük belde şuan ondan ağrıyor. Bende çok çektim o ağrıdan. Yavaş yavaş hafifliyecek korkma. Yürümenen kimi zaman biraz düzelir kimi zaman kötüleşir oda normal. Hepimizde böyle oldu bu süreç. Öyle öyle iyileşiceksin kuzum için rahat olsun.

Midende şişlik varmı? Benim göğüslerimin altı davul gibi. Ödem çayımı günde bir defaya indirdi, değişim görüyormusun kendinde canımcım

Berbat bir ağrı cnm kötürüm gibi kaldım resmen fena ağırlastım..yan yatabilirsin dedi doktor ama kendimi kaldıramıyorum ki döneyim.oturup kalkamıyorum bile..bugün en zor günümdü ..

Midende şişlik varmı? Benim göğüslerimin altı davul gibi. Ödem çayımı günde bir defaya indirdi, değişim görüyormusun kendinde canımcım

Ödem çayını nasıl yapıyorsunuz kaç kez içiyorsunuz cnm?bana kiraz sapı ve mısır püskülü iç dedi..karıştırıp mı içiyorsunuz nasıl demliyorsun?

Berbat bir ağrı cnm kötürüm gibi kaldım resmen fena ağırlastım..yan yatabilirsin dedi doktor ama kendimi kaldıramıyorum ki döneyim.oturup kalkamıyorum bile..bugün en zor günümdü ..
Düşünme bunları, erkek arkadaşın biliyormu aml olduğunu :))

Korsemi açma dedi ercan bey cnm..vallahi çok zormus kas ağrısı azalıyo ama dik yürüyememek ve bel ağrısı mahvediyo insanı.iki adım yürüyünce nefes nefese kalıyorum..evdekiler dalga geçiyo bugün hadi kosu bandını aç koşşsana diyolar:)

Ödem çayını nasıl yapıyorsunuz kaç kez içiyorsunuz cnm?bana kiraz sapı ve mısır püskülü iç dedi..karıştırıp mı içiyorsunuz nasıl demliyorsun?
Kiraz sapı Mısır püskülü ve avakado Yaprağı birer tutam koyuyorum iki su bardağıda su ilave ediyorum, bir taşım kaynatıp kapatıyorum. Tadı hoşuma gitmediği içinde her içimde yarım limon sıkıyorum.

Kızlar şimdi benim belime yüklenmemem için oturmam ya da uzanmam mı gerek?yoksa yürüyebildiğim kadar yürüyeyim mi bilemedim nasıl açılırım..hele o taksiye binerken tekerlekli sandalyeyle aşağı inmek...of cidden kötü hissettim kendimi.elden ayaktan düşmek böyle bişeymiş.en azından lavaboya zorlana gidiyorum tek basıma..

Bende yarın içmey başlayım.mide kısmımı gördüm bayağı şişti.pansuman yaparken bantları çektiğinde cok canım yandı fazla göremedim.zamanla anlaşılır heralde nasıl bir hal aldığım.korseyi çıkarınca acıdı çok sanki boşluk hissettim karnımda.

Ercan bey dün bana diyoki 2-3 saat çıkartabilirsin valla korkuyorum korsesiz bi tuhaf oluyorum dedim Gülüyor vucut korsemi çıkartıp yıkatıp kurutmaya atıp hemen giyiyorum diğerini hiç çıkarmadım duştan sonra hemen takıyorum

Acma tabiki korseni canim benim korsem degisikti ayni zuzu gibiydi uzerinden ic camasir giyiyordum sadece oyle dolaniyordum :)
Bunlara kendimi hazirlamam gerek ya ben napacam oyle elden ayaktan dusmus bir vaziyette (

Allahtan o uzun korseden bende iki tane yedek var onlari da getireyim unutmadan nzsil rahat ediyosan oyle yap Korseyi ne kadar giyersen o kadar iyi sismeni de engelliyor

Sen oyle diyosun ya ben daha fazlami kalsam hastanede diye dusunmuyorum deil zaten persembe ameliyat ve pazar pazartesi taburcu olacaktim extra ucret verip..
Oyle kotu olursam bende kalmayi tercih ederim cunku hastane yataga baska hem basimda kimse olmicak benim kaldirmak icin arakadasim calisiyor cunki bakalim insallah hemen toparlanirim amsterdam12

Acma tabiki korseni canim benim korsem degisikti ayni zuzu gibiydi uzerinden ic camasir giyiyordum sadece oyle dolaniyordum :)
Bunlara kendimi hazirlamam gerek ya ben napacam oyle elden ayaktan dusmus bir vaziyette (
Alışırsın serocum karın germe basit geldi bana liponun yanında ona rağmen yinede çabuk toparlandım çok şükür. Inşallah senin Sürecinde iyi geçer

Alışırsın serocum karın germe basit geldi bana liponun yanında ona rağmen yinede çabuk toparlandım çok şükür. Inşallah senin Sürecinde iyi geçer
Insallah mecburen alisacam cok istiyorum allah nasip eder insallah bu ameliyatimi
Gecen esime diyorum ya bak biri daha ameliyat oldu bana ne zaman sira gelecek diye cocuk gibi ayaklarimi cirpiyordum

Benim iki refakatçım vardı :)) daha çok ertesi gün yardımları dokundu ilk gün dinleniyorsun genelde. Memeden tecrübelisin sen bence kolay atlatırsın, düşün ben o ağrılara rağmen tekerlekli sandalyeye bile binmedim çünkü oturunca kalkması dahada zor oluyordu

Canim memede masallahim vardi ya ben dayanikliyim dedim kendi kendime yada dr beni kandiriyo kas ustu yapti diyordum
Iki ameliyatimda super gecmisti birde ilk meme ameliyatimda belime karnima basene lipo yapilmisti ucuncu gun gezmelerdeydim ay insallah yine oyle olurum ben turkiyeye gelince biseyler oluyor mutlaka gezmeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…