Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim yeni hanlini bir yuklermisin meraktan catlicam he

Kizlar selam kimseler yok bu aralar burda..cuma aml oluyorum kismetse..yalniz kalcam gece.sizce tek basima kalmam da sorun olur mu?bide iki gece kalirsin demisti doktor..iki gece cok degil mi ki?

Kizlar selam kimseler yok bu aralar burda..cuma aml oluyorum kismetse..yalniz kalcam gece.sizce tek basima kalmam da sorun olur mu?bide iki gece kalirsin demisti doktor..iki gece cok degil mi ki?
Canim hastanede iki gece kalmani tavsiye ediyorum hem agri kesiciler hem hemsireler iyi bakar sana wc ye felan da onlar kaldirir bende tek kalacagim sorun etme bunu

Hastanede yalnız kalmak hiç sorun değil.
Hastanede gayet iyi bakım yapılıyor. Antibiyotik serum ağrı kesici düzenli veriliyor. Kahvaltı ve yemekler düzenli geliyor. Personel yardımcı oluyor. (Benim kaldığım hastanede öyle idi)

Hem yalnız olmak daha iyi. İyice dinleniyorsun. Refakatçı ile konuşmak zorunda kalmıyorsun.

Ben 5 gün kaldım. Çok iyi yapmışım.

Merhaba canim ben 15 ekimde ameliyat oluyorum insallah canim

Zamanı iyi seçmişsin
Sıcaklarda korse çekilmiyor, yani zor oluyor. Sen de korseyi uzun zaman giy. Çok önemli..
Umarım ameliyatın başarılı olur. Sonradan dünyan değişiyor.
Bugün sahilde yürüdüm. Göbek yok o koca kalça yok bacaklar incelmiş... :)))
Ameliyat öncesi sokağa çıkmak istemiyordum... Çok mutluyum.

Sen de korseyi uzun zaman giy. Çok önemli..
Umarım ameliyatın başarılı olur. Sonradan dünyan değişiyor.
Bugün sahilde yürüdüm. Göbek yok o koca kalça yok bacaklar incelmiş... :)))
Ameliyat öncesi sokağa çıkmak istemiyordum... Çok mutluyum.
[/QUOTE]
Merhaba kizlar Evet bencede zamanlama süper 5 hafta önce amlt oldum en çok sıcaktan cektim

Canim hastanede iki gece kalmani tavsiye ediyorum hem agri kesiciler hem hemsireler iyi bakar sana wc ye felan da onlar kaldirir bende tek kalacagim sorun etme bunu

Aynen en güzeli yalnız kalmak..milletin keyfi aml oldun kendini hasta ettin demesini duymak istemiyorım çünkü.basa gelen çekilir derim en azından kendim hahaha

Cnm sen kaç kg ile girmiştim ameliyata?

Merhaba kizlar Evet bencede zamanlama süper 5 hafta önce amlt oldum en çok sıcaktan cektim[/QUOTE]

Senin çok ağrın oldu mu cnm?en çok sonrasında çekeceğim acıdan korkuyorum..

Senin çok ağrın oldu mu cnm?en çok sonrasında çekeceğim acıdan korkuyorum..
[/QUOTE]
Canım hiç korkma doktorum beni 3 gün hastanede yatırdı zaten ilaç iğne hiçbişey hissetmedim eve geldigimdede her fırsatta dolandim evin içinde korkulacak hiçbişey yok

[QUOTops, post: 42393382, member: 295291"]Kızlar bide su ödem çok uzun süre mi devam ediyor...gerçi nekdr ödem olsa da eskisi kadar şiş olmaz heralde[/QUOTE]
Ödem hergun azalıyor canım 1 aydan sonra çok az kaldı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…