Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Peki şu an ağrı durumları nasıl?her işini yapabilcek durumdamısın?
Kısmen yapabiliyorum ağrı daha çok lipo yapılan yerlerimde oluyor ama idare edilir durumda güç kullanacağımız işleri yapmaktan çekiniyorum mesela hali süpürmek, yemek yapabiliyorum tuvalet ve banyomu yıkıyorum öyle çok kolay yere eğilemiyorum bacaklarımı açarak çok yavaş bir şekilde yerden birşey alıyorum mecburi hallerde, ağır yükler hiç kaldırmıyorum viledayı sıkamıyorum belki bir sakınca yoktur ama ben Yapmıyorum denedim zorlandım ve tırstım :KK70:

Selam kizlar.. yillar once burada gogsumu yaptirdigim zaman aktif olmustum.. aylarca dusunmus bir cok arkadas edinmis ve sonunda meme buyutme operasyonunu gecirmistim 22 yasindaydim o zaman simdi 28 yasindayim .. yillar gecti ilk cocugumu kucagima aldim ve simdide gobegimden ameliyat olmak istiyorumm eski kiloma geldim 48 kiloyum ama gobegimin yumusakligi gitmedi.. olan arkadaslardan tecrubelerini yazmalarini ve yardim istiyorum.. asiri korkuyorum ama olmakda cok istiyorum.. desteginize ihtiyacim var

Son düzenleme:
C ChAneL81 kardeşini kandırabildinmi? Bu arada amsterdam12 amsterdam12 neredesin bakayım yoklama alıyorum :KK70: yarın bu saatlerde gergin gergin gezeceksin, yoksa vazmıgeçtin :)) sen bu akşamdan fondiplemeye başla gerçi saat 12 artık yeme özgürlüğünde sona erdi neyse umarım kararından memnun kalırsın. Güzel göbeğinle geçireceğin nice mutlu Yılların olsun, sevgiler muck

C ChAneL81 kardeşini kandırabildinmi? Bu arada amsterdam12 amsterdam12 neredesin bakayım yoklama alıyorum :KK70: yarın bu saatlerde gergin gergin gezeceksin, yoksa vazmıgeçtin :)) sen bu akşamdan fondiplemeye başla gerçi saat 12 artık yeme özgürlüğünde sona erdi neyse umarım kararından memnun kalırsın. Güzel göbeğinle geçireceğin nice mutlu Yılların olsun, sevgiler muck

Burdayim cnm..dus aldim doya doya suyumu ictim bol bol az once.vazgecmek yok artik.yarin agridan olmeyecegimi soylersen belki rahat uyurum zuzucumacaip tirsiyorum.okuz abim inim inim inleyeceksin yarin gece dedi durdu arkadasi yaptirmista

X