Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Günaydın, gidebilirsin diye düşünüyorum mesela bugün hareketlerim düne göre biraz daha iyi zaten hergeçen gün çok daha iyi oluyorsun. Bu arada hangi acentada çalışıyorsun? Iyi çalışmalar

tempeltravel cnm.biz yurtdısından grup getiriyoruz türkiyeye..ama tüm aile turizmci bizim..bende böyle tüm bayram,tatil değerlendirip gezmeye calısıyorum.bayramda evde kalsam bunalıma girerdim heralde..cok sevindim şimdiden tatilimi alayım o zaman..valizi indirip kaldıramam diye gidemem sanmıştım..içerde dikişler oluyo mu ya?

Çok ağır Taşıma derim 4-5 kg Üzerindeki ağırlıklar risk Ercan bey 2 ay bu kiloların üzerinde birşey Taşıma dedi malum benim derdim bebişlerden yana kucak yapamıyoruz henüz

Çok ağır Taşıma derim 4-5 kg Üzerindeki ağırlıklar risk Ercan bey 2 ay bu kiloların üzerinde birşey Taşıma dedi malum benim derdim bebişlerden yana kucak yapamıyoruz henüz

anladım cnm fazla bısey almıcam artık yanıma çekmeli valizle fln giderim yapacak bişey yok..bu aml da içerden de dikişler oluyor mu ?

haftaya cuma ben de olacağım ıns bır an önce olur bıter dun ercan beyle netlestırdık..astım var bende o yuzden c tesı göğüs hastalıklarına gidip muayene olacağım..sorunsuz olur biter umarım.

haftaya cuma ben de olacağım ıns bır an önce olur bıter dun ercan beyle netlestırdık..astım var bende o yuzden c tesı göğüs hastalıklarına gidip muayene olacağım..sorunsuz olur biter umarım.
Bende Astım hastasıyım zaten hastanede anestezi dr herşeyi soruyor Öncesinde onamlar var doldurulacak onlardada belirtiyorsun benim genizimde akıntı vardı herşeyi kontrol edip aml götürdüler

Benimde emeğine çok saygım var. Yine de insan her şeyi sormak istiyor druna.
Bakalım artık :) annemden sonra hızımı alamayip bende fazlalıklarımı aldırcam :)
Estetik böyle birşeyler işte :)) başladınmı gerisi geliyor
Tabiki aklında Olanları soracaksın doktoruna.Hem bu forumda var,bizler burada birçok şeyi paylaştık yardımcı olduk birbirimize. Sonuçta doktor ayrı yaşayan ayrı Doktor nereden bilecek yaşadığımız sıkıntıları. Onlara bakarsan hooppp herşey güzel,oohhh oohhh iyileştin hadi koş derler :))) Ama yaşayan biri ile dertleşmek paylaşmak,destek olmak ayrı

anladım cnm fazla bısey almıcam artık yanıma çekmeli valizle fln giderim yapacak bişey yok..bu aml da içerden de dikişler oluyor mu ?
Olmaz olurmu hiç. Asıl dikişler içeride zaten. Siz nasıl araştırdınız bu ameliyatı :))) karın kaslarını birbirine dikiyorlarki o göbek görüntüsü gitsin. Hele ki hamilelik geçirenlerde fıtık ta oluyor genelde, ozaman onarım( yani dikiş) dahada fazla oluyor. Zaten dr ların korktuğu bu içerideki dikişlerin açılması. Çünkü tekrar aml şartlarında dikiliyor. O derideki kesi dikişi kolay kolay acılmaz çünkü bir haftada kaynıyor zaten deri.( sezaryanı hatırlayın, eskiden bir hafta sonra alıyorlardı dikişleri)
Yani önemli olan içerideki dikişler, onun için karın kaslarını zorlamak yasak

Vavv süper! Şu aşamada tartıdaki bu fark inanılmaz bence.
Yanlız bu dr senle daha çok ilgeleniyor he, kıskanmaya başladım
Gerçi bende hiç aramadım adamı, acaba benimmi aramam lazım. Önümüzdeki cumartesi gitmeyi planlıyorum. Birazcık daha beklicem o arasın banane hıh

