Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım hiç korkma doktorum beni 3 gün hastanede yatırdı zaten ilaç iğne hiçbişey hissetmedim eve geldigimdede her fırsatta dolandim evin içinde korkulacak hiçbişey yok[/QUOTE]

Su an içimi nasıl rahatlattın anlatamam..lipo da oldun mu cnm?valla aml korkusu aml dan daha zor heralde.beni çok korkuttular o yüzden bu kadar panik oldum

Şu an bende aynı Duyguları yaşıyorum bu halde çıkmak hiç içimden gelmiyor serseri Mayın gibiyim sinirimi Sağdan soldan alıyorum şişiyorum diye :)) benimde popom düzelse göbeğim fıs diye sönse bacaklarım çırpı gibi olsa :)))

[QUOTps, post: 42393473, member: 295291"]Canım hiç korkma doktorum beni 3 gün hastanede yatırdı zaten ilaç iğne hiçbişey hissetmedim eve geldigimdede her fırsatta dolandim evin içinde korkulacak hiçbişey yok[/QUOTE]

Su an içimi nasıl rahatlattın anlatamam..lipo da oldun mu cnm?valla aml korkusu aml dan daha zor heralde.beni çok korkuttular o yüzden bu kadar panik oldum[/QUOTE]
Lipo olmadim cnm gerek görmedi dr bence bazıları çok abartiyo sen sonuca odakla kendini harika olucak ben amlyata gülerek girdim

O odem bir aydan fazla
Surmez sanirim degil mi cnm
Doktor ne diyor?

Merak ettim canim yeni halini album yapacakmisin?
Evet sicaklarda yapmak istemedim esim git yaptir dedi ben o sicakta korse giyip havuza gidemicem ekime biraktim iste hayirlisi olsun

Merak ettim canim yeni halini album yapacakmisin?
Evet sicaklarda yapmak istemedim esim git yaptir dedi ben o sicakta korse giyip havuza gidemicem ekime biraktim iste hayirlisi olsun
Bende merak ettim öncesi ve Sonrasını görebilme şansımız olabilirmi? Seracım sen lipo yaptıracakmısın bacaklarına

Bende merak ettim öncesi ve Sonrasını görebilme şansımız olabilirmi? Seracım sen lipo yaptıracakmısın bacaklarına
Aslinda ic bacagima yapilsa fena olmaz ama dr a sormam gerek dalgalanirsa yapmasin Ve basenimde eski lipodan kalma cukur olustu oraya yag dolgusumu yapar ne yapacaksa onu da yaptiracagim iste
Belime karnima zaten lipo yapilacak
Bide aslinda gidiyi dusunuyorum yaptirsammi diye :))
Ve tabiki göz kapagi estetigim var onu ercan beye soracagim ne yapabilir diye gerek yok derse vazgecebilirim göz kapagindan

O halde korse seni çok bunaltmaz çünkü sadece bel korsen olacak. Bel korsemi 1,5 ay kullanacakmışım vücut korsem 2 hafta sonra çıkacak alıştım desem yalan olmaz eee güzellik için herşey mübah :))

Ben sezeryanda dr kontrolünde lasix kullanmıştım Ödemler için bu defa hiç Teşebbüs etmedim Ercan beye danışacağım

o ne ki cnm ilaç fln mı?bide su korsenin paçalı olanı değil de normal olanlarını vermiyor mu Ercan bey alttan çıtçıtlı mayo gibi olanlar.gittiğimde soracağım gerçi..hiç rahat olmaz ya diğeri.

O halde korse seni çok bunaltmaz çünkü sadece bel korsen olacak. Bel korsemi 1,5 ay kullanacakmışım vücut korsem 2 hafta sonra çıkacak alıştım desem yalan olmaz eee güzellik için herşey mübah :))

ooo alıştın mı süper darısı başıma hahahaha ben düğünde 2 saat zor dayanmıştım korseye 1 ay cok uzun zaman benım için.mecbur basa gelen çekilcek

o ne ki cnm ilaç fln mı?bide su korsenin paçalı olanı değil de normal olanlarını vermiyor mu Ercan bey alttan çıtçıtlı mayo gibi olanlar.gittiğimde soracağım gerçi..hiç rahat olmaz ya diğeri.
Yapılan işleme göre Değişiyor korsenin paça boyu benimki dizlerimin bir karış aşağısına kadar

alerji ilaçlarımı kullanmaya basladım..ben aralıksız hapşıran biri olduğum için ödüm kopuyo aml sonrasıda durmadan hapşırırım dikişlerim fln açılır diye azaldı gibi hapşırmam ama en ufak parfüm kokusu,toz,sigara dumanı hapşırtıyor.bakalım nolcak merakla bekliyorum bende

zuzu53 cnm sen aml öncesi beslenmene dikkat ettin mi?bu hafta dukan yapıyorum mesela haftasonu stresten yemediğim kalmadı çünkü..4 gün diyet yapıp gircem acaba sorun olur mu?özellikle yapmış olduğun bişey var mıydı senin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…