Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

sen cidden baslamısken komple yaptırayım diyosun korkmam merak etme bebişim destek oluruz daha çok
Bak ben karin germe zaten lipo dahil bunda sonracimaa goz kapagim
Basenimde cukur oldu eski lipodan dolayi ona yag dolgusu tabi cok para istemezse ona :)) veee bunu kesin yaptiracam gidima lipo seda sayan bile diyo anammm aldirin su gidinizi

Bak ben karin germe zaten lipo dahil bunda sonracimaa goz kapagim
Basenimde cukur oldu eski lipodan dolayi ona yag dolgusu tabi cok para istemezse ona :)) veee bunu kesin yaptiracam gidima lipo seda sayan bile diyo anammm aldirin su gidinizi

bnm az kaldı gıdı eskiden masallahı vardı..bende söyleyim yarın ama iz kalırsa 10 günde geçer mi o var işte

Degilmi bencede super
Bende serap mm oldum diloshum
Simdiden size cikolatalar fransadan piskuitler hazirlicam odama geldiginizde yersiniz:)))

sen acılar ıcındeyken nasıl boğazımızdan geçsin ama sen getir tabi yine de 2013 de gelmiştim Paris'e ..tekrar gelirsem orda da bulurum seni birlikte yeriz çikolataları bebişim

sen acılar ıcındeyken nasıl boğazımızdan geçsin ama sen getir tabi yine de 2013 de gelmiştim Paris'e ..tekrar gelirsem orda da bulurum seni birlikte yeriz çikolataları bebişim
Yersin yersin bisey olmaz
Artik pariste degilim Lyon ´dayim bu sefer buralari gez dicem ama hic guzel deil parise gore buralar:)
Isvece yakinim oranin cikolatasi meshur orda yeriz :))

Yersin yersin bisey olmaz
Artik pariste degilim Lyon ´dayim bu sefer buralari gez dicem ama hic guzel deil parise gore buralar:)
Isvece yakinim oranin cikolatasi meshur orda yeriz :))
Pişt çikolatamı dediniz yahu ağzıma zaten şeker namına birşey sokmuyorum yapmayın arkadaşlar düşüp bayılıcam aklıma gelmişken kayınvalideme söyliyimde getirsin :)) bayramda azıcık ağzımı tatlandırırım

Kiz at agzina bitter cikolata bisey olmaz strese iyi geliyor :))

Kiz at agzina bitter cikolata bisey olmaz strese iyi geliyor :))
Ben öyle azla yetinememki :)) kutuyu görüp gözümü doyurmam lazım mesela şuan nutella kaşıklamayı çok isterdim. Şaka bi yana korkuyorum yemekten aslında kontrol edebiliyorum kendimi fakat biraz daha forma gireyim o zaman izin vereceğim, benim yerime nutella kaşıkla olurmu

bende stresten ıkı hafta paso yedım doktora gıttğımde 71 72 civarıydım sımdı garantı 75 olmusumdur nutellaları goture goture aml dan sonra cok dikkat edicem tbi okadar acı boşa mı :)

Alin kizlar boyle bisey hahhaha ay ne hale gelecem allah bilir gulmeyin kiz

Eklentiler

• image.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 33
Evde bir kiloluk nutella var inan elimi surmuyorum canim istemiyor nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…