Sağol canımcım :)) 10 gün sonra tekrar kontrole çağırdı sen bence ara çok yoğun bi sesini duyur durum Değerlendirmesi yapın, bu arada görselinde Değişiklikler varmı

Sağol canımcım :)) 10 gün sonra tekrar kontrole çağırdı sen bence ara çok yoğun bi sesini duyur durum Değerlendirmesi yapın, bu arada görselinde Değişiklikler varmı
:)) aman beni okadar çok çağırmasın zaten bursadan ist a gidemem zırt pırt :) pazartesi aramayı düşünüyorum.
Göbek deliğimin görüntüsü daha güzel oldu, biraz daha küçüldü ve kenarlarını toparladı sanki. Minicik çok güzel oldu. Başka pek değişiklik yok. Sabahları karnım dümdüz tahta gibi, gün içinde biraz şişiyor. Okadar :)

Bende aynı oluyorum göbek deliğim daha pörtlek :)) henüz çok cici değil ama güzelleşecek dedi Ercan bey tabi aramızda 1 hafta var sen daha ilerdesin :) evet bende Bursa'da olduğundan dolayı çağırmamıştır diye düşündüm.

yaaaa kızlar aml günü yaklaştıkca ben iyice panik oluyorum..formun baslarını okuduğumda herkes inanılmaz ağrılarımız oldu 3 gün pişman olduk demişler..biri demiş dikişler olmadı,diğeri demiş ağrıdan öldüm bittim,10 gün ayağa yalnız kalkamadım diyen bile var.illaki kişiden kişiye değişir,doktor vs bir sürü etken var..sayenizde ercan beyi tanıdım çok da iyi bir hekim ama..korkudan ölüyorum resmen su an..vazgeçmekde istemiyorum..gerçekten 3 gün ağrıdan öldünüz mü,tek basınıza hareket edemediniz mi?

ilk gün gercekten zor hareket acisindan. benim agrim olmadi. ama ayaga kalkmak yürümek zor. ama 5. günden sonra hizli iyilesiyorsun. sakin vazgecme derim, deger inan!!!

Tecrübeli Arkadaşlarım yaranın üzerine kullanılan bantlar isteğe bağlımı yoksa mecburimi özel bir markası varmı

Ben bu konudaki 2000 sayfayı tek tek okumuştum aml girmeden. Dediğin gibi çok çeşitli ve değişik şekillerde atlatmış insanlar bu süreci. Ama genel olarak herkes ilk 2~3 günün zorluğundan bahsetmişti. Bendede durum aynen öyle oldu. Olumsuz yorumlara takılma. Çünkü insanlar genelde çaresiz kaldıkları anda yardım bulma umuduyla buraya yazmış. Hemen hemen her aml olan bir derdini yazarken mutluluğunu paylaşan sadece sürekli buraya yazan kullanıcılar olmuş. Bu yüzden bu seni aldatmasın.
Ben bana yazılan cesaret yorumlarından çok, eski kullanıcıların mutluluklarını anlattıkları, karınlarının ne kadar da güzel olduğunu ve özgüvenlerinin nasıl geri geldiğini yazdıkları yazılardan acayip gaza gelmiştim ve bende bunu yaşamalıyım demiştim.
Sende bu tarafından bak. Gelip geçicek olan 1 kaç gün veya hafta çekiceğin sıkıntıya bu kadar takılma.

haklısın cnm..inş atlatırım bir an evvel.

Tecrübeli Arkadaşlarım yaranın üzerine kullanılan bantlar isteğe bağlımı yoksa mecburimi özel bir markası varmı
Canim ercan bey sana silikon bant onermedimi ? Belki daha erken oldugu icin dikisler eridikten sonrami kullaniyor o bantlar?
Kullananlar varsa ne zaman kullanmaya basladilar ?
Ama mecburi degil eger izin daha silik bir hale gelmesini istiyosan o bantlari kullanabiliyosun
Yoksa cok iyi kremler var zaten ercan bey sana onerecek onlarda yeterli olur bence

Sağol canım yardımcı olduğun için, Ercan beyin yönlendirmesini bekliyeyim mutlaka bir önerisi olacaktır henüz birşey söylemedi belkide daha çok erken. Korse kullanımından sonra KULLANILIYOR olabilir, sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…