Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar günaydın.resmen külçe gibi ağır hissediyorum kendimi dün bayağı eğiktim aöa yürüyodum.bıgün ikinci adımda belim kopuyp yataktan zor kalktım..bide uyandığımda sağ direnin geldiği yerde kanama olmus uykudayken.hemşire geldi baktı ercan bey geldiğinde pansımanı değişir dikişten sızmıştır dedi.yine de tuhaf oldum kan görünce yatakta.bu bel ağro

Sağol cnm inş geçer tez zmanda:)

Kızlar bide çorba dısında pek bişey yememe rağmen karnım çok şişti gaz var acaip.tuvalete cıkamadık hii korkuyorum zaten.siz kaçıncı gün çıkabildiniz?

Kızlar günaydın.resmen külçe gibi ağır hissediyorum kendimi dün bayağı eğiktim aöa yürüyodum.bıgün ikinci adımda belim kopuyp yataktan zor kalktım..bide uyandığımda sağ direnin geldiği yerde kanama olmus uykudayken.hemşire geldi baktı ercan bey geldiğinde pansımanı değişir dikişten sızmıştır dedi.yine de tuhaf oldum kan görünce yatakta.bu bel ağro

Sağol cnm inş geçer tez zmanda:)
Gunaydin canim allah yardimcin olsun :KK43: yurudukce belin iyi olur sanirim butun gece sabit kaldigin icin kalkmak zor olmustur
Drenin dikisinden mi geldi kan canim?

Merop42490321 .!.:
Kızlar bide çorba dısında pek bişey yememe rağmen karnım çok şişti gaz var acaip.tuvalete cıkamadık hii korkuyorum zaten.siz kaçıncı gün çıkabildiniz?
Cnm tuvalete cikamamak cok fena ben patlicam sanmıştım 3.gun ilaçlarla zorla çıktım dr söyle cnm

Gazımı ilk gün çıkarmıştım fakat wc sıkıntım iki gün sürmüştü söktürücü vermişti Ercan bey, kuru incir ve Kayısı çok iyi geliyor üzerine ılık suda içersen faydasını görürsün. Geçmiş olsun, drende dikiş varmıki orası dren çıkana kadar açık kalıyor sonra dren çekildiğinde kapanıyor

Gazımı ilk gün çıkarmıştım fakat wc sıkıntım iki gün sürmüştü söktürücü vermişti Ercan bey, kuru incir ve Kayısı çok iyi geliyor üzerine ılık suda içersen faydasını görürsün. Geçmiş olsun, drende dikiş varmıki orası dren çıkana kadar açık kalıyor sonra dren çekildiğinde kapanıyor
Dreni tutan dikis var canim..
Siz bana geldiginizde biriniz kuru incir biriniz kayisi getirsin:KK70: bi zahmet benim onlari alma zamanim olmiyacak gec inecem ucaktan ve ertesi gun erkenden ameliyat :KK70:

Dreni tutan dikis var canim..
Siz bana geldiginizde biriniz kuru incir biriniz kayisi getirsin:KK70: bi zahmet benim onlari alma zamanim olmiyacak gec inecem ucaktan ve ertesi gun erkenden ameliyat :KK70:
Aaaa tabiki getiririm ne demek sen yeterki iste, dün kendimede aldım çokta severim.

Aaaa tabiki getiririm ne demek sen yeterki iste, dün kendimede aldım çokta severim.
Fransada var da ne bilim burdakiler turkiyedeki gibi iyi oluyormu bilmiyorum zaten paketlerde bazen turkiyeden ithal oldugunu yaziyor..
Ben hosaf yapardim da icine kuru kayisi uzum ve kara erikle ama iste sulu seyler getiremiyorum gelince de yapamicam yine benim kina eserlerimden istiyor tboz tboz onlari yapacam gelince :KK70:
Allahtan sonbahardayiz yoksa yine heryerine yaptirirdi
Gecen yaptigimda oluzuna bacagina ellerine yapmistim

Fransada var da ne bilim burdakiler turkiyedeki gibi iyi oluyormu bilmiyorum zaten paketlerde bazen turkiyeden ithal oldugunu yaziyor..
Ben hosaf yapardim da icine kuru kayisi uzum ve kara erikle ama iste sulu seyler getiremiyorum gelince de yapamicam yine benim kina eserlerimden istiyor tboz tboz onlari yapacam gelince :KK70:
Allahtan sonbahardayiz yoksa yine heryerine yaptirirdi
Gecen yaptigimda oluzuna bacagina ellerine yapmistim
Senmi yapıyorsun e o halde bende isterem :KK70:

Yara açıldığında havayla temas ediyor vücut ve bu aml oldukçada uzun sezeryanda bu kadar olmamıştı hala gazman gibiyim :KK70:
:KK70: ayay hahhaha gazman :)) hic sevmem o gaz agrisini benim hamilelikte olmustu demir vitamini ilaci yapiyordu hatta cok pis gaz oldugu icin icmedim biraktim varsin demir eksik olsun dedim :KK70:

image.jpg
Senmi yapıyorsun e o halde bende isterem :KK70:
Gecenlerde kardesime bunu aynisini yaptim
Sana da yapardim da ameliyattan sonra zor olacak gibi :KK70:

Ince Sarmaşık yada güzel bir yazı :KK70: göbişten yapabilirmisinki olmazsa elime yaparız ay bende illa dövdürücem kendimi :))
:KK70: bakalim canim gobis ten yapabilirsem neden yapmayayimki ama yazi yazmiyorum el yazim kotu cunki:KK70:

X