Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Masallah kiz

Insallah canım. . Artık bulamazsak Kürkçü dükkanına gideceğiz yine :)
ilahi kız güldürdün beni
Ben uzun zamandır tanıyorum kendisini yani ilk ameliyatım 2011 de idi. Tüm operasyonlarımı ona yaptırdım, birçok sıkıntıdan kurtardı beni Sağolsun. Ilgisi hep güzeldi bilemiyorum .. Olabilir,insanlık hali. Bir günü diğer güne uymayabilir.. Ben sonuclardan çok memnun kaldığım için belkide mutluluktan havalardayımdım

maşallah sana süper vallahı..bende bugün netleştirdim 4 eylül sabah 9 da hastanedeyim lipo ve karın germe..zaman çabuk geçsin istiyorum çok heycanlı :)ben de 72 fln girip 65 cıksam keşke :)

Ağlama seroşum senin sonuç daha çabuk olur benim şişlikler biraz daha zor gider ama 15 Ekim'e kadar epey toparlarım galiba tam 2 aylık oluyorum o zaman
Eee tabiki inecek zaten seni o fit halinle gorursem bende senin gibi olacagima inanarak guc kuvvet alirim en azindan nasil olacagimi az cok kestirrim

Benimde emeğine çok saygım var. Yine de insan her şeyi sormak istiyor druna.
Bakalım artık :) annemden sonra hızımı alamayip bende fazlalıklarımı aldırcam :)

Bugün 12. Gün teşekkür ederim, benden 7 lt yağ Çekildi biliyorsun dimi Ercan bey rekor sende dedi bana :)) 7 eylüldede benim kontrolüm var çok beğendi göbeğimi daha doğrusu eserini

valla süper cnm.bende seyahat edebilir miyim ameliyatın 20. günü dedim.edebilirsin dedi..ama kafama takıldı valiz fln taşıyabilir miyim acaba gerçi çekmeli de yalnız gidiyorum bide yurtdısı istiyorum.gidebilirsin deyince sevindirik oldum

Günaydın, gidebilirsin diye düşünüyorum mesela bugün hareketlerim düne göre biraz daha iyi zaten hergeçen gün çok daha iyi oluyorsun. Bu arada hangi acentada çalışıyorsun? Iyi çalışmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…