Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sıkıysa yapma :)) otomatik bir sistem sen anlamıyorsunki çiş yaptığını valla iki defa sonda torbamı gelip boşalttılar üstelik Ölçüm yapıyorlar aml sonra idrar çıkış miktarı önemli

allah allah gerçekten ben yapamam diye düşünüyorum çok sıkarım kendimi bide onun ağrısı çekerim..inş yaparım ne diyim :) peki ilk gün çıkarmıyorlar mı yaaaaaaa.kendin kalkamıyo musun ki tuvalete fln

Bu senin konforun için şekerim, üstelik sen çiş yaptığını anlamıyorsun bile tuhaf ama ha bire çiş yapıyorsun :)) sen takılma ufak tefek şeylere yarın aklına bile gelmeyecek telaştan odaya giren çıkan sorulan sorular sonra fondip Yaptığın bir şurup ohhhh sonra Çakır keyif ben içtiğimde başım dönmüştü Ercan bey sağolsun Düşerken yakaladı beni :))

Ameliyattan önce mi fondip surup?çakır keyif he..o kafayı da çok severim ayyy ama ölmem dimiiiiiiiii

ailem çok korkuyo.geçen sene ablamı kaybettik ondan beri iyice panik oldular..dün akşam öyle şeyler söylüyolar ki bi an ben napıyorum fln dedim..iyice tribe girdim anlayacağınız kızlar :)

ailem çok korkuyo.geçen sene ablamı kaybettik ondan beri iyice panik oldular..dün akşam öyle şeyler söylüyolar ki bi an ben napıyorum fln dedim..iyice tribe girdim anlayacağınız kızlar :)
Başınız sağolsun rabbim mekanını cennet eylesin, hayatta hiçbirşeyin garantisi yok. Allaha emanet et kendini gönülden teslim ol, zaten olacaksa olacak buna kimse mani olamaz o yüzden için rahat olsun. Kötü birşey yapmıyorsunki daha konforlu bir hayat yaşamak için bir adım atıyorsun

amin cnm..sağol..öyle tabi..bişey olacaksa önüne geçemezsin her türlü olur da anne babaya anlatması zor tabi..

Aynen öyle odada içiriyorlar sonra dünya yansa umrunda olmuyor

odada bayıltsınlar direk bari kaç saat sürmüştü senin operasyon cnm?bana 4-4,5 demişti meme olursa..ama ondan vazgeçtim gibi bişey.3 saati geçmez sanırım..9 da hastanede olacağım.tahliller olacakmış..öğleden sonrayı bulur mu almaları dersin?gerçi bnm astımım olduğu ıcin buhar fln verebilirler.

Bende Astım hastasıyım bileklik rengini ona göre belirliyorlar, ben sabah 7.30 da hastanedeydim aml saatim 9.30 gözüküyordu fakat 10 da aml başladı 14:30 da aml bitmiş bak ne kadar kolaymış :)) odada zaten yarı baygın pozisyonda olacaksın

asıl ertesi günü acısı cıkıyor heralde:) ilk gün yürütürler heralde değil mi cnm

Kızlar benim kolumda serum dan hariç başka bişey takiliydi dr. agrin olduğunda tuşuna birkere bas demişti sanırım morfinmis hiçbişey hisswtmemistim

Kızlar benim kolumda serum dan hariç başka bişey takiliydi dr. agrin olduğunda tuşuna birkere bas demişti sanırım morfinmis hiçbişey hisswtmemistim
Sizin göbişte güzel olmuş 5 haftalık henüz yanılıyormuyum? Izler bile çok iyi görünüyor, maaşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…