Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim ercan beye bu sigara konusunu konustum mutlaka birak diyor 15 gun once ama dayanamzsan gunde iki taneyi gecmesin dedi yoksa yaralarimiz iyi iyilesmez dedi
Allah yardimcimiz olsun cok zorlanacagiz
Nkadar kullanıyrsn ben azaltmaya çalışıcam ama ameliyatı düşümdükçe stres olup daha çok içiyorum

Canim senin piercing duzeldimi resim koysana merak ettim :))
Serapcim piercingim 3 hafta oldu ve cok sükür düzeldi sislikten dolayi hafif egri durdu iki hafta kadar, 8haftalik olunca gercek piercing takilacak su anda iki toplu 1,5cm uzunlugunda plastik takili :) birde kizarik pek piercinge benzemiyor yani ama seni kirmam yarin resim eklerim canim

Ücret kişiye uygulanacak işlem sayısına göre değişiyor fıtık yırtık gibi durumlar etkiliyor sonuç da hepsi ayrı ayrı uğtaştırıyor.bir de kombine aml lar da fiyat düşüyor.

Merops en yaKın ameliyat senin sanırım
Sonra seraparis sen de sıra galiba? Seraparis fiyatlar konusunda haklısın ameliyat oranın parasıyla burada ucuz ama buradaki ücretlere göre yüksek.
Paris çok pahalı bir şehir

Çok kötü şu sonta durumu ya..bende sanki hemen ameliyat oluyomda sondayı düşünüyom
Benim sonta uyurken takilmisti bende sevmiyorum ilk yuruste neyi tutacagimi sasirmistim drenler bi yandan sonda bi yandan sinir etti beni:d

Nkadar kullanıyrsn ben azaltmaya çalışıcam ama ameliyatı düşümdükçe stres olup daha çok içiyorum
Ben gunde 10 tane iciyorum canim bende stresten cogaltabilirim ama bi cagresini bulmam lazim hipnozmu akupunturmu ilacmi bakacaz cagresine en azindan ameliyattan once ve sonra idare etmemis lazim

Cok sevindim ya duzeldigine benim ilk piercingim gercekten yamuktu ve hic duzelmemisti cikarmistim sonrada yeniden deldirdim iyi oldu bu sefer hamile kalinca rahatsiz etmeye basladi cikardim kapandi simdi izi duruyo cirkin allahtan gobek deligim yeniden yapilacak tsk ederim canim

Evet pahalidir gerci fransanin heryeri pahali fark yok indirim yok pazarlik yok
Haklisin turkiye gore tabiki pahali gelebilir ama bizde ozelde olsa devlette olsa hemen hemen ayni fiyat estetik olunca

Ay kızlar aklıma ne geldi. Cuma günü ameliyattan sonra amsterdam12 'un ilk kalkışını düşündümde drenler sondalar falan.. E bu kız doğum falanda yapmamış ilk kez yaşayacak, birde üstüne panik atak. Buraya gelip bize ana avrat düz kaymasın sizin yüzünüzden yaptırdımda bu hale geldim diye :))))))

yaaaaaaaaaaaaa söylemeyin böyle şeyler zaten iyice tribe girdim

Herşeye hazırlıklı olmalıyız pzts kontrolüm vardı bu Cumartesi gününe aldık fırsat olursa yanına bir uğrayıp çıplak gözle göreyim diyorum :))

Uyurken takıyorlar canım yoksa çok itici bir durum doğumda uyanıkken takmışlardı bebekler narkozdan etkilenmesin diye oy oy oy

su sonda olayıda beni çok strese sokuyordu zaten :'( ayıldığuımda cıkarmazlar mı ya direk ben psikolojik olarak zaten yapamam sonda olursa tuvaletimi gerçekten panik atak oldum ben sanırım genç yaşta..baktım bu ameliyat işi bana göre değil çocuk falan da doğurmam ben

Herşeye hazırlıklı olmalıyız pzts kontrolüm vardı bu Cumartesi gününe aldık fırsat olursa yanına bir uğrayıp çıplak gözle göreyim diyorum :))

hala vazgeçme şansım var kızlar vallahi zaten vazgeç diye baskılar sürüyor aileden,sevgiliden,heryerden..korkutmayın şimdi sizi görüp gaza geldim zaten çok sevinirim tabi ki gelirsen.senin güzel göbeğini görürsem acılarım azalır belki

evet cnm yarın olacağım kısmetse korkudan ölüyorum..masadan kaçmazsam yarın ameliyat oluyorum :)

Sıkıysa yapma :)) otomatik bir sistem sen anlamıyorsunki çiş yaptığını valla iki defa sonda torbamı gelip boşalttılar üstelik Ölçüm yapıyorlar aml sonra idrar çıkış miktarı önemli

Gelip göbek show yapıcam ona göre şöyle elbisemi açıp açıp gösteririm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